Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 232/1150  
Totaal 34475 producten van ongeveer 1112

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Single-Mode en multi-Mode Optical SFP /XFP/SFP + Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP MMSM
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

1.25g CWDM Module SFP Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP 1.25G
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMPO ST PATCH CORD
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

APC het Optische Koord Fiberpatch van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:APC Connector
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC/Upc de Simplex Optische Vlechten van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Pigtails
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Bare koperdraad

De Optische Schakelaar van de Vezel st-APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-APC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

MTRJ - Mu de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMUPatch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Mtrj-LC de Duplex Vezeloptische Kabels van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DT MTRJ-LC PATCH CORD
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische Vlecht Sc/APC 1.5m van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.76-0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC pigtail 01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC de Vlecht van de mmVezel met pvc of Lszh

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT Pigtail FC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/APC Sm 12core 0.9mm 3m de Optische Vlecht van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC Pigtail 03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Nylon-6 spaanders/de Spinnende Spaanders van de Hoge snelheid

Prijs Unit: US $ 2.05-2.1 / kg
MOQ: 1000 kg

Kenmerken:Slijtvast,Vlamvertragend,Anti-statischeHeat-Resistant
Fiber Type:Gloeidraad
Functie:High Strength Fiber
Structuur:Diverse Chain Synthetische
Handelsmerk:shifeng
Verpakking:Bag

Shandong Shifeng (Group) Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Deken van de Brand van Fiberglas

Prijs Unit: US $ 2.5-8.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:1.0*M*1.0*/1.2M*1.2M/1.2M*1.8M/1.8M*1.8M.
Functie:Versterken,Rot Proof,Vochtbestendig,Waterdicht,VuurvastGeluiddicht
Materiaal:Glasvezel
Certificaat:ISO
Handelsmerk:SHTextile
Verpakking:Bag with Pallent

Shanghai Textile Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het vuurvaste Materiële Algemene Broodje van de Brand van het Type van Glas Speciaal voor de Dekens ...

Prijs Unit: US $ 2.5-8.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:1.0*M*1.0*/1.2M*1.2M/1.2M*1.8M/1.8M*1.8M.
Functie:Versterken,Rot Proof,Vochtbestendig,Waterdicht,VuurvastGeluiddicht
Materiaal:Glasvezel
Certificaat:ISO
Handelsmerk:SHTextile
Verpakking:Bag with Pallent

Shanghai Textile Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

de Deken van de Brand van de Glasvezel van de Stof van het Silicone van het Bewijs van de Weerstand ...

Prijs Unit: US $ 2.5-8.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:1.0*M*1.0*/1.2M*1.2M/1.2M*1.8M/1.8M*1.8M.
Functie:Versterken,Rot Proof,Vochtbestendig,Waterdicht,VuurvastGeluiddicht
Materiaal:Glasvezel
Certificaat:SGSISO
Handelsmerk:SHTextile
Verpakking:Bag with Pallent

Shanghai Textile Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-APC van de Schakelaar van de vezel Optische, Sm

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector LC-APC, SM
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-PC van de Schakelaar van de vezel Optische, Sm, Sx

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector LC-PC, SM, SX
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de optische Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:Optical Fiber Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

  Vezel Cable  Sc van het Type VOA van adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter type VOA
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapter SimplexSm van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Adapter Simplex SM
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Type VOA van Adapter van de Kabel van de vezel - FC

MOQ: 1 Piece

Model No:Adapter Type VOA - FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

  Vezel Cable  Adapter  voor de Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter 
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het OpenluchtKoord van het Flard van het Gebruik odc-LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ODC-LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton Box

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Riemen van de Toevallige van Jean Belt Mensen van het Wholesale Genuine Cowhide van mensen de ...

Prijs Unit: US $ 10.0-16.0 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:MH-0722
Belt Materiaal:Top Zweep van de Korrel
Patroon:Gepolijst
Buckle Type:Pin Buckle
Geslacht:Heren
Buckle Material:Staal

MHBY Import & Export (Shenzhen) Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Gytc8s, Figuur 8 de Centrale Losse Kabel van de Optische Vezel van het Type van Buis Metaal Lucht ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Industriële Distributieriem, Rubber Distributieriem, Arc Tanden Distributieriem (276-3M-6)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:276-3M-6 HTD STD RPP
Materiaal:Rubber
Kenmerken:Olie-Resistant,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:CNFULO
Verpakking:Carton

Ningbo Fulong Synchronous Belt Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Repeater van de Vezel van DCS 1800MHz

MOQ: 1 Set

Model No:BT-DC00D/BT-DB43D
Type:Draadloze Repeater
Transmissie Medium:Optical Fiber
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

GSM 850MHz de Optische Repeater van de Vezel

MOQ: 1 Set

Model No:BT-GC00D-4/BT-GB43D-4
Type:Draadloze Repeater
Transmissie Medium:Optical Fiber
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index