Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/976  
Totaal 29257 producten van ongeveer 1828

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel st-MTRJ het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:ST-MTRJ Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Beet van de anti-Rat van de Wijze Duplex 9/125um ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Het op zwaar werk berekende Geweven Koord die van de Vezel van het Koord Composit/Hulpmiddel 2 ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 100.0-120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JPQ50
Toepassing:Olie,Hair Care Products,Schoonheidsmiddelen,Skin Care Products,Koolzuurhoudende dranken,Reiniging, Wasmiddel,Melk,Yoghurt,Pure Water,Alcoholische DrankenFruit Drinks
Strapping Materiaal:Strip
Packaging:Geel
Automatische gradering:Handboek
Strapping Mode:Knik Type

Wenzhou Zhenda Packing Machine Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De waterdichte Fabriek Van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel verkoopt ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:LC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel voor Simplex Singlemode Kabel lC-St

Prijs Unit: US $ 1.75-1.95 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-st
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel het Optische DuplexUpc Koord van het Koord LC Upc mm Om3

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC upc fiber cord
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc-Sc Upc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-SCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de Leverancier van China voor het Koord van het Flard MPO/MTP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP Patchcord
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-Sc/APC het OpenluchtKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-SC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex 2.0mm van het Koord FC/PC-FC/PC van het Flard van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC Duplex G655
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

2.0 Om3 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Fiber Optic Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC simplex cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel van de koolstof voor Negatieve IonenGenerator

Prijs Unit: US $ 18.5-26.5 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:XGCF-12K
Grondstoffen:Polyacrylonitril Based Carbon Fiber
Prestatie:Hoge-kracht Type
Staat:Filament
Mechanische Property:High-performance Type
Handelsmerk:XIANGU

Shenzhen Xiangu High-Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-FC Optical Fiber Optic gepantserde Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-FC/PC het duplex 62.5/125um 3.0mm 2m Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2m Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP het optische Koord van het Flard van de Vezel voor ATM, het Netwerk van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-38
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/PC-LC/APC Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-LC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van het Flard van de Vezel FC/LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/LC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het groene Koord van het Flard van de Vezel van de Kleur lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-LC
Certificaat:RoHS
Conditie:Gebruikt
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Koord van het Flard van de vezel het Optische (E2000)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord E2000
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Wijze en de Multi Duplex Optische Vezel van de Wijze voor Mededeling

Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton
Standaard:as your requirement
Oorsprong:Ningbo, China

Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van de Kabel van de Vezel Sc-St het Optische Multi ...

MOQ: 3000 Meters

Model No:SL03TPSP523
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Multimode Duplex Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-SC-MM-DX
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel Sm van het Koord van het Flard MPO de Simplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.55 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip
Fabricageproces:Lassen

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel voor de lC-MiniKabel van LC Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 2.3-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-minilc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het binnen Gebruikende Koord van het Flard van de Vezel Sc/Sc G657 Singlemode 1m van de ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC /SC /FC Fiber patch cord
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van st-St Upc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-STST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 9/125um Sc van het Koord van het Flard van de vezel aan Sc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SL-SC+SM/DUP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Lc-MPO het Koord van het Flard van de Optische Vezel Om3

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/SC/ST/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/OM3/OM4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index