Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 26/1190  
Totaal 35674 producten van ongeveer 2098

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Koord van het Flard van de optische Vezel (hfbr-4501/4511)

MOQ: 50 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:HFBR Series
Toepassing:Fiber Optic Cable
Handelsmerk:Huiyuan
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:RoHS
Oorsprong:Sichuan, China

FC APC aan APC FC het de DuplexKabel/Koord van het Flard van de Vezel Sm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DF-FCA-13
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koorden van het Flard van de Optische Vezel van de Prijs van de fabriek de Simplex

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-36
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/PC aan LC/PC Om3 Fiber Optic Patch Cord (LC/PC-LC/PC-OM3)

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:LC/PC to LC/PC OM3 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

St FTTH Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTTH Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Sc aan het Duplex Multimode Om2 Koord van het Flard van de Vezel FC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:TX-MFDSCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DSC037912
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koorden van het Flard Pdlc van de vezel de Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:PDLC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Chemisch PE van de Vezel UHMWPE Koord voor het Beklimmen van Veiligheid

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-17.5 / kg
MOQ: 100 kg

Model No:BPR-PE1600D
Gebruik:Vullen Materiaal,SpinningNiet-geweven Stof
Materiaal:Composite Fiber
Kenmerken:Anti-Pilling,Slijtvast,Anti-DistortionAnti-statische
Fiber Type:Gloeidraad
Kleur:Wit

FC/APC-FC/APC Simplex Sm Fiber Optic Patch Cord

Referentie FOB Prijs: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel St/Sm/APC Optische voor Vezel CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-31317
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Polarisatie die van Techwin Koord (PM) 980, 1030, 1064, 1310, 1550nm handhaven van het Flard van ...

MOQ: 10 Pieces

Model No:Techwin Polarization Maintaining (PM) Fiber Patch
Type:Vezel-versterker
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin

Koord van het Flard van de vezel het Optische--St/St Simplex Singlemode (S911)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S911
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

koord van het Flard van de Vezel van Sm van de Verbindingsdraad van de Vezel fc-FC van pvc van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de lage Prijs Singlemode Optische, het Koord van het Flard in ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FLT-20160931
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/APC-FC/APC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische (de kabels van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1.16 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-ASS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-LC, Sm, Simplex, Koord van het Flard van de Vezel van 2.0/3.0mm het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK03LCLC101
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSCE

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mpo-MPO 12, 24, 48, 96cores Fiber Patch Cord

Referentie FOB Prijs: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO-MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de Controle van Industiral het Optische (HFBR 4506/4516)

MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Toepassing:Fiber Optic Cable
Handelsmerk:Huiyuan
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:RoHS
Oorsprong:Sichuan, China
Gs-Code:8544421100

Het enige Model MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische (CATV FTTH)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-0.95 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-LU-LU-OM2-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het enige Koord van het Flard van 12 Kernen van de Vezel van de Wijze Duplex Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 50 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CPT

Model No:12 Cores patch cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

OEM MPO het Koord van het Flard van de Vezel met de Aangepaste Oranje Kabel van de Lengte

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-37
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mode Conditioning
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Koord van het Flard van de vezel het Optische (MU)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord MU
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Single-Mode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SCSCSD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Koord van het Flard van de Optische Vezel van het Koord van het Flard van de vezel het Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DSC037913
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koorden van het Flard SMA van de vezel de Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:SMA Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/APC aan SC/PC Duplex Singlemode 2.0mm Fiber Optic Patch Cord

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC/APC-SC/PC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Chemisch PE van het Polyethyleen UHMWPE van de Vezel Koord voor de OpenluchtApparatuur van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-17.5 / kg
MOQ: 100 kg

Model No:BPR-PE1600D
Gebruik:Vullen Materiaal,SpinningNiet-geweven Stof
Materiaal:Composite Fiber
Kenmerken:Anti-Pilling,Slijtvast,Anti-DistortionAnti-statische
Fiber Type:Gloeidraad
Kleur:Wit
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index