Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/948  
Totaal 28427 producten van ongeveer 1579

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1X8 PLC Splitter van Fiber Optical (het flardkoord van CATV Cable FTTH Telecom)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.5-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:H-10820SU-15
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box
Standaard:RoHS, ISO19000
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Duplex 2.0mm van het Koord FC/PC-FC/PC van het Flard van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC Duplex G655
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

MPO aan St het Koord van het Flard van de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-7
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het groene Koord van het Flard van de Vezel van de Kleur lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-LC
Certificaat:RoHS
Conditie:Gebruikt
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC fC-Sc Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC Fiber Optic Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC simplex cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Gepantserd Fan-out van het Koord van het Flard van de multi-Vezel Optisch Type

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 50.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-APC-SPSPS24
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het concurrerende Koord van het Flard LC Uniboot van de Vezel van de Leverancier Optische

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-FC Optical Fiber Optic gepantserde Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel van de Koolstof van de Samenstellingen van hoge Prestaties

Prijs Unit: US $ 23.0-29.5 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:XGT49-12K
Grondstoffen:Polyacrylonitril Based Carbon Fiber
Prestatie:Hoge-kracht Type
Staat:Filament
Mechanische Property:High-performance Type
Handelsmerk:XIANGU

Shenzhen Xiangu High-Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het sterke Maken van de Kabel van de Verpakking van de Vezel van de Jute

Prijs Unit: US $ 1230.0-1250.0 / Ton
MOQ: 25 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:J45
Eco-:Eco-
Certificering:ISO
Toepassing:Machine Verpakking
Type:Twist Rope
Handelsmerk:gxnnjch

Nanning Jie Cheng Hang Co., Ltd.

[provincie: Guangxi, China]

Contacteer de Leverancier

Vf45 aan Koord van het Flard van de Vezel LC het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:VF45-LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (E2000)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord E2000
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het waterdichte Koord van de Kabel van het Flard van de Optische Vezel

MOQ: 10 Meters

Model No:optic fiber patch cord
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC de Koorden van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO / MTP Hydra Cable Assemblies
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Wijze en de Multi Duplex Optische Vezel van de Wijze voor Mededeling

Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton
Standaard:as your requirement
Oorsprong:Ningbo, China

3.0 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel Sm van het Koord van het Flard MPO de Simplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.55 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip
Fabricageproces:Lassen

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC het gepantserde Optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--LC/Sc Simplex Multimode met Volgzame RoHS (S918)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S918
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 9/125um Sc van het Koord van het Flard van de vezel aan Sc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SL-SC+SM/DUP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (ST)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:ST/APC, ST/PC, single mode or multimode
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:TELEFLY

LC/PC-Sc/APC Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-SC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Fiber Patch Cord (Fiber verbindingsdraad ST) (st-03)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:ST-03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sx/Dx Sc/St/FC/LC/MPO/MTRJ Corning van de Prijs Sm/mm van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-25
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

LC Upc 9/125 het Koord van het Flard van de Vezel met Rode en Blauwe Laars

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC UPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC fC-St Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan het Duplex Enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze FC Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/FC-SM/DUP-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index