Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/1109  
Totaal 33255 producten van ongeveer 2375

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel van het Lid van de Sterkte van Aramid Singlemode G652 9/125 Optische voor Backbone

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Double Jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

De Prijs van de massaproduktie voor Koord van het Flard MTP/MPO van de Vezel van het Centrum van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-60.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:iPhotonics

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc het DuplexMm Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC DUPLEX MM
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Aansluting van de vezel de Optische Optische voor het Koord van het Flard van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.68-1.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/DIN
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC, mm, Simplex, 2.0/3.0mm, Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-2.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK03FCFC201
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A1

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Om3 Communicatie van het Koord van het Flard van de Vezel PVC/LSZH mtp/mpo-LC Optische Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTP/MPO Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel van de Koolstof van de Samenstellingen van hoge Prestaties

Prijs Unit: US $ 23.0-29.5 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:XGT49-12K
Grondstoffen:Polyacrylonitril Based Carbon Fiber
Prestatie:Hoge-kracht Type
Staat:Filament
Mechanische Property:High-performance Type
Handelsmerk:XIANGU

Shenzhen Xiangu High-Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Optische Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van 3.0mm het ...

Prijs Unit: US $ 0.8 / PCS
MOQ: 1000 PCS

Model No:DSC0369
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sc van de Wijze van de Kabel van het Koord van het Flard van de vezel Optisch Enig aan Sc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SL-SC+SM/DUP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Koorden van het Flard van de optische Vezel voor Industriële Controle

MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HFBR-4501/4511
Cover Materiaal:PE
Certificaat:RoHS
Standaard:RoHS, ISO
Oorsprong:Chengdu, Sichuan
Productiecapaciteit:20000peices/Month

10GB Koorden van het Flard van de Vezel van Corning de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Kabel van de Vezel van de Leverancier van China voor het Koord van het Flard MPO/MTP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP Patchcord
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM 10 St van 30 Meter de Schakelaar FC Sm of van de Vezel van het Optische van de Kabel mm van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.25-3.55 / piece
MOQ: 5000 piece

Model No:Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Communicatie van het Koord van het Flard van de Vezel FC/mm Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-16167
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC Fiber Optic Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC simplex cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Wijze van de Kabel van de Vezel Sc-Sc het Optische Multi Duplex met ...

MOQ: 3000 Meters

Model No:SL03SPSP623
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC aan SC/PC Singlemode Duplex 2.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC/APC-SC/PC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Connector (Fiber de kabel van het flardkoord)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-SC-CT
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (E2000)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord E2000
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel van mm/Om3 St Optische met Ceramische Metalen kappen

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-36367
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc-FC Optical Fiber Optic gepantserde Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St LC de Enige Kabel van het Flard van de Vezel van de Wijze/het Optische Koord van de ...

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SU-SU-A-2-00-C-21
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Sc Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Singlemode 9/125 Koord van het Flard van de Vezel Sc-St Simlex

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-ST SX SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-LC-MM-DX
Merk:OEM
Schede Materiaal:PC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Upc Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vezel MPO van het Koord van het flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HOLIGHT - P12MPMP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel lC-St het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Om3 het MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze ST/PC Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST/PC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index