Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/1010  
Totaal 30277 producten van ongeveer 3027

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Lc-LC, Upc, Om3, 50/125, Duplex, Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:LC/FC/SC/ST/MU/MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het hete APC van de Vezel van de Kern van de Wijze van de Verkoop Enige Gepantserde 1 Binnen ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs Sc/LC/St/FC van de fabriek het Optische

Model No:IFPC
Certificering:ISO9001
Schede Materiaal:PVC
Plug Type:Japan Plug
Verpakking:Cartoon
Oorsprong:China

Intoptec Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel lC-Sc Optische

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC-SC patchcord
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel LC van Ftta het Duplex Waterdichte OpenluchtIP67

Model No:outdoor fiber patch cord
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw

Shenzhen Usource Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van mm van Fddi

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FDDI MM Optical Fiber Patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--Sc/Sc Duplex Singlemode met Volgzame RoHS (S922)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S922
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc het DuplexOm3 Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC DUPLEX OM3
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC 12cores Fiber Optic Patch-Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 3.0mm van het Flard van de Vezel SC/PC van Dunplex Singlemode Optisch

Model No:SC-SC
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:ZG Tech or OEM
Verpakking:Individual Package

ZG Technology (Shenzhen) Limited

[provincie: Guangdong, China]

Epoxy-gebaseerd Rangschikkend de Vezel van de Koolstof

Prijs Unit: US $ 18.5-26.5 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:XGCF-12K
Grondstoffen:Polyacrylonitril Based Carbon Fiber
Prestatie:Hoge-kracht Type
Staat:Filament
Mechanische Property:High-performance Type
Handelsmerk:XIANGU

Shenzhen Xiangu High-Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel van Mulitimode het Optische (lc-Sc)

Model No:LC-SC
Handelsmerk:comax
Verpakking:One PC for One Plastic, 4000PCS/Carton
Standaard:Bellcore Ta-Nwt-001209, International Standard
Oorsprong:Guang Zhou China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Huashuo Optical Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van Multimode Vezel van DIN het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/Sc/St/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/Om3/Om4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC Upc Sc Connector Jumper 3.0 mm Sc-LC Fiber Patch Cord van PC St LC

Model No:Patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van de Oplossing CATV het Optische met Schakelaar FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.75-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-FU-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-LC/APC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-LC/APC-LC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

SC/UPC-SC/UPC koord van het vezel het optische flard

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/UPC-SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC Koord van het Flard van de Vezel van Sc FC Mu MTP MPO MTRJ E2000 Om3 Om4 LSZH het Optische

Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CEISO9001
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:YIXI or customize

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Mtrj-LC het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Model No:MTRJ-LC patch cords
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:STABLE FIBER PATCH CORDS

Stable Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische (MTRJ)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord MTRJ
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Verkopen LC, Sc, FC, St, MPO, Mu, DIN, D4 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-13
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het Koord van het Flard van Optice van de vezel

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:ISO9001

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

1m 2m 3m 5m Simplex Sc LC FC Fiber Optic Patch Cord

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Guangzhou Hscom Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van Sc het Enige Simplex Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-SC-SM-SX
Merk:OEM
Schede Materiaal:PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO de Koorden van het Flard van de Vezel

Type:Fiber Optic Sensors
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHKE
Verpakking:Paper
Standaard:CE, RoHS

Shke Communication Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

PC van Sc aan SC/PC Mm Om3 Fiber Optic Patch Cord (OM3 SC/PC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/PC MM OM3 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Het Koord van het Flard van de vezel voor DuplexOm4 Purpere Kabel lC-Sc (3m)

Prijs Unit: US $ 4.1-4.52 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van de Kromming Ongevoelige, het Simplex, DuplexKoord ...

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:FOCONEC
Verpakking:Individual Plastic Bag

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

3 meters Koord van 2.0mm 9/125 het DuplexFlard van de Vezel LC/Upc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index