Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/1122  
Totaal 33652 producten van ongeveer 3059

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Koord van het Flard van de Verbindingsdraad van de Kabel van de optische Vezel voor St MTRJ MPO ...

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Ningbo Tianzhou Optical Technic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord 3.0mm van het Flard van de Vezel SC/PC van Dunplex Singlemode Optisch

Model No:SC-SC
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:ZG Tech or OEM
Verpakking:Individual Package

ZG Technology (Shenzhen) Limited

[provincie: Guangdong, China]

Optische Vezel LC/Upc aan het Koord van het Flard van de Schakelaar LC/Upc Sm (lc/upc-SM)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:LC/UPC-LC/UPC-SM Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

APC Upc Sc Connector Jumper 3.0 mm Sc-LC Fiber Patch Cord van PC St LC

Model No:Patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

2 kern 3.0 van lC-Sc van de Optische Vezel mm van het Koord van het Flard voor Oplossing FTTH

Model No:Patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co; Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Kabel van de vezel het Optische Om3

Model No:OM3 patch cord
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Hongkong Vital Bridge Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--LC/Sc Simplex Multimode met Volgzame RoHS (S918)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S918
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (MTRJ)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA

Model No:Patch Cord MTRJ
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/UPC-SC/UPC koord van het vezel het optische flard

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/UPC-SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Multimode Om3 50/125 Koord van het Flard van de Vezel st-LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Het simplex Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Vezel van de Wijze van PC van Sc PC-St de Enige Simplex Optische

Model No:SC PC-ST PC SINGLE MODE SIMPLEX fiber OPTICAL patc
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SC PC-ST PC SINGLE MODE SIMPLEX fiber OPTICAL patc
Verpakking:Depends on Customer Request
Standaard:SC PC-ST PC SINGLE MODE SIMPLEX fiber OPTICAL patc

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

10GB Koorden van het Flard van de Vezel van Corning de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het standaard Koord van het Flard van de Vezel (SC/APC-SC/APC)

Model No:SC/APC-SC/APC SM Duplex fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Verpakking:1PCS or 12PCS Per a Bag, as You Like
Oorsprong:Ningbo

Cixi Sanji Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Mtrj-LC het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Model No:MTRJ-LC patch cords
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:STABLE FIBER PATCH CORDS

Stable Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

LC/PC aan LC/APC Singlemode Duplex 2.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-LC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische met de Schakelaar van Aqua van Kernen MPO 12

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van Optice van de vezel

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:ISO9001

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel van PC Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCLC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

1m 2m 3m 5m Simplex Sc LC FC Fiber Optic Patch Cord

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Guangzhou Hscom Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Schakelaar van de vezel/het Koord van het Flard (Sc, LC, FC)

Model No:SC,LC,FC,ST,MTRJ,MU,MTP,MP...
Handelsmerk:COMAX
Verpakking:in Comax Plastic Bag or Neutral Bag or Customized
Standaard:as Different Length and Mode
Oorsprong:Guangzhou, China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Huashuo Optical Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Concurrerende Prijs Koord van het Flard van de Vezel LC/UTP van Sc/UTP- het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Junjin Technology Co, . Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van enig-Mde van LC/Upc-LC/Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.7-2.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC-LC/UPC Single-Mde Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DSC037922\8
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sc-FC 3.0mm Sm Sx 2m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:sc-fc patch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen NXD Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Mpo-MPO de Koorden van het Flard van de Vezel

Type:Fiber Optic Sensors
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHKE
Verpakking:Paper
Standaard:CE, RoHS

Shke Communication Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode van Sc/FC/LC/St PC/APC het Simplex/Duplex/van de Vezel Mulitimode Optische Koord van het ...

Gebruik:TelefoonComputer
Type:Vast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton or Customize
Productiecapaciteit:1000000 Piece/Pieces Per Month

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index