Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/1054  
Totaal 31596 producten van ongeveer 3159

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koorden van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van het Type FC de Optische

Model No:FC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CERoHS

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:WPC-LC/PC-SM-DC
Verpakking:Standard Export Package
Gs-Code:8544700000

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Odva - Koord van het Flard van de Vezel LC het DuplexFtta Optische

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FTTA patch cord
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kington Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het duplex Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel St/Upc-St/Upc Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:ST/UPC-ST/UPC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de Vezel van de Bundel van het lint het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Fiber Optic Patch Cord/ Pigtail
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van mm van Fddi

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FDDI MM Optical Fiber Patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Verpakking:1PCS/PE Bag
Standaard:Diameter;0.9mm,2.0mm, Φ3.0mm Fiber Available
Productiecapaciteit:5000PCS/Day

Raynet Communication

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

MTRJ aan MTRJ Duplex Singlemode 1.8mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-MT-MT-1.8
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het professionele Koord van het Flard van de Vezel van het Product Optische met Schakelaar Mu/Su

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-MU-SU-A-3-00-C-05
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:PTPC-FC-LC-SM-DX
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Verbindingsstructuur:FC-LC

Ningbo Pen-Techn Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Schakelaar van de vezel/het Koord van het Flard (Sc, LC, FC)

Model No:SC,LC,FC,ST,MTRJ,MU,MTP,MP...
Handelsmerk:COMAX
Verpakking:in Comax Plastic Bag or Neutral Bag or Customized
Standaard:as Different Length and Mode
Oorsprong:Guangzhou, China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Huashuo Optical Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Kabels FC/PC-LC/PC Mm van de vezel het Optische Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van fC-St Upc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Yusu Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

10meters G657A1 FC APC Fiber Jumper Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:FC APC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Linkbasic Information Technology Co.; Ltd

[provincie: Shanghai, China]

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische met de ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Gs-Code:8536700000
Productiecapaciteit:100000 Piece/Pieces Per Month

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

MTP-MTP Fiber Optical Patch-Cord 0.2m

Prijs Unit: US $ 54.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel (aF-P10)

Model No:AF-p10
Verpakking:PP Bag
Standaard:Fluke Passed
Productiecapaciteit:10000000

Afeer Industrial (Hk) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de optische Vezel

Toepassing: Snelle Ethernet, de Mededeling LAN van Gegevens en BLEEK. De Onderneming van de hoge snelheid dient. Multiplexors, Schakelaars, en Routers. Optische Toegang en de Netwerkapparatuur van ...

T&J Industrial Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

SC/PC het simplexKoord van het Flard van de Vezel van Mm Optische

Certificaat:RoHS
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Oorsprong:Cn
Gs-Code:8544700000

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische (hy-PT-ST)

Model No:HY-PT-ST
Handelsmerk:Huiyuan
Standaard:ROHS, ISO9000
Oorsprong:China

Huiyuan Communication Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische

Handelsmerk:Reliable
Oorsprong:Shaoxing, China

Shaoxing Huaxin Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Het Koord van het Flard van de optische Vezel

Van het koord zeer belangrijke eigenschappen van het flard van het de toevoegingsverlies Lage van het de terugkeerverlies Hoge Diverse schakelaartypes beschikbare Gemakkelijke van het koordtoepassingen ...

Phenix Fiber Optic Co.,Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Ica van het Koord van het Flard van de Vezel van SilOptical (lc-LC) Elektronische Orgaan van het ...

Model No:LC-LC
Handelsmerk:RNG
Verpakking:packed in plastic bags, cartons
Standaard:ISO9001, ROHS
Oorsprong:Tianjin, China
Gs-Code:90011000

Tianjin RNG Communication Technology Co, Ltd

[provincie: Tianjin, China]

Optische Kabel 12 van de vezel Koord van het Flard van de Vezel MPO MTP van de Vezel het Vrouwelijke

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-56
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Fiber Optic Patch Cord

Fiber optic patch cord, connector, adapter.

Sinotech Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Het Koord van het Flard van de Vezel van de vlecht

Model No:SC/FC/ST/LC
Gs-Code:8517622990

Cangzhou Henghui Export and Import Co., Ltd

[provincie: Hebei, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index