Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/952  
Totaal 28543 producten van ongeveer 2854

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel van PC van Sc Om3 het Duplex met het Trekken van Oog

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC PC OM3
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Sc-FC 3.0mm Sm Sx 2m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:sc-fc patch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen NXD Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

3.0 Om3 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:3.0 LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van de Weg van de vezel het Optische

Model No:NBDD
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS

Ningbo Dongda Telecommunication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/APC-Sc/APC het Simplex Duplex Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Quanou or OEM

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

De Vezel van de Koolstof van Thermoformer

Prijs Unit: US $ 23.0-29.5 / kg
MOQ: 1 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:XGT49-12K
Grondstoffen:Polyacrylonitril Based Carbon Fiber
Prestatie:Hoge-kracht Type
Staat:Filament
Mechanische Property:High-performance Type
Handelsmerk:XIANGU

Shenzhen Xiangu High-Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Multimode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-ST-MM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Certificaat:RoHS
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Oorsprong:Cn
Gs-Code:8544700000

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de communicatie Vezel van Kabels Sc/Upc-St/Upc het Optische met Mm

Model No:SC/UPC-ST/UPC fiber optical patch cord
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Ih Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Sc/APC/Upc Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Model No:FP1P1PSM0202P5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Sophenol Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:PTPC-FC-LC-SM-DX
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Verbindingsstructuur:FC-LC

Ningbo Pen-Techn Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische (FC)

Model No:FC
Handelsmerk:RNG
Verpakking:packed in plastic bags, cartons
Standaard:ISO9001, ROHS
Oorsprong:Tianjin, China
Gs-Code:90011000

Tianjin RNG Communication Technology Co, Ltd

[provincie: Tianjin, China]

koord het met beperkte verliezen van het de optische vezelflard van LC/UPC-LC/UPC sm dx 3.0mm

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC-LC/UP passive components
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

12 Koord van het Flard van de Bundel van de Vezel van Sc van kernen het Optische

Prijs Unit: US $ 1.9-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (FC)

Model No:FC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:30000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel van het Type van Sc Optische

Model No:TP-3005-9SM1SCUSCU09-0030
Handelsmerk:TAEPO / OEM / Neutral
Verpakking:1PCS/Polybag + CTN
Oorsprong:China
Gs-Code:85177090

TAEPO Communications Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

FC/PC aan FC/PC Simplex Singlemode 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC -FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Verkopende Koord van het Flard van de Vezel van lC-St mm Duplex Optische (de ...

Model No:H-120S-7
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw

Ho-Link Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Het optische Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc

Model No:SC-SC Fiber Patch Cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Hongkong Vital Bridge Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

E2000 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:0008
Gs-Code:854470000
Productiecapaciteit:10000

Shenzhen Lid-Link Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC Sc-St het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-STSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel Optische (fc-LC)

Model No:FC-LC
Handelsmerk:Rainbow
Oorsprong:Guangzhou, China

Guangdong Rainbow Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

3m fc-FC Optic Fiber Patch Cord met Sm/Mm

Model No:FC-FC
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:YUXIN
Verpakking:as to Request

Ningbo Yuxin Optic Fiber Cable Company

[provincie: Zhejiang, China]

Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaar fc-FC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische --FC Sc St LC Mu MTRJ

Model No:CPA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Koorden van het Flard van de optische Vezel

Handelsmerk:BD TECH
Verpakking:Bag, Carton
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Month

Shanghai B&D Technology Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Het Koord van het Flard van Optica van de Vezel van Sm van Dinpc

MOQ: 50 Pieces

Model No:DINPC SM Fiber Optica Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Het bxr-rubber Geïsoleerdek Katoenen Garen of Andere Vezels vlechtten Flexibele Koorden

Model No:BXF
Voltage:Laag-en middenspanning Kabel
Toepassing:Industrieel
Certificaat:ISOCCC
Wire Core Material:Ingeblikte Wire
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Nanhui Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Koord van het Flard van de Vezel van st-St Sm Sx het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ST-ST
Merk:OEM
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core
Schede Materiaal:PVC
Toepassing:Verbinding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (fc-LC)

Model No:PC-FO-FCLC
Handelsmerk:ATL
Verpakking:1 Piece/Polybag
Oorsprong:China

ATL Technology Limited

[provincie: Shandong, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index