Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/975  
Totaal 29230 producten van ongeveer 2248

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:CE
Handelsmerk:EYA
Verpakking:Plastic Bag

Shenzhen Yeyang Telecom Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

3.0 Koord van het Flard van de Vezel van Sc-Sc Mm het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.26-1.32 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Sc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE

Shenzhen Jql Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

FC/PC. FC/APC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:FC/PC. FC/APC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,RoHSCCC
Handelsmerk:OEM, GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc-LC 12cores

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-LC 12core
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

LC Koord van het Flard van de Vezel van de Bundel van het lint het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Fiber Optic Patch Cord/ Pigtail
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Koorden van het Flard van de vezel de Optische

Model No:FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van lC-St Upc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Werd Optisch Co. van de Vezel van Phenix, Ltd opgericht in Maart 2001 en wordt nu om een volledige reeksleverancier te zijn die Hoogte verstrekt - de componenten van technologieprestaties en ...

Phenix Fiber Optic Co.,Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel lc-LC Sm/Mm Dumplex het Optische

Model No:LC-LC
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Structuur:LC
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:YUXIN
Verpakking:as to Request

Ningbo Yuxin Optic Fiber Cable Company

[provincie: Zhejiang, China]

Lc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaar fc-FC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 50/125 DuplexKoord LC, Sc, FC, St, MPO, Mu, DIN van het Flard van de Vezel lc-LC Optisch, D4 ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-23
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De binnen Kabel van het Flard Cord/Patch van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Ce, Schakelaar van de Vezel LC van de Schakelaar Types/Multimode van het Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van de polyester/Garen/de Textiel Flexibele Slang van de Vlecht van de Vezel/van de Stof

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 300 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4" to 3"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:kleur
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Woven Bag

Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:SC-LCFiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Koord van het Flard van de Vezel van FC/PC Sm Sx het Optische

Certificaat:RoHS
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Oorsprong:Cn
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Month

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

LC/PC-LC/PC het duplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-LC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard LC van de Vezel van Sm het Duplex 3m van het Koord van het flard Optische

Model No:HK-PC-01
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

3.0 Koord van het Flard van de Vezel van Sc-St Mm het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.15-1.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC-St, Multimode Duplex, de Kabel van 62.5/125 Vezel, Koord van het Flard van de Vezel van 3m het ...

Model No:LC/PC-ST/PC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord -01ff- 1 van het Flard van CuFiber

Toepassing:Fiber Optic Cable
Verpakking:1PCS/Plastic Bag,300PCS/Cartoon
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:20000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Koord 8 van het Flard MPO het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Kernen

Certificaat:ISO
Verpakking:1 PCS Ofmpo Patch Cord 8 Cores Optical Fiber Patc
Oorsprong:Suzhou, China
Productiecapaciteit:10000/Day

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

ADP kiezen Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Multimode Simplex Duplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord kblg-Dt-860-300 van de Optische Vezel van de Machines van de druk

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:KBLG-DT-860-300
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Optische de Vezel van het Koord FC van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GHTDM003
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het goede Koord van het Flard van de Vezel van de Kwaliteit LC Om3 Duplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC OM3
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

MPO aan Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index