Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/1010  
Totaal 30282 producten van ongeveer 1593

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Koord van het Flard van de vezel voor de lC-MiniKabel van LC Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 2.3-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-minilc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sm van Sc/APC-Sc/APC

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Quanou or OEM

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

SC/APC-SC/APC Simplex Singlemode Fiber Optic Patch Cord (vezel optische kabel)

Prijs Unit: US $ 1.33 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SCA-SCA-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

3.0 Optische Koord van de Vezel van Sc-FC Mm het Duplex

Prijs Unit: US $ 1.44-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het multi Lu-Lu Om1 CATV van de Wijze Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM1-2-0-C-90
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM Simplex Fiber Optic patch cord 3m
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Verpakking:1PCS or 12PCS Patch Cord Per a Bag, as You Like
Oorsprong:Ningbo

Cixi Sanji Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Mtrj-LC het Koord van het Flard van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTRJ-LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Hotselling Sc/Upc aan FC/APC kiest Wijze 9/125 het SimplexuitKoord van het Flard van de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Optical Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc-Sc Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.86-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-SCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De textiel RubberSlang van het Water van de Vlecht van de Vezel van het Koord van de Polyester van ...

Prijs Unit: US $ 0.36-0.56 / Metro
MOQ: 200 Meters

Model No:1/4'' to 3''
Materiaal:Nitril Rubber
Geschiktheid:Water Rubber Slang
Kleur:kleur
Handelsmerk:HAPPY or OEM
Verpakking:PP Woven Bag

Het Duplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard MTP/MPO Mimi, Sm/mm/Om3 0.3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-155
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de Vezel van de Verbindingsdraad van de Vezel van Wholesales lc-LC het ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC-LC Fiber patch cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC 3.0mm het Duplex Multimode Om1 Koord van het Flard van Vezel 62.5 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-SC/PC-SC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de optische Vezel

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Junjin Technology Co, . Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St-St Upc Sm. Het Simplex van mm of Koord van het Flard van de Vezel Douplex het Optische

Model No:ST-ST
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Structuur:LC
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:YUXIN
Verpakking:as to Request

Ningbo Yuxin Optic Fiber Cable Company

[provincie: Zhejiang, China]

LC het miniKoord van het Flard van de Vezel Uniboot Optische

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel Optische (Sc-ST)

Model No:SC-ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:En-Max

Shenzhen Huijia Optical Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord (de kabels van de vezelverbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCA-SDW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO-LC 12cores Fiber Optic Patch-Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-LC
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPLPM2
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 1.09-1.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het lage Koord van het Flard van de Vezel van het Verlies mtrj-FC/APC van de Toevoeging Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTRJ-FC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Nieuwste St APC aan APC van Sc het Duplex Enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze ...

Prijs Unit: US $ 1.2-1.32 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc 50/125 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.54-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-SCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van Sc het Duplex Gepantserde

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het binnen Koord van het Flard van de Optische Vezel van het Koord LSZH van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSZH FIBER CORD
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische met Multimode Duplex lC-Sc

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCLUSU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC het Duplex Multimode 62.5 van 3.0mm Om1 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-SC/PC-SC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index