Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/1107  
Totaal 33198 producten van ongeveer 1747

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De rubber Riem van de Timing met het Koord van de Glasvezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MXL, XL, L, H, XH, XXH, T2.5, T5, T10, T20
Materiaal:Rubber
Binnen Materiaal:Weefsel
Kenmerken:Olie-Resistant,Zure en alkali bestand,Tear-Resistant,Heat-Resistant,Koude-ResistantSlijtvast
Treksterkte:Sterk
Handelsmerk:JBOSUN

Mpo-MPO het flard-Koord van de mmVezel met Lijn - achterType

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De strakke Als buffer opgetreden voor Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van het Lid ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Het Koord van het Flard MTP/MPO Mimi, Sm/mm/Om3 0.3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-155
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het simplex Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sm van Sc/APC-Sc/APC

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Quanou or OEM

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

LSZH 0.9mm lc-LC kiest Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:DF-CORD-003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hete Luchtleiding van het silicone met Versterkte het Koord van de Glasvezel

Prijs Unit: US $ 4 / Metro
MOQ: 4 Meters

Model No:59025
Materiaal:composiet Materiaal
Gebruik:marinier,mijnbouw,voor Brandbestrijding,voor Air Conditioner,industrieelvoor Milieubescherming
Toepassing:Vermogen
Vorm:ronde
Prestatie:Temperatuur

Het multi Lu-Lu Om1 CATV van de Wijze Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM1-2-0-C-90
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de vezel de Optische voor Simplex Singlemode Kabel

Prijs Unit: US $ 1.75-1.95 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc-lc
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Verbindingsdraad van de Vezel van Wholesales lc-LC het ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC-LC Fiber patch cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Kabel van de Daling van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Drop cable Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van PC Sc-Sc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-SCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

St/APC-St/APC het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-ST/APC-ST/APC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van het Verlies 24f mtp-MTP van de elite

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:24F MTP-MTP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel Optische (Sc-ST)

Model No:SC-ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:En-Max

Shenzhen Huijia Optical Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

ST/PC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.06 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ST/PC LC/PC Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC 12cores Fiber Optic Patch-Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om1 Om2 Om3 Multimode Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

MPO/MTP het optische Koord van het Flard van de Vezel voor ATM, het Netwerk van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-135
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC APC Sm mm van PC Upc van PC Upc apc-LC het Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel ...

Model No:LC PC UPC APC-LC PC UPC APC SM MM SIMPLEX DUPLEX f
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Productiecapaciteit:100000

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC/APC-Sc/APC het OpenluchtKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-SC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Katoenen van de Zak van het koord Duurzame Vezel Workwear voor het Schoonmaken

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:THR548
Gebruik:Kledingstuk,Home TextielIndustrieel
Materiaal:100% Katoen
Techniek:Geweven
Stijl:Plain Geverfd
Patroon:Keper

Wuhan Tian Hong Rui Trading Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het gepantserde OS1 Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCLC-SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0mm Om1 het DuplexKoord van het Flard van de Optische Vezel LSZH fc-FC

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DF-PCD-006
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Patch Cord voor 0.6meter LC Simplex

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het binnen Koord van het Flard van de Optische Vezel van het Koord LSZH van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSZH FIBER CORD
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van PC Sc-St Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-STSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index