Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/1097  
Totaal 32903 producten van ongeveer 1430

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

G652D Sm of 50/125 van het Simplex of DuplexLC APC Mu MTRJ van Sc St FC van de Schakelaar van de ...

MOQ: 10000 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van Sc het Duplex Gepantserde

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPLPM2
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC simplexOd 2mm Sm OS1 Koord van 3m 9/125 Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.32 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:9/125 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO 50/125 Om4 12cores Fiber Optic Patch-Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC-Mu/PC Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 50 Om2 Duplex 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MU/PC-MU/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het de Optische Kabel van de vezel/Koord van het Flard voor Om3 met Schakelaar st-LC

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTULU2MMOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Het Koord van het Flard van de vezel voor DuplexOm4 Purpere Kabel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 4.1-4.52 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van PC van Sc van de Levering van de fabriek het het best Binnen ...

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Junjin Technology Co, . Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Om1 Om2 Om3 Multimode Simplex Duplex Optische Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

SC/APC-SC/APC Simplex Singlemode Fiber Optic Patch Cord (vezel optische kabel)

Prijs Unit: US $ 1.33 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SCA-SCA-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 0.85-1.05 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-SC/PC SM(G652D) Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCCUL
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Zwarte Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel st-St

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-ST/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPTPS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige of Dubbele Slang van de Lucht van de Vlecht van het Koord van de Vezel/van de Stof/van de ...

Prijs Unit: US $ 0.36 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1/4' to 2"
Materiaal:Natuurlijk rubber
Geschiktheid:Rubberen luchtslang
Kleur:zwart
Handelsmerk:OEM manufacture
Verpakking:Packed by Film

De Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc-LC Sm Dx

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van het Lint van het Koord van het Flard van de Vezel van het Jasje LSZH LC van Sm de ...

Prijs Unit: US $ 0.68-0.92 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-LC-NO-SM-SX-Pigtail
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Polarisatie die Vezel Patch&#160 handhaven; Koord/Schakelaar

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:PM1550 PM980
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FJT or customerized
Verpakking:Standard Packing by DHL

Weihai Perfect Trading Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel van de Draad van de Verbindingsdraad van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LU-LU-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het goedkoopste Om3 Koord van het Flard MPO van Multi-Mode Vezel 8cores/12cores/24cores Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-MTRJ Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 50 Om2 Duplex 1.8mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MTRJ-MTRJ-1.8
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-LCLC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel voor DuplexOm2 Oranje Kabel lc-LC (2m)

Prijs Unit: US $ 2.8-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:SC-LCFiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De binnen SimplexKabel van de Distributie van het Jasje van pvc van de Vezel van Sm G652D voor het ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

SC/UPC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord (vezel optische verbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 2.33 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC-SSNC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-LC/PC duplexKoord 2.0mm van het Flard van de Vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/PC-LC/PC Duplex
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (st-ST SM DX)

Prijs Unit: US $ 2.57 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/Sc/St/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/Om3/Om4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-LC/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPLPS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index