Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 41/1030  
Totaal 30885 producten van ongeveer 1470

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Nieuwe Kat 6 van de Leverancier van China Koord/de Kabels van het Flard van de Vezel van de Lage ...

Prijs Unit: US $ 0.3-5.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:patch cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel voor Optische lc-PC van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector For optical Patch Cord LC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel lc-LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1.28-1.34 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Multimode Lijn van de Wijze - het achterKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.8-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:Loop Back Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC fC-Sc Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Vezel van de Levering van de fabriek de Optische Al St FC ...

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optical Patch code
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:Changguang Communication
Verpakking:by Carton or as Customer's Requirements
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China
Gs-Code:85447000

FC/APC-FC/PC het simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC/APC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de Vezel van het Koord van het Flard van telecommunicatie

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

FC/FC SM SX Fiber Optic Patch Cord (FC vezelverbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCSS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord E2000A aan E2000A Simplex Gele Sm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01EAEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord lc-LC van het Flard van de Verbindingsdraad van de vezel kiest het Optische Vorm uit

Prijs Unit: US $ 1.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC-LC SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--St/St Duplex Singlemode met Volgzame RoHS (S921)

Model No:S921
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Optische Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard LC Uniboot

Prijs Unit: US $ 0.01-0.02 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-FPC-1UB
Handelsmerk:WEBITELECOMMS
Verpakking:PE Bag/Blister
Standaard:ROHS 2.0 COMPLIANT
Oorsprong:China
Gs-Code:8547700000

De Enige Wijze van het Koord van het Flard van de Optische Vezel Sc-Sc 3 Meter

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC2SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vf45 aan Koord van het Flard van de Vezel LC het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:VF45-LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Simplex 2.0mm van Sm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SASAS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel mpo-MPO Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van aPC-Sc LC Upc van CEI het Standaard 9/125 Duplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC APC-SC UPC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

De Optische Schakelaar van de vezel voor Optische Sc-PC van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector For optical Patch Cord SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Waterdichte Koord van het Flard van de Vezel FTTX Optische met Schakelaar Odc

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ODC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van /Fiber van verbindingsdraden het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Jumpers /Fiber Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fc-FC Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-FCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC aan FC/PC Simplex Singlemode 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC/APC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST Armored Fiber Optic Patch Cord (Armored vezelverbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:STSSARD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Koord FC aan FC Singlemode 3.0mm van het Flard van de Vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FF930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord Enige moldst-FC van het Flard van de Verbindingsdraad van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:ST-FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM

St van de Wijze van het Koord van het Flard van de optische Vezel Enige Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Bundel van de Vezel van Sc van kernen het Optische

Prijs Unit: US $ 1.9-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/pc-MTRJ de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-TPJPM2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index