Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 43/1030  
Totaal 30882 producten van ongeveer 1470

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC-SC/PC de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPM2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO 12 het Koord van het Flard van de Vezel MPO van de Vezel SM

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MPO-MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard MTP MPO van de Vezel van Takfly het Optische

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, CPT, EXW

Model No:MPO-2311
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Heet verkoop Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.78-2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM3-SCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-PC van de Schakelaar van de vezel Optische voor het Optische Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector FC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van Sc van Dx van Sm met GLB van het Stof

Prijs Unit: US $ 0.2-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 APC het Optische flard-Koord van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:E2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel mtrj-MTRJ het Duplex Multimode 50 van 1.8mm Om2 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MTRJ-MTRJ-1.8
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC van het Flard van de vezel het Optische aan Fca DuplexSm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FAF930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van de Wijze van het Koord van het Flard van de optische Vezel Enige Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Vorm van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de Draad van de Verbindingsdraad van de vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM

LC aan St de Enige Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/ST-SIM/DUP-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/LC/Sc/St/Mu/E2000/MPO Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-SMS
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Chemische PE van het Polyethyleen van de Vezel UHMWPE voor het Beklimmen van het Koord van de ...

Prijs Unit: US $ 15.0-17.5 / kg
MOQ: 100 kg

Model No:BPR-PE1600D
Gebruik:Vullen Materiaal,SpinningNiet-geweven Stof
Materiaal:Composite Fiber
Kenmerken:Anti-Pilling,Slijtvast,Anti-DistortionAnti-statische
Fiber Type:Gloeidraad
Kleur:Wit

Het binnen Gepantserde Bewijs van de Beet van de Rat/van de Muis van het Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 10.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPFPS2A
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-MTRJ het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Koord van het Flard van de Vezel FC/UPC-FC/UPC SM DX FC het Optische

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-SD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Vlecht van de Vezel van het Koord van de Vlecht met Schakelaars

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail26
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

De Binnen SimplexKabel van de Vezel GJFJV voor de Vlecht van het Koord van het Flard

MOQ: 1000 Meters

Model No:GJFJV
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Single Core
Certificaat:RoHSISO9001

Lc-FC Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.98-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Koord Sm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-PC
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc-Sc/Upc Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST/UPC-SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--Sc/Sc Duplex Multimode met Volgzame RoHS (S925)

Model No:S925
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Mtrj-MTRJ Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 50 Om2 Duplex 1.8mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MTRJ-MTRJ-1.8
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Flard Cord Simplex G. 657 Vezel Gebaseerd van de Vezel van Sc Jasje LSZH

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord lc-LC van het Flard van de Verbindingsdraad van de vezel kiest het Optische Vorm uit

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM

E2000 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC E2000
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

FC/St de Duplex Enige Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/ST-SM/DUP-030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het duplex Koord LC van het Flard van de Vezel Optische aan Sc (UPC/APC)

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LA-SA-D-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index