Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 46/1013  
Totaal 30383 producten van ongeveer 1168

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vlecht FC/PC 12core Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC/PC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:5000/Month

Koord van het Flard van de Vezel MPO het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:MPO patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Vlam van het Flard van de vezel - Fabriek maakte de Van uitstekende kwaliteit van het Koord van ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:LC Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc-FC/Upc het SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Singlemode Optische flard-Koord van de Vezel 12cores

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/UPC-FC/Upc Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische (de kabels van de ...

Prijs Unit: US $ 2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-FC-SD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Duplex Optische Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Verbindingsdraad van de ...

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:SC-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optic Cable Patch Cord
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:Changguang Communication
Verpakking:by Carton or as Customer's Requirements
Standaard:Fiber Optic Cable Patch Cord
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China

ST/PC-MTRJ/PC Om2/50/125 Optical Fiber (3M)

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st mtrj001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC aan Koord van het Flard van de Vezel van Mu/PC het Simplex Singlemode 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-MU/PC-MU/PC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van kernen Sc-FC de Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-12-FU-SU-D-09-20-C-100
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode 9/125 SimplexKoord van het Flard van de Vezel lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-LC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Sc-Sc van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Optical Fiber cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO

Mpo-LC het Koord van het Flard van de Vezel van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 1.25 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Lassen

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lijn - het achter flard-Koord van de Vezel LC/PC

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord (de kabels van de vezelverbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCA-SDW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige van het Communicatie van de Kern Gepantserde Prijs van het Koord Flard van de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:armored patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

2.0mm of 3.0mm de Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak voor het Koord van het Flard

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-LC Duplex Optische Vezel Singlmode

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mtrj-lc sm 005
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC-Mu/PC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-MU/PC-MU/PC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode 9/125 Koord van het Flard Sc-Upc/het Optische Koord van het Flard van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:PCSUSU
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:SC

Mpo-FC 12 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Kernen de Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-12-MPO-FA-OM3-3-10-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling FTTH Sc/APC van de vezel het Optische Vlakke

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

APC van Sc van de Vezel FTTH de Optische Vlecht van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.6-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, CIP, CPT, EXW

Model No:patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Carton
Standaard:ROHS

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het flard-Koord van de Vezel Sc-Sc Sm met Lijn - achterType

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Mode Dubbele Koord van het Flard van de Vezel van de Kern st-St

Prijs Unit: US $ 1.92-2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM3-STST03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optical Fiber for LC /Sc Fiber Optical Single-Mode Duplex (20M)

Prijs Unit: US $ 7.3-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCSC OM3 020
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC-SC/PC het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-MU/PC-SC/PC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sm 9/125um het Koord van het Flard van de Optische Vezel Sc/APC/de Optische Waterdichte Vlecht van ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord or Pigtail
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel mpo-LC Optische

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-8-MPO-LU-OM3-3-30-C-100
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index