Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 48/951  
Totaal 28518 producten van ongeveer 1096

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Fanout MTP MPO Kabel, het Koord van het Flard, Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Patch Cord, Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

MTRJ Multimode 62.5/125 Om1 Schakelaar LC aan Koord van het Flard van de Vezel MTRJ het Optische

Prijs Unit: US $ 2.53 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-MTRJ
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC van het Flard van de vezel het Optische aan LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LU-LU-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

2.0 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc/APC-Sc/APC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC-SC/APC
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:SC-APC
Vorm:Strip
Transmissie Medium:Single-Mode

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Singlemode 9/125 Koord van het Flard van de Vezel van het Koord van het Flard Optische

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:PCLALA
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:LC
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton

Mtp/mpo-LC OM3 Fiber Optic Patch Cord (vezel optische kabel)

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ aan MTRJ Duplex Singlemode 1.8mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-MT-MT-1.8
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Upc Sm het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC UPC SM Duplex
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS
Verpakking:1PC Into a PE Bag

MTP/MPO Singlemode Optische flard-Koord van de Vezel 12cores

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische, de Optische Verbindingsdraad van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Koord van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:SC/LC/FC/ST/MU/MPO/E2000.
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCCUL
Handelsmerk:TELEFLY or OEM

Optische Vezel voor MPO/MTP Patchcord

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Patch Cord, Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Koord van het Flard van de Vezel van MPO/MTP Om3 Aqua het Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Om3 Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc-FC/Upc Duplex Mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.29 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Certificaat:CE,ISORoHS
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

24 Fanout van de kern FC Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 7.5-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-24-FU-FU-D-09-05-C-20
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

SimplexKoord 3m van het Flard van de Vezel lC-Sc Singemode

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-SC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-MTRJ Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel van 1.8mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-MT-MT-1.8
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel MTRJ/het Koord van het Flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:PCMTMT
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:MTRJ
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton

Het flard-Koord van de Vezel Sc-Sc Sm met Lijn - achterType

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het originele APC E2000 Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:E2000 Patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Optische Verbindingsdraad van de Vezel van Sc van de Levering van de Fabriek van Shenzhen ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc patchcord
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optical Fiber for Sc Singlemode 12 Color Fiber Pigtail (2m)

Prijs Unit: US $ 7.0-9.0 / set
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC 12 Color
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het binnen, OpenluchtKoord van het Flard, Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Indoor, Outdoor Patch Cord, Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Kabel van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel van Embeded FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, ROHS, REACH
Oorsprong:China

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sm 2.0mm het Optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.97-1.65 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PD-1008
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:as Per Customer's Demands
Standaard:RoHS, ISO19000
Oorsprong:China

St/Upc het SimplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.15 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Muiti-wijze de SimplexKabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische (LC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-LU-LU-OM1-3-0-C-10
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Productiecapaciteit:60, 00 PCS/Month

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ aan MTRJ Singlemode Duplex 1.8mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-MT-MT-1.8
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het flard-Koord van de Vezel Sc-Sc Sm met Lijn - achterType

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index