Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 88/1030  
Totaal 30883 producten van ongeveer 1403

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Pantser SMA van het Koord van het Flard van de Vezel van vlechten het Optische/het Type van ...

Prijs Unit: US $ 2.8-3.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SMA
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Mini LC/Sc/FC, IP65 Koord 24 van het Flard van de Optische Vezel Kern

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MINI LC / SC / FC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

De simplex Zwarte van het Koord van het Flard van de Optische Vezel met het Trekken van Oog, ...

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC APC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

IP67 Enige Wijze van het Koord van het Flard van de Vezel ptlc-Sc de Optische met ...

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:PTLC-SC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

FC/Upc 12 Koord 0.9mm van het Flard van de Vezel van de Bundel van de Kleur Optisch het Enige ...

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC / UPC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Sc-Sc APC het Duplex Singlemode Koord van het Flard van de Optische Vezel Volgzaam met ANSI, de ...

Prijs Unit: US $ 2.5-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC/ APC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

De Vlecht van de Vezel van de Verbindingsdraad van de Vezel van het Koord van het Flard van ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fiber jumper
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De verbindingsdraad-Vezel van de Vezel van het Koord van het Flard van Sm Dx van FC/Upc-LC/Upc ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fiber jumper
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Sinaasappel van de Kabel van de Vezel van het Koord van het flard (lc-LC)

Prijs Unit: US $ 1.2-75.0 / Piece
MOQ: 20000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Patch Cord Fiber Cable Orange (LC-LC)
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Duplex van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische (fc-FC)

MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHSCE
Handelsmerk:ADP/OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van het Koord van het Flard van de vezel de Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:MTRJ
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van het Koord van het Flard van de Vezel FTTH de Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:MU
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord en Toebehoren van het Flard van de vezel de het Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:TECHTX
Oorsprong:Made in China

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische - Sc/APC Duplex 2.0mm

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Cixi Shuangyuan Optical Fiber Accessories Factory

[provincie: Zhejiang, China]

LC Kwaliteit van de Optische van het Flard van de Vezel MPO MTRJ van Sc FC Mu MTP Om3 Om4 de ...

Model No:sc fc lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Ningbo Reacher Telecommunication Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

64 de Doos van de Splitser van de Optische Vezel van het koord

Model No:64
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:ISO
Handelsmerk:OEM or Wolon
Verpakking:1piece/Cardboard Box
Standaard:488*388*140

Wuhan Wolon Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Duplex Multimode van het Flard koord-Sc/Mj van de optische Vezel (S927)

Model No:S927
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

MPO-Sc/APC MPO en MTP Fiber Optic Patch Cords en Cable Assemblies met 8-kern, 12-kern, en 24-kern

Model No:HWPC-MPO-SC-3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

HONEYWON INTERNATIONAL (HK) LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Lc-LC Duplex Fiber Optic Patch Cord Cable voor FTTH CATV

Model No:SOFC-2-LU-LU-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd

[provincie: Hubei, China]

Prijs 2m van de fabriek LAN 6.5FT Gigabit RJ45 Optische Adapter van de Beveiliging van de Vezel van ...

Model No:yilian-5
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Guang Dong Yilian Cables Company Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LAN UTP/FTP/STP/SFTP Cat5/Cat5e/CAT6/Cat7 van de Lage Prijs RoHS.Ce.FC van de Levering van de ...

Model No:yilian-12
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 7
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Guang Dong Yilian Cables Company Ltd

[provincie: Guangdong, China]

verbindingsdraad van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel van 3m de Optische met ...

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Shenzhen Puhuixin Technology Co.

[provincie: Guangdong, China]

Enige Wijze van het Koord D4-D4 van het Flard van de vezel de Optische, Simplex

Model No:LC/FC/SC/ST/MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

APC 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm van Sc-Sc van Optic Patch Cord van de vezel

Model No:SC-SC APC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Kabel van het Flard van de Vezel van het Koord MTP van het Flard van de Vezel MPO

Model No:MPO patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het optische Koord van het Flard en de Schakelaar van de Optische Vezel (DUPLEX/SIMPLEX)

Model No:DUPLEX/SIMPLEX
Handelsmerk:3v
Verpakking:Requested
Standaard:Standard for Export
Oorsprong:China
Gs-Code:85389000

Suzhou 3V Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Kabeldoos van de Adapter van de Schakelaar van het Koord van het Flard van de Doos van de Vezel ...

Model No:FTTH fiber optic equipment
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Oorsprong:Shanghai, China
Productiecapaciteit:100000/Week

Shanghai Wanbao Optical Technologies Co., Ltd

[provincie: Shanghai, China]

FC aan LC/Sc/St Sm Fiber Optical Patch Cord (soort-fc-lc/sc/st-p (U) - ss-xx-x)

Model No:SPP-FC-LC/SC/ST-P(U)-SS-XX-X
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:SOPTO
Verpakking:Polybag/Carton

Shenzhen Sopto Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

LC Duplex Fiber Optic Patch Cord, USD 0.5-0.75/PCS

Model No:LC/FC/SC/ST/MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Fabrikant van het Koord van het Flard van de Vezel MTRJ van Sc FC St LC de Optische

Model No:SC FC ST LC MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als glasvezel, chemische vezel and kunststofvezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index