Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » koord vezels
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 99/976  
Totaal 29265 producten van ongeveer 1272

koord vezels

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Koord Om3 Duplex lc-LC van het Flard van de Vezel van Opitcal

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:UL

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Het Koord van het Flard van de optisch-Vezel van Sc, Single-Mode en Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: 1.We hebben capaciteit om het product van de superieure die kwaliteit te voorzien, de koorden van het vezelflard in ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St de Vezeloptische Koorden van het Flard, Veelvoudige Wijze, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen De beschrijving van producten: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC het vezeloptische Single-Mode Koord van het Flard, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm domein worden ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hong Shuo Hardware & Electronic Limited

[provincie: Guangdong, China]

Multi-Mode Koord van het Flard van de Vezel van Hytrel het Optische,

Model No:CFO 15 FOPC 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

China Fiber Optics Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Shenzhen Jassonfiber Optoelectronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Doos 15meter van de Opslag van het Koord van het Flard van de vezel

15meter van de de opslagdoos van de vezel Materiaal: ABS Toepassing: 15meter Grootte: 150*130*35mm

Haida Telecom Co., Ltd

[provincie: Hongkong, Hongkong_China]

Allerlei Koord van het Flard van de Vezel het Optische van de Fabriek van China

Model No:Patch Cord
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:YUXIN
Verpakking:as to Request
Standaard:international standard

Ningbo Yuxin Optic Fiber Cable Company

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de Vezel van lC-St van de Leverancier van China het Optische, Enige Wijze, ...

Model No:H-120S-7
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw

Ho-Link Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Prijs van het Koord van het Flard van de Vezel van du-Du Sm de Simplex 2.0mm

Model No:HK-PC11
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

Homk Telecom Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC Singlemode Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:LC/PC LC/APC singlemode/multimode
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische

Model No:SC/PC SC/APC singlemode/multimode
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

FC Singlemode Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:FC/PC FC/APC singlemode/multimode
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

St Singlemode Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:ST/PC ST/APC singlemode/multimode
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Verpakking:in Carton
Standaard:ISO8001

Easylink Group

[provincie: Guangdong, China]

Sc-Sc van het Koord van het Flard van de vezel

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Wooden Box & PE Bag
Oorsprong:China

Shenzhen Fiberworld Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Vezel aan het Koord (FTTH) Sc-FC van het Flard van de Vezel van het Huis met Ceramische Fettules

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Verpakking:Wooden Box & PE Bag
Oorsprong:China

Shenzhen Fiberworld Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het enige Simplex van sT/PC-St 9/125 van het Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van de ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:intcera
Verpakking:PE+Carton
Standaard:CE., ROHS, ISO
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen Jmwy Optical Electricity Technology Co., Ltd (Intcera)

[provincie: Guangdong, China]

Optische Vlecht van de Vezels van Wijze Duplex 3m van Sc /APC van het Jasje van pvc het de ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:intcera
Verpakking:PE+Carton
Standaard:CE., ROHS, ISO
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen Jmwy Optical Electricity Technology Co., Ltd (Intcera)

[provincie: Guangdong, China]

Koord ST/PC 12 van het Flard van de vezel het Optische Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:INTCERA
Verpakking:Pet+Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen Jmwy Optical Electricity Technology Co., Ltd (Intcera)

[provincie: Guangdong, China]

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel met hoge weerstand en de Hoge van de Vezel PVA van Polyvinyl Alcohol van de Modulus voor Beton

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TY-C
Gebruik:Beton
Kenmerken:Slijtvast
Fiber Type:Gloeidraad
Handelsmerk:TY-C
Verpakking:Plastic Woven Bag

10/100base-Tx aan de Dubbele Vezel van Sc 100base-Fx met de Convertor van Media LFP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10/100M with LFP Fiber Optic Media Converter
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:by Carton
Standaard:94mmx70mmx26mm

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Simplex Duplex Optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 1.2-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/LC/ST/MTRJ/FC/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000, LC, SC, ST, MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bijlage van het Type van Vezel van Koc kile-6D de Openlucht Enige in-Line

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Kile-6D
Handelsmerk:koc
Verpakking:1PCS/Box, Stantard Carton Packing
Standaard:655(550)*215*1(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO plus-MPO plus Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Optische Vezel MPO MTP

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo mtp
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO - Multimode Wijfje MPO aan Vrouwelijke Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Koord Vezels fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als vezel, glasvezel and chemische vezel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index