Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 366/5202  
Totaal 156039 producten van ongeveer 7092

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

315PCS het LEIDENE Lichte, OnderwaterLicht van het Zwembad

Prijs Unit: US $ 20.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LF-SPL-315-18W
Waterdicht Standard:IP68
Lamp Body Materiaal:Roestvrij staal
Techniek:Gestampte
Emitting Kleur:RGB
Lampenkap Materiaal:Roestvrij staal

Leaf Libery Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12X1w Underwater kleur-Changing LED Pool en KUUROORD Light

Prijs Unit: US $ 20.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LF-SPL-12*1W
Waterdicht Standard:IP68
Lamp Body Materiaal:Roestvrij staal
Techniek:Gestampte
Emitting Kleur:RGB
Lampenkap Materiaal:Roestvrij staal

Leaf Libery Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

9W LED energie-Efficient Pool en KUUROORD Light,

Prijs Unit: US $ 20.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LF-SPL-9*1W
Waterdicht Standard:IP68
Lamp Body Materiaal:Roestvrij staal
Techniek:Gestampte
Emitting Kleur:RGB
Lampenkap Materiaal:Roestvrij staal

Leaf Libery Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

13W LED Swimming Pool Lights, LED PAR56 Lights

Prijs Unit: US $ 20.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LF-PAR56-13W (SMD5730)
Waterdicht Standard:IP68
Lamp Body Materiaal:Roestvrij staal
Techniek:Drawbench
Emitting Kleur:Wit
Lampenkap Materiaal:Vezelversterkte kunststoffen

Leaf Libery Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16W Colorful  De LEIDENE Lichte rf Controleerbare LEIDENE van de Pool Lamp van PAR56

Prijs Unit: US $ 20.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LF-PAR56-16W(3528SMD)
Waterdicht Standard:IP68
Lamp Body Materiaal:Roestvrij staal
Techniek:Drawbench
Emitting Kleur:Wit
Lampenkap Materiaal:Vezelversterkte kunststoffen

Leaf Libery Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ de optische Uitstekende kwaliteit van Zendontvangers 10Gbase-LRM 1310nm 220m

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WPP-13192-FL02D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De pneumatische die Pomp van het Diafragma voor het Schilderen het Gebruik van de Nevel (QBYZ) ...

Prijs Unit: US $ 160 / Set
MOQ: 2 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:QBYZ
Materiaal:Legering van het aluminium
Vermogen:Pneumatisch
Valve Body Type:Diafragma
Handelsmerk:YonJou
Verpakking:Standard Export Plywood Case Packing

Zhejiang Yonjou Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Electrocoppering Opstellend Proces er70s-6 Lassende Draad met de Plastic Spoel 15kg/D270 van 1.2mm

Prijs Unit: US $ 750.0-880.0 / Ton
MOQ: 20 Tons

Model No:ER70S-6/ SG2/ G3Si1 Welding Wire
Flux bevattende:Zonder Flux
Slakken Kenmerk:Zure
Extended Length:10-20mm
Handelsmerk:WG FORWARD WELDING
Verpakking:D200& D270& D300 Plastic Spool+Box+Pallet

Compatibel Optisch 10GBase-SR 850nm 300m van Zendontvangers SFP+ Gemaakt in China

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WPP-08192-VL03D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-SR de DuplexZendontvanger van LC 850nm 300m SFP+

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Flexibele PE van de Verkeersveiligheid Post met Ring (s-1406-120)

Prijs Unit: US $ 4.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:S-1406-120
Materiaal:PE
Type:Een
Hoogte:750
Handelsmerk:SAFER SAFETY
Verpakking:Carton

Hangzhou Safer Safety Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mengeling Kleur Beschermde Decking

Prijs Unit: US $ 28.0-32.0 / Vierkante Meter
MOQ: 400 Square Meters

Model No:TRC140D
Stijl:Klassiek
Environmental Standard:F4
Functie:Waterdicht
Certificaat:ASTM
Gebruik:Outdoor

Rizhao TR New Materials Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ 10G de 1310nm 10km Zendontvangers SMF DuplexLC van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:wpp-13192-DL10D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

50m3/H het unieke Automatische Mobiele Beton die van de Technologie/het Groeperen Installatie ...

Prijs Unit: US $ 56000.0-65000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YHZS50
Type:Betoncentrale
Spuitbeton Type:Natte
Produktiviteit:50㎡ / h
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Mingyang

Online Laser die de Volledige Opstelling van de Machine voor de Markt van India merken

Prijs Unit: US $ 6500 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:CKD-FFLA-20
Laser Zichtbaarheid:Zichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

CKD LASER CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele XFP Van uitstekende kwaliteit 10G 850nm 300m Zendontvangers van de Module MMF

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WXP-08192-VL03D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Verkopende Apparatuur van het Vruchtesap voor Verkoop/Oranje Machine Juicer

Prijs Unit: US $ 200.0-500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HT-EK750
Vermogen:0.75KW
Aangepaste:Op maat
Handelsmerk:Honest
Verpakking:Fumigation-Free Wooden Case
Standaard:358*220*300mm

Zhengzhou Honest Machinery Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Het geavanceerde Bed van de Schuine stand ICU van 7 Functie met de Weging van Schaal

Prijs Unit: US $ 2000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:BIC601
Materiaal:Metalen
Type:Elektrisch Bed
Gevouwen:Ontvouwde
Met behulp van Ambient:Ziekenhuis
Certificaat:CE,FDAISO13485

De fabriek Aangepaste TPE ABS POM Delen van de Injectie van PC pp Teflon Plastic

Prijs Unit: US $ 0.17-1.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KW-T
Materiaal:Silicone Rubber
Toepassing:Machinerie,Industrial Component,Electronic Product,VoertuigHuishoudelijke apparaten
Effect:Rotary Seal
Handelsmerk:kiiwoo
Verpakking:Normal Packing

Suzhou Kiiwoo Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Korte Vezel Polyacrylonitrile voor Bouw en Grondstoffen (PANvezel)

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / KG
MOQ: 500 KG

Model No:ty
Gebruik:Beton,Vullen MateriaalSpinning
Kenmerken:Slijtvast,Anti-DistortionHeat-Resistant
Fiber Type:Gloeidraad
Functie:High Strength Fiber
Structuur:Diverse Chain Synthetische

De PanVezel van Polyacrylonitrile voor Beton

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / KG
MOQ: 500 KG

Model No:ty
Gebruik:Beton,Vullen MateriaalSpinning
Kenmerken:Slijtvast,Anti-DistortionHeat-Resistant
Fiber Type:Gloeidraad
Functie:High Strength Fiber
Structuur:Diverse Chain Synthetische

De hoogstaande en Hete het Versterken van het Staal van de Verkoop Zwarte Koppelingen van de Las ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12MM-40MM
Structuur:Verticale
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Het Huis /Chicken Shed voor Layer en Broiler van de kip met Full Equipment (zh-10)

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Vierkante Meter
MOQ: 10000 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ZH-10
Staat:nieuwe
Type:Heat Preservation,Fokkerij,SchoonmaakVoeden
Tiers:5 Tiers en Up
Materiaal:Staal
Gebruik:Kip,Konijn,Vogel,HondVarken

5mm Hard Foam Board voor Serigrafie Printing

Prijs Unit: US $ 1.78 / piece
MOQ: 800 piece

Model No:PS010
Soort:Witte Plastic Blad
Handelsmerk:AIBO
Verpakking:PE Bag or Carton
Standaard:1220*2440mm/900*2440mm
Oorsprong:China

150meters 850nm van SR QSFP 40GBase MPO de Zendontvangers QSFP+ Van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WQP-0840G-VMO2
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Programma 40 (u) de Elleboog van de Pijp Fitting/45degree van PVC/CPVC

Prijs Unit: US $ 0.23 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:45degree
Vorm:Gelijk
Head Code:Ronde
Hoek:45 Degree
Muurdikte:SCH40
Materiaal:Plastic

Nanjing Best International Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Pijp en de Montage van de Koppeling van pvc

Prijs Unit: US $ 0.05-0.06 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:customized
Verbinding:Flens
Structuur:Verticale
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koper
Standaard:Standard

Nanjing Best International Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Pijp en Montage van de Delen van het T-stuk de de Plastic

Prijs Unit: US $ 0.05-0.06 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:Customized
Verbinding:Vrouwelijk
Structuur:Verticale
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Plastic
Standaard:Standard

Nanjing Best International Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Molenaar van drie Rol voor Zeep, Verf, Inkt, Pigment

Prijs Unit: US $ 500.0-4000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:S
Mixer Type:Horizontale Pear Mes Mixer
Werken:Diffusion Mixer
Roeren Type:Gedwongen
Toepassing:Liquid met Suspended Solids,Poeder,Stroperige vloeistof,VloeistofKorrels
Certificaat:CE,ISOCCC

Guangdong Jinzong Machinery Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Maker van de Vorm van de Injectie van de Basis van de Vorm van Lkm

Prijs Unit: US $ 5600 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:YIXUN MOLD 161026
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Enkele holte
Plastic Materiaal:ABS
Toepassing:Huishoudelijke apparaten,HandelsartikelThuisgebruik

Dongguan Yixun Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als plastic machine, plastic, kunststofmateriaal. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index