Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 437/5406  
Totaal 162176 producten van ongeveer 6237

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

20W de draagbare Laser die van de Vezel Machine merken

Prijs Unit: US $ 5000.0-8000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FM-C
Laser Zichtbaarheid:Onzichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Alumina Oxyde 95% Bruine Gesmolten Alumina voor Vuurvast materiaal

Prijs Unit: US $ 552.0-690.0 / Ton
MOQ: 5 Tons

Handelsmerk:Xingguang
Verpakking:25kg Small Bag or 1 Ton Bag. Other Package Require
Standaard:F12-F1200, 0-1mm, 1-3mm, 3-5mm, 5-8mm, 8-12mm
Oorsprong:Henan, China
Gs-Code:2818101000
Productiecapaciteit:700 Tons/Month

Plastiek die in twee stadia Pelletiserend Systeem voor de Vlokken van de Fles recycleren

Prijs Unit: US $ 39000.0-98000.0 / SET
MOQ: 1 SET
Trade Algemene Voorwaarden: By Sea

Model No:SJ140/SJ140
Materiaal Verwerkte:Plastic Fles
Plastic Type:PE
Schroef:Single-Screw
Automatisering:Automatisering
Geautomatiseerde:Geautomatiseerde

100M SFP Optische Zendontvanger 1310nm 15km SMF

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Zendontvanger 100BASE-ZX Compatibele 1550nm 80km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G de Optische Zendontvanger CWDM van XFP voor 1490nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1490-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G 1510nm 80km Module van de Zendontvanger CWDM XFP voor SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Module 1530nm 80km SMF DuplexLC van de Zendontvanger van CWDM 10G XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1530-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100ZX SFP Zendontvanger Compatibele 100BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Plastiek die in twee stadia van het Afval Pelletiserend Machine voor HDPE Schroot recycleren

Prijs Unit: US $ 39000.0-98000.0 / SET
MOQ: 1 SET

Model No:SJ140/SJ150
Materiaal Verwerkte:Plastic Fles
Plastic Type:PE
Schroef:Single-Screw
Automatisering:Automatisering
Geautomatiseerde:Geautomatiseerde

OEM Lagers van uitstekende kwaliteit van de Rol van de Dienst Miniatuur Spitse 30207, 30208

Prijs Unit: US $ 0.5-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:30207 30208
Rolling Body:Lagers van de Rol
Het aantal rijen:Single
Outer Dimension:Grote (200-430mm)
Materiaal:Lager Steel
Bolvormig:Niet-uitlijnen Lagers

Shandong XSY Bearing Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Lager van de Verminderde Rol van het Wiel van de Hoge Precisie van de Leverancier van China Enig ...

Prijs Unit: US $ 0.55-99.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:33007
Rolling Body:Lagers van de Rol
Het aantal rijen:Single
Outer Dimension:Medium en Large (120-190mm)
Materiaal:Lager Steel
Bolvormig:Niet-uitlijnen Lagers

Shandong XSY Bearing Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Plastic Machine van de Lijn van de Uitdrijving van de Pijp van pvc

Prijs Unit: US $ 1000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, FCA, EXW

Model No:Xinxing
Type:Pipe Extruder
Product Type:Profielextrusie Molding Machine
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Tweeschroevig

De plastic Machine van de Pijp

Prijs Unit: US $ 1000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, FCA, EXW

Model No:Xinxing
Type:Pipe Extruder
Product Type:Profielextrusie Molding Machine
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Tweeschroevig

Huisdier, pp, LDPE, PA, pvc, Glasvezel en Nylon Recycle Plastic Granules Making Machine Price

Prijs Unit: US $ 42000 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:TSE75
Ruw Materiaal:PP
Schroef:Double-Schroef
Inverter:Omvormer
Elektromagnetische Heater:Elektromagnetische Heater
Automatisering:Automatisch

De draagbare Ventilator 220-240V van de Trekker van de Workshop van de Ventilator van Ventilator As

Prijs Unit: US $ 48.0-220.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Flow Direction:Axial Flow
Certificaat:ISO,UL,CECCC
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PC/CTN, Neutral Carton Packing
Standaard:8"~24"
Oorsprong:Made in Foshan, Guangdong

4 de Infrarode Muur van de Gerichte radiotelegrafie met binnen Sirene (sfl-ABH)

Prijs Unit: US $ 32.0-35.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SFL-ABH
Detection Type:Warmte detectoren
Production Process:Integratie
Certificaat:CE
Handelsmerk:SFL
Verpakking:Neutral Box/ Customized

3in1 RGB LEIDEN 108*5W Tricolor Bewegend HoofdLicht

Prijs Unit: US $ 250.0-260.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MHLED 108D
Lichtbron:LED
Materiaal:Aluminium
Emitting Kleur:RGB
Control Channel:12CH
Strobe:Verstelbare Speed ​​Strobe

Guangzhou MS Lighting Co., Ltd.(China)

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwellende Vlam - vertrager met Concurrerende Prijs

Prijs Unit: US $ 2100.0-2500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:APP-II
Milieubescherming:Ja
Functie:Flame Resistance
Verschijning:Poeder
Kleur:Wit
Verpakking:Woven Bags

Qingdao Jumpover Trading Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Van Uniflex de Plooiende Machine van de Slang van het Ce- Certificaat

Prijs Unit: US $ 3000.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, CIP, FCA, EXW

Model No:XL85
Certificaat:SGS,CEISO
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Aangepaste
Automatische gradering:Automatisch
Structuur:Verticaal

Tianjin Kingnod Furniture Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

LED Pool Lights with Niche

Prijs Unit: US $ 65 / Piece
MOQ: 6 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HX-P56-H54W-TG
IP-klasse:IP68
Emitting Kleur:RGB
Met Light Source:Met Lichtbron
Toepassing:Zwembad,FountainVijver
Lamp Body Materiaal:Vezelversterkte kunststoffen

Reusachtige Plastic PE van de Diameter Extruder

Prijs Unit: US $ 1000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Xinxing
Type:Pipe Extruder
Product Type:Profielextrusie Molding Machine
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Single-Screw

HDPE de Extruder van de Pijp van de Levering van het Gas

Prijs Unit: US $ 1000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP, DAP, FCA

Model No:Xinxing
Type:Pipe Extruder
Product Type:Profielextrusie Molding Machine
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Single-Screw

De plastic Lopende band van de Uitdrijving Tube/Hose/Pipe

Prijs Unit: US $ 1000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP, DAP, FCA

Model No:Xinxing
Certificaat:CESGS
Automatisering:Automatisch
Product Type:PVC pijp
Geautomatiseerde:Computerized
Schroef No.:Dubbel-schroef

Het Blad van Roofng van het polycarbonaat/de Luifel van het Polycarbonaat/het Afbaarden van het ...

Prijs Unit: US $ 9 / Ton
MOQ: 2 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:YMPC027
Handelsmerk:YUEMEI
Verpakking:Twin Wall PE Film
Standaard:can be customized
Oorsprong:Guangzhou, China
Gs-Code:3920610000

Customized High Quality HDPE Pipe Plastic Machine

Prijs Unit: US $ 1000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, FCA, EXW

Model No:Xinxing
Type:Pipe Extruder
Schroef:Single-Screw
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized
Feeding Mode:Meerdere Feed

18W 24W 35W RGB IP68 Waterdichte LEIDENE Licht van het Zwembad

Prijs Unit: US $ 30.0-100.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:HX-WH298-441P-3014
IP-klasse:IP68
Emitting Kleur:RGB
Met Light Source:Met Lichtbron
Toepassing:Zwembad
Lamp Body Materiaal:Vezelversterkte kunststoffen

Het stevige Blad van het Polycarbonaat van de Comités van PC Stevige (ym-pcss-01)

Prijs Unit: US $ 3.0-50.0 / Vierkante Meter
MOQ: 1000 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:YM-PCSS-01
Materiaal:PC
Soort:Engineering Plastics blad
Absorptie van het Water:0.12% ~ 0,25%
Samentrekking Percentage:0,4% -1,4%
Treksterkte:(51 ~ 80) MPa

Bouwmateriaal van het Blad van het Dakwerk van Yuemei het Polycarbonaat In reliëf gemaakte ...

MOQ: 2 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PC Solid Embossed Sheet
Handelsmerk:YUEMEI
Verpakking:Both Sides Covered PE Protective Film
Standaard:can be customized
Oorsprong:Guangdong-China
Gs-Code:3920610000

Zonnepaneel van de Serre van het Blad PC van Polycarboante van Lexan het Holle (yuemei-PC-008)

MOQ: 1200 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YUEMEI-PC-008
Handelsmerk:YUEMEI
Verpakking:Two Side PE Films in Container
Standaard:can be customized
Oorsprong:Guangzhou, China
Gs-Code:3920610000
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als plastic machine, plastic, kunststofmateriaal. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index