Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 501/5864  
Totaal 175914 producten van ongeveer 6765

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Geautomatiseerd Schroot Twee de Ontvezelmachine M800t van het Metaal van de Schacht

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:ISOCE
Schroef:Multi-Screw
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Voeden van de bovenkant/Zij het Voeden Schroot Twee van het Metaal de Ontvezelmachine M800t van ...

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:SGS,ISOCE
Schroef:Multi-Screw
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Krachtig Schroot Twee de Ontvezelmachine M800t van het Metaal van de Schacht

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:SGS,ISOCE
Schroef:Multi-Screw
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goed Schroot Twee de Ontvezelmachine M800t van het Metaal van Prestaties van de Schacht

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:SGS,ISOCE
Schroef:Multi-Screw
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schroot Twee de Ontvezelmachine M800t van het Metaal van de hoge Efficiency van de Schacht

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:SGS,ISOCE
Schroef:Twin-schroef
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schroot Twee de Ontvezelmachine M800t van het Metaal van de hoge Capaciteit van de Schacht

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:SGS,ISOCE
Schroef:Multi-Screw
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schroot Twee de Ontvezelmachine M800t van het Metaal van de hoge snelheid van de Schacht

Prijs Unit: US $ 15000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:M800T
Automatisering:Automatisch
Certificering:ISOCE
Schroef:Multi-Screw
Mes Type:Stuk Knife Crusher
Controle Type:CNC

Genox Recycling Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De wijd Gebruikte Druk die van de Laser de Machine van de Gravure op Metaal merkt

Prijs Unit: US $ 5000.0-8000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FM-C
Laser Zichtbaarheid:Onzichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

0.4L de hete Griekse Turkse Pot van het Koffiezetapparaat voor Reis

Prijs Unit: US $ 4.0-4.2 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Procedure:Semi-automatische
Hoedanigheid:<5 Cups
Gebruik:ThuisgebruikCommerciële
Certificaat:CE,RoHSCB
Handelsmerk:Huining Or OEM
Verpakking:Master Carton

Pot van het Koffiezetapparaat van het roestvrij staal van 13.5 Oz van het Ons de Turkse Klassieke

Prijs Unit: US $ 4.0-4.2 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Procedure:Semi-automatische
Hoedanigheid:<5 Cups
Gebruik:ThuisgebruikCommerciële
Behuizing Materiaal:Roestvrij staal
Certificaat:CE,RoHSCB
Handelsmerk:Huining Or OEM

1.25g 1310nm SFP Optische Transceirver DuplexLC, 20km met DDM

Prijs Unit: US $ 9.0-14.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LH-SMD-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100FX Compatibele 100Base-FX 1310nm 2km SFP Optische Module

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

QSFP 40G de Zendontvanger van SR BIDI

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:QSFP-40G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CWDM 10 SFP+ Optische Zendontvanger 1270nm~1610nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Module 850nm 300m MMF van de Zendontvanger van xFP-10G-mm-SR van Cisco Compatibele

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Netwerk 4GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ Optical Module With Highquality

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DS-SFP-FC8G-LW-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De techniek Aangepaste CNC Draaiende Dienst van Componenten

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Staat:nieuwe
Certificering:CE,RoHS,SGS,GSISO9001
Standaard:DIN,ASTM,GOST,GB,JIS,ANSIBS
Aangepaste:Aangepaste
Materiaal:Aluminium
Toepassing:Metaal Recycling Machine,Metal Cutting Machine,Metal Rechtmaken Machines,Metal Spinning Machines,Metal Processing Machinery Onderdelen,Metaal smeden Machines,Metal Gravure Machines,Metal Drawing Machines,Metal coating machinesMetal Casting Machines

Shenzhen Xiang Xin Yu Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Precisie Aangepaste CNC Draaiende Delen, CNC de Draaiende Delen van het Aluminium

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Staat:nieuwe
Certificering:CE,RoHS,SGS,GSISO9001
Standaard:DIN,ASTM,GOST,GB,JIS,ANSIBS
Aangepaste:Aangepaste
Materiaal:Aluminium
Toepassing:Metaal Recycling Machine,Metal Cutting Machine,Metal Rechtmaken Machines,Metal Spinning Machines,Metal Processing Machinery Onderdelen,Metaal smeden Machines,Metal Gravure Machines,Metal Drawing Machines,Metal coating machinesMetal Casting Machines

Shenzhen Xiang Xin Yu Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Slang van pvc van de Nevel van het Pesticide van de Hoge druk van de Irrigatie van de ...

Prijs Unit: US $ 14.5-15.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:1/4"-2"
Materiaal:PVC
Hardheid:Slangen
Type:Thermoplastic Pipe
Kleur:Kleur
Hol:Hol

Weifang Spring Plastic Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Gevlechte de vezel versterkt de Gekleurde Slang van de Nevel van het Water van pvc van Korea van de ...

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:1/2"-2"
Materiaal:PVC
Hardheid:Slangen
Type:Thermoplastic Pipe
Kleur:Kleur
Hol:Hol

Weifang Spring Plastic Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Latjes van de Vloer van de Geit van de Apparatuur van de Landbouw van de geit, het ...

Prijs Unit: US $ 3.9-6.9 / Piece
MOQ: 400 Pieces

Model No:HY-PF01
Staat:nieuwe
Kleur:Blauw
Tiers:1 Tier
Materiaal:Plastic
Gebruik:Kip,Konijn,VogelVarken

Plastic Samengestelde OpenluchtWPC Decking voor Zwembad

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Vierkante Meter
MOQ: 300 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ML02
Stijl:Europese
Environmental Standard:E1
Functie:Waterdicht
Patroon:Houten Korrel
Certificaat:CE

Foshan Mexytech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Micro van de hoge Precisie/het MiniToestel van de Worm, het Toestel van de Worm van het Messing ...

Prijs Unit: US $ 0.52 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HK AA-0083
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Handelsmerk:HK AA worm gear
Verpakking:Standard Export Carton, Inner: PP Bubble Bag
Standaard:ISO9001-2008 SGS IAF
Oorsprong:Guangdong China

HK AA Industrial Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dongguan China 5 CNC van de Fabrikant van de Motie van de As de Gelijktijdige Delen van het Malen

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HK AA-201703153 5 axis milling parts
Staat:nieuwe
Certificering:CE,RoHS,SGS,GSISO9001
Standaard:DIN,ASTM,GOST,GB,JIS,ANSIBS
Aangepaste:Aangepaste
Materiaal:Legering

HK AA Industrial Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste Ronde Holle Staaf Met hoge weerstand van de Vezel van de Koolstof

Prijs Unit: US $ 0.85 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:d1
Kleur:Veelkleurig
Oppervlakte behandeling:Geëindigd
Vormende Way:Pultrusie
Vorm:Ronde
Type:Pijp

Het transparante Lexan Blad van de PC tweeling--Muur

Prijs Unit: US $ 3000 / Ton
MOQ: 3 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HUA5
Materiaal:PC
Soort:Engineering Plastics blad
Absorptie van het Water:0.1% ~ 0.3%
Handelsmerk:huashuaite
Verpakking:Both Side PE Film

Plastic Pelletiserende Machine om de Vlokken van de Fles van het Afval Te recycleren

Prijs Unit: US $ 35000.0-69900.0 / SET
MOQ: 1 SET
Trade Algemene Voorwaarden: by sea

Model No:SJ140-SJ150
Ruw Materiaal:HDPE
Schroef:Single-Screw
Inverter:Omvormer
Elektromagnetische Heater:Elektromagnetische Heater
Automatisering:Automatisch

De Verdampings Openlucht Draagbare Lucht koel-Jh168 van Jhcool

Prijs Unit: US $ 195 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:JH168
Structuur:Vloerstaande
Gebruik:Thuis,Industrie,MedischMachinebouw
Air Volume:> 400m³ / h
Type:Air Ionizer
Certificaat:CEISO

Fujian Jinghui Technology Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Plastic het Verbinden van de Rand van pvc van de Machine van de Extruder van de Band van de Rand ...

Prijs Unit: US $ 33000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:sj65/25
Type:Vel Extruder
Plastic Verwerkte:PVC
Product Type:Extrusie Machine
Feeding Mode:Een Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder

Qingdao Weier Plastic Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het venster zet Koeler van de Airconditioner van de Ventilator van het Metaal de Centrifugaal(Op S3)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:S3
Type:Evaporative Air Cooler
Air Tube Material:Plastics
Corrosie Duurzaamheid:Hoger
Operating Voltage:230 VAC
Noise Level:Laag

Fujian Jinghui Technology Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als kunststof wiel, kunststof producten, plastic machine. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index