Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 505/5639  
Totaal 169162 producten van ongeveer 5833

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het pvc Verglaasde Dakwerk dat van /Corrugated van de Tegel Machine maakt

Prijs Unit: US $ 25000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MT980
Product Type:PVC Board
Board Lagen:Meerlaagse
Schroef No.:Multi-screw
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized

Suzhou Middle Tech Industry Co, Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

PA6/PA66 Pellets Flame - vertragersGlasvezel 30% voor Engineering Material

MOQ: 1 Ton

Model No:PA66-30GF
Materiaal:Polyamide (Nylon 6,66) / PA
Gebruik:Engineering Plastics
Plastic Properties Na Verwarmde:Thermoplastische kunststoffen
Plastic vormingsmethode:Injectie
Handelsmerk:apache

Tse-75 PE van pp ABS het Plastiek dat van Masterbatch van de Vuller van de PA van PC Pelletiserend ...

Prijs Unit: US $ 43000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TSE75
Ruw Materiaal:PET
Schroef:Double-Schroef
Inverter:Omvormer
Elektromagnetische Heater:Elektromagnetische Heater
Automatisering:Automatisch

De plastic Prijs van de Granulator van het Recycling/Plastic Korrel die Machine maken

Prijs Unit: US $ 43000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TSE
Ruw Materiaal:PET
Schroef:Double-Schroef
Inverter:Omvormer
Elektromagnetische Heater:Elektromagnetische Heater
Automatisering:Automatisch

Huisdier, pp, LDPE, PA, pvc, Glasvezel en Nylon Recycle Plastic Granules Making Machine Price

Prijs Unit: US $ 43000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TSE
Ruw Materiaal:PET
Schroef:Double-Schroef
Inverter:Omvormer
Elektromagnetische Heater:Elektromagnetische Heater
Automatisering:Automatisch

PA6/PA66 Pellets Flame - vertragersGlasvezel 30% voor Raw Material

MOQ: 1 Ton

Model No:PA66-30GF
Materiaal:Polyamide (Nylon 6,66) / PA
Gebruik:Engineering Plastics
Plastic Properties Na Verwarmde:Thermoplastische kunststoffen
Plastic vormingsmethode:Injectie
Handelsmerk:apache

PA6/PA66 Granules Flame - vertragersGlasvezel 30% voor Raw Material

MOQ: 1 Zak

Model No:PA66-30GF
Materiaal:Polyamide (Nylon 6,66) / PA
Gebruik:Engineering Plastics
Plastic Properties Na Verwarmde:Thermoplastische kunststoffen
Plastic vormingsmethode:Injectie
Handelsmerk:apache

Extruder van de Schroef van Ce PP/PA/ABS van China de Dubbele in de Plastic Dubbele Machines van de ...

Prijs Unit: US $ 19999.0-99999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TSE-135A
Product Type:Granuleren Extruder
Feeding Mode:Een Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Tweeschroevig
Engagement System:Volledige grijpende

Elektro het Verwarmen Cirkel Droogoven

Prijs Unit: US $ 8000.0-30000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:CT-C
beweging Way:vast
Stroom:Cross Flow
verwarming Mode:convectieve
Materiële status:Poeder,OplossingRoom
droogmedium:Lucht

De stoom verwarmde de CirkelDroger van het Dienblad

Prijs Unit: US $ 8000.0-30000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:CT-C
Stroom:Cross Flow
verwarming Mode:convectieve
Materiële status:Poeder,OplossingRoom
droogmedium:Lucht
Operation Pressure:Luchtdruk

De Module van de Geluiden van het Huisdier met 3 Knopen voor het Correcte Boek van Kinderen, het ...

Prijs Unit: US $ 0.7-0.85 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:TD-0234
Type:Leren Machine
Leeftijd:3-8 jaar
Functie:Muziek
Materiaal:ABS
Stijl:CartonToy

Tung Wing Electronics (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Verwarmen van het hete Water de Drogende Machine van het Vacuüm

Prijs Unit: US $ 10000.0-80000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:SZG
Stroom:Cross Flow
verwarming Mode:transmissie
Materiële status:Roommassa
droogmedium:inactieve Gaseffluent Gas
operationele Methode:Periodieke

10GBASE-LR XENPAK Optische Zendontvanger 1310nm 10km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XENPAK-10GB-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE DWDM XENPAK Optische Zendontvanger SMF 80km 1530.33nm~1641.41nm

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-XENPAK-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Zendontvanger 100BASE-ZX Compatibele 1550nm 80km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G de Optische Zendontvanger CWDM van XFP voor 1490nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1490-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G 1510nm 80km Module van de Zendontvanger CWDM XFP voor SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Module 1530nm 80km SMF DuplexLC van de Zendontvanger van CWDM 10G XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1530-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G de Module van de Zendontvanger CWDM van XFP voor 1550nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1550-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G Module 1310nm 10km SMF DuplexLC van de Zendontvanger van XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP10GLR-192SR-L-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lijn van de Uitdrijving van de Plaat van de Sectie van PC PMMA de Holle

Prijs Unit: US $ 50000.0-100000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GYF
Product Type:PC Board
Board Lagen:Single Plate
Schroef No.:Enkele schroef
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized

GPM Machinery (Shanghai) Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het plastic Transparante Stijve Blad van pvc voor het Vouwen van Vakje

Prijs Unit: US $ 1490 / Ton
MOQ: 1 Ton

Materiaal:PVC
Doorzichtigheid:Transparant
Hardheid:Stijf
Molding methode:Meerdere Extrusie
Handelsmerk:OCAN
Verpakking:PE Bag +Kraft Paper +Pallet +PE Wrapping+Cornor

Suzhou Ocan Polymer Material Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Vat van de Schroef voor de Plastic Machine van de Uitdrijving

MOQ: 1 Piece

Model No:PY01
Standaard:DINJIS
Kenmerken:Recycle,AfbreekbareBeschikbaar
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Wood Case
Standaard:DIN

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Vat van de Schroef dat in China wordt gemaakt

MOQ: 1 Piece

Model No:PY01
Standaard:DINJIS
Kenmerken:Recycle,AfbreekbareBeschikbaar
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Wood Case
Standaard:DIN

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schroef de van uitstekende kwaliteit van de Bal met Lage Prijs

MOQ: 1 Piece

Model No:BSJ01
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Carton
Standaard:DIN
Oorsprong:China
Gs-Code:8483401000

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schroef van de Extruder van pvc voor de Verwerking van pvc

MOQ: 1 Piece

Model No:ESC007
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Carton
Standaard:DIN
Oorsprong:China
Gs-Code:84779000

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schroef van de extruder voor de Machine van de Extruder

MOQ: 1 Piece

Model No:ESC007
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Carton
Standaard:DIN
Oorsprong:China
Gs-Code:84779000

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De witte Vlam van de Macht - het Polyfosfaat van het vertragersAmmonium, APP voor Industrie

Prijs Unit: US $ 2100.0-2500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:APP-II
Kleur:Wit
Verschijning:Poeder
Belangrijkste grondstof:Nano Oxide
Handelsmerk:JUMPOVER
Verpakking:25kg/Bag

Qingdao Jumpover Trading Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De parallelle TweelingStaaf van de Schroef voor de Machine van de Injectie

MOQ: 1 Piece

Model No:PT520
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Wood Case
Standaard:Din
Oorsprong:China
Gs-Code:8477900000

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het tweeling Vat van de Schroef voor Plastic Machines

MOQ: 1 Set

Model No:TTP-9
Handelsmerk:Cowell
Verpakking:Wood Case
Standaard:DIN
Oorsprong:China
Gs-Code:84779000

Ningbo Cowell Industry Co., Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als kunststof wiel, kunststof producten, plastic machine. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index