Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 521/5813  
Totaal 174381 producten van ongeveer 6227

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Industriële Polyfosfaat van uitstekende kwaliteit van het Ammonium van de Producten van de Rang ...

Prijs Unit: US $ 2000.0-2500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:APP-II
Graad:Pure etherische olie Grade A
Certificaat:SGS
Handelsmerk:JUMPOVER
Verpakking:25kg/Bag
Standaard:Flowing Powder

Qingdao Jumpover Trading Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Module 1270nm/1330nm 10km SimplexLC SMF van de Zendontvanger van BIDI 10G XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP10G-BX-U-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Module 1550nm van de Zendontvanger 40km 100BASE-ex Compatibele DuplexLC

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele 10G BIDI Tx 1270nm Rx 1330nm SFP+ Optische Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-BX-U-20-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Product van het Netwerk van de Zendontvanger cwdm-sfp-10g-c Optische SMF 80km van Cisco het ...

Prijs Unit: US $ 815.0-850.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100ex-DDM Compatibele 100Base-ex 1310nm 40km SFP DDM SMF

Prijs Unit: US $ 10.5-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-DDM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlam - vertrager PA66-Gf25fr Latamid 66 H2g25-V0CT1

MOQ: 1 Zak
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:PA66-fr-gf25
Materiaal:Polyamide (Nylon 6,66) / PA
Gebruik:Engineering Plastics
Plastic Properties Na Verwarmde:Thermoplastische kunststoffen
Plastic vormingsmethode:Injectie
Handelsmerk:Latamid(PA66 GF25)

SHANGHAI ETHER SUPPLY LTD.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

IP65 Vertoning van de Module van het Aanplakbord van de openlucht Volledige LEIDENE van de Kleur ...

Prijs Unit: US $ 377.0-435.0 / Vierkante Meter
MOQ: 10 Square Meters

Model No:P10
Tube Chip Color:Full Color
IP-klasse:IP65
Pixel Pitch:10mm
Pixel configuratie:1R, 1G, 1B
Display Functie:Video Display,Afbeelding & Text Display,TekstweergaveMarket weergeven

De Kooi van de Kwartels van de Laag van de Apparatuur van het huis voor het Landbouwbedrijf van het ...

Prijs Unit: US $ 90.0-130.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HY-CC
Staat:nieuwe
Type:Fokkerij
Materiaal:Wire Mesh
Gebruik:Kip
Handelsmerk:Hengyin

Loodsen van de Avegaar van de Bits van China van de Hulpmiddelen van de Boring van de stichting de ...

Prijs Unit: US $ 42.0-47.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:4PT
Certificaat:ISO9001 : 2000
Conditie:nieuw
Handelsmerk:PRANCE
Verpakking:Wooden Case
Standaard:ISO9001: 2008

De Raad die van het Schuim van de Korst van pvc Machine uitdrijft

Prijs Unit: US $ 100000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SJSZ80/156
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Schroef Ontwerp:Double-schroef
Aangepaste:Niet-aangepaste
Toepassing:VelPlaten

10GBASE-ER Compatibele Module 1550nm 40km van de Zendontvanger XENPAK

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XENPAK-10GB-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Plastic Machines voor de Raad van het Schuim van pvc Celuka

Prijs Unit: US $ 130000 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:SJSZ80/173
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Schroef Ontwerp:Double-schroef
Aangepaste:Niet-aangepaste
Toepassing:VelPlaten

Sferisch Gezamenlijk Duidelijk Lager

Prijs Unit: US $ 0.5-10.0 / Set
MOQ: 2 Sets

Model No:BMT-Joint Bearing-05
Rolling Element:Double Row
Structuur:Rod End
Materiaal:Lager Steel
Load Richting:Radiale Sferische glijlager
Voeg Glijmiddel:Niet Zelfsmerend

Machines van de Frequentie van de Buis van IGBT & van het Mos de Ultrahoge voor het Lassen ...

Prijs Unit: US $ 1000.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ggc-ultrahigh
aangepaste:Niet-aangepaste
certificaat:ISO
Handelsmerk:SanXin (Customized)
Verpakking:Wooden Case
Standaard:0.5-2 cubic

Guangzhou Sanxin Metal S&T Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4in1 Licht van het LEIDENE 36*10W RGBW het Bewegende HoofdEffect van de Was met de Functie van de ...

Prijs Unit: US $ 175.0-215.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HL-005YS
Lichtbron:LED
Materiaal:Aluminium
Emitting Kleur:Veranderlijk
Control Channel:14CH
Strobe:Elektronische Strobe

Guangzhou Heng Li Stage Lighting Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwart pp- Blad voor het Beschermen

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Antistatisch ESD IXPE van het Schuim Schuim die Schuim inpakken

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:CYG foam
Handelsmerk:CYG
Verpakking:Commonly PE Bags or as Your Request
Standaard:ROHS, SGS, UL, ISO9001, and REACH
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:3921199000

Cyg Tefa Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rekupereerbaar 2mm GolfBlad voor de Wacht/de Boom van de Wijnstok

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

2mm pp Holle Plaat voor de Mat van de Vloer

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Zwart van de Kleur pp- Blad voor Vloer

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Het witte Blad van de Kleur met de Behandeling van de Corona

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

De kleurrijke Holle Plastic Bladen van het Blad

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Van vertoningen (het binnen en openlucht) Blad

Prijs Unit: US $ 0.7-0.8 / Vierkante Meter
MOQ: 1000 Square Meters

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Gekleurd PP/PE Golf Plastic Blad voor Reclame

Prijs Unit: US $ 2.0-2.1 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Het Holle Blad van pp voor Bescherming

Prijs Unit: US $ 2.0-2.1 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Beste Prijs van pp GolfBlad

Prijs Unit: US $ 2.0-2.1 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

De Raad van de fluit/de Golf Plastic Fabrikant van de Raad

Prijs Unit: US $ 2.0-2.1 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Bouwmaterialen van pp- Blad

Prijs Unit: US $ 2.0-2.1 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE

Beste Prijs van pp- Blad

Prijs Unit: US $ 2.0-2.1 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:DBE
Materiaal:PP
Soort:Kleur Plastic Blad
Samentrekking Percentage:1.0% ~ 2,5%
Treksterkte:3.9MPa
Handelsmerk:DBE
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als kunststof wiel, kunststof producten, plastic machine. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index