Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 562/5873  
Totaal 176174 producten van ongeveer 6291

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De mini Lippenstift van de Stijl Zelf - de defensie overweldigt Kanonnen (K90)

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:RD-K90
Elektrisch:Ja
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Materiaal:Plastic
Geschikt voor:Volwassen
Geslacht:Vrouwen

Hoogspanning Zelf - de defensie overweldigt Kanonnen (800)

Prijs Unit: US $ 3.0-4.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:RD-800
Elektrisch:Ja
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Materiaal:Plastic
Geschikt voor:Volwassen
Geslacht:Unisex

Politie Hoge Voltabe Zelf - de defensie overweldigt Kanonnen (rd-555)

Prijs Unit: US $ 3.0-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:RD-555
Elektrisch:Ja
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Materiaal:Plastic
Geschikt voor:Volwassen
Geslacht:Heren

De verbazende Politie overweldigt Kanonnen met LEIDEN Licht

Prijs Unit: US $ 4.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:RD-916
Elektrisch:Ja
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Materiaal:Plastic
Geschikt voor:Volwassen
Geslacht:Heren

De op zwaar werk berekende Legering van het Aluminium overweldigt Kanonnen (rd-A3)

Prijs Unit: US $ 5.0-7.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:RD-A3
Elektrisch:Ja
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Materiaal:Metaal
Geschikt voor:Volwassen
Geslacht:Heren

De navulbare Politie overweldigt Kanonnen (rd-809)

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:RD-809
Elektrisch:Ja
Waterbestendig:Niet-waterdicht
Materiaal:Plastic
Geschikt voor:Volwassen
Geslacht:Unisex

De Serre van de Tuin van de lage Prijs voor Bloemen

Prijs Unit: US $ 100.0-500.0 / set
MOQ: 100 set

Model No:sainpoly-005
Grootte:Klein
Laag:Single
Handelsmerk:Sainpoly
Verpakking:Be Requested
Oorsprong:Qingzhou, Shandong Province

Afbaardende BBQ van de Luifel Woofshad Tent Rainshed Sunshed

Prijs Unit: US $ 70.0-85.0 / Vierkante Meter
MOQ: 3 Square Meters

Frame Materiaal:Legering van het aluminium
Outer Tent Waterdicht Index:> 3000mm
Kleur:Multicolor
Controle:Vast
Handelsmerk:GMT
Verpakking:in Traditional

Jinan Gumeite Shed Industry Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

CNC van de Tolerantie van Shenzhen de Hoge Dienst van de Techniek

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Staat:nieuwe
Certificering:CE,RoHS,SGS,GSISO9001
Standaard:DIN,ASTM,GOST,GB,JIS,ANSIBS
Aangepaste:Aangepaste
Materiaal:Aluminium
Toepassing:Metaal Recycling Machine,Metal Cutting Machine,Metal Rechtmaken Machines,Metal Spinning Machines,Metal Processing Machinery Onderdelen,Metaal smeden Machines,Metal Gravure Machines,Metal Drawing Machines,Metal coating machinesMetal Casting Machines

Shenzhen Xiang Xin Yu Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Omschakelaar VFD van de Frequentie van de concurrerende Prijs en van de Goede Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 430.0-490.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:EN600-4T0220G/0300P
Toepassing:High-performance TransducerDrie Fasen Transducer
Output Type:Drievoudig
Principe van het werk:V / f-regeling Transducer
Switch Mode:PWM Control
Hoofd Circuit Type:Spanning

Veelvoudige HoofdLaser die de Machine van de Gravure merken

Prijs Unit: US $ 9800 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:10
Laser Zichtbaarheid:Onzichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Shenzhen Dapeng Laser Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Laser die Machine voor de Machine van PCB van de Gravure en van het Knipsel merken

Prijs Unit: US $ 6800 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:13
Laser Zichtbaarheid:Onzichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Nonmetal
Koelsysteem:Water koelen
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Shenzhen Dapeng Laser Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Laser die van de Optische Vezel van de kleur Machine voor PVC/Surgical ...

Prijs Unit: US $ 4500 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:3
Laser Zichtbaarheid:Onzichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Air Cooling
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Shenzhen Dapeng Laser Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Graveur en de Juwelen die van de Laser van de Vezel van de Plaat van de naam Machine merken

Prijs Unit: US $ 6600 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:4
Laser Zichtbaarheid:Onzichtbaar
Toepasselijk Materiaal:Metaal
Koelsysteem:Water koelen
Technische Class:Pulse Laser
Laser Golflengte:Fiber Laser

Shenzhen Dapeng Laser Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het zwarte Met een laag bedekte Geperforeerde Blad van het Metaal

Prijs Unit: US $ 13 / Vierkante Meter
MOQ: 100 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:AR-perforated
Handelsmerk:AR-wiremesh
Verpakking:Waterproof, Wooden Case, Pallet
Standaard:according to demands
Oorsprong:Anping,China
Gs-Code:7314500000

De Pomp van het Zand van de Rivier van het Gebruik van de goudwinning met Pontons

Prijs Unit: US $ 4000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:QFT5-3
Type:Baggermolen
Vermogen Type:Diesel
Cyclone Type:Hydrocycloon
Slot Type:CTS
Aangepaste:Op maat

Qingzhou Keda Mining Machine Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Groenten / Garden / Flowers / Farm Film Greenhouses

Prijs Unit: US $ 10.0-40.0 / Vierkante Meter
MOQ: 100 Square Meters

Model No:SQ-plastic8m
Type:Commerciële Greenhouse
Grootte:Groot
Cover Materiaal:Film
Laag:Single
Handelsmerk:SQ

Module 850nm 300m van de Zendontvanger van het Product 8GBASE van het netwerk SFP+

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DS-SFP-FC8G-SW
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

X2-10gb-Zr Compatibele 10GBASE X2 Optische Zendontvanger 1550nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X2-10GB-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rendabele Compatibele SFP Zendontvanger 1550nm 80km DDM van GLC-zx-SM

Prijs Unit: US $ 32.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-ZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE DWDM X2 1530.33nm1561.41nm 80km X2 Zendontvangers die in China worden gemaakt

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-X2
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele SFP Zendontvanger 1310nm 15km van de premie GLC-FE-100LX

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele SFP+ 10GBASE-LR 1310nm 10km Module van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 36.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g de Optische zendontvangers van CWDM SFP+ 1470NM 80KM

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100FX Compatibele SFP Zendontvanger 1310nm 2km

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Plooiende Machine van de Slang van de vervaardiging de Goedkoopste Hand tot 2 "

Prijs Unit: US $ 1000.0-1300.0 / SET
MOQ: 1 SET
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, CIP, FCA

Model No:XL30
Certificaat:SGS,CEISO
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Aangepaste
Automatische gradering:Automatisch
Structuur:Verticaal

Tianjin Kingnod Furniture Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

De Droger van de nevel voor de Vloeistof van de Eierdooier en van het Eiwit

Prijs Unit: US $ 12000.0-200000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:LPG
Type:Ruwe Drug Equipment
Precisie:Normale Precision
Certificaat:GMP,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

SFP+ Module 1550nm 40km DuplexLC SMF van de Zendontvanger 8GBASE

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DS-SFP-FC8G-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8GBASE-ER SFP+ Optical Transceiver 1550nm 40km Duplex LC

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DS-SFP-FC8G-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Droger van de Nevel van de Reeks van LPG van het Oxyde van het Magnesium Zifconia

Prijs Unit: US $ 9000.0-200000.0 / set
MOQ: 1 set

Model No:LPG
Type:Ruwe Drug Equipment
Precisie:Normale Precision
Certificaat:GMP,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als kunststof wiel, kunststof producten, plastic machine. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index