Home » Chemische Stoffen » Plastic Grondstoffen » technische kunststof
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 638/6120  
Totaal 183595 producten van ongeveer 7343

technische kunststof

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1.25g 1310nm heet-Pluggable SFP Zendontvanger 40km Steun DDM

Prijs Unit: US $ 23.5-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LHX-SMD-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100LX Compatibele SFP Zendontvanger 100BASE-LX 1310nm 15km

Prijs Unit: US $ 14.0-18.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100ZX SFP Zendontvanger Compatibele 100BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM Compatible Fiber Optic Transceiver 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100Mbps duplex 1550nm de Zendontvanger van 80 Km SFP met Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De plastic Injectie na CNC het Machinaal bewerken assembleert

Prijs Unit: US $ 0.08-3.65 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Customized Injection
Shaping Mode:Plastic Molding Die
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Multi holte
Plastic Materiaal:ABS
Proces Combinatie Type:Compound Die

XY Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De plastic Vorm van de Injectie assembleert de Schroef van Bom van Producten

Prijs Unit: US $ 0.85-6.57 / Piece
MOQ: 135 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Customized Injection
Shaping Mode:Injectie Mould
Mould Cavity:Multi holte
Plastic Materiaal:Acryl
Proces Combinatie Type:Compound Die
Toepassing:Auto,Huishoudelijke apparaten,Meubilair,Handelsartikel,Electronisch,ThuisgebruikHardware

XY Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Delen van de Injectie van het Bevestigingsmiddel van de Schakelaar van de knoop de Plastic

Prijs Unit: US $ 0.12-2.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Customized Precision Injection
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Multi holte
Plastic Materiaal:ABS
Proces Combinatie Type:Single-Proces-modus

XY Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Plastic Delen van de Delen van het Afgietsel van de injectie

Prijs Unit: US $ 0.13-8.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Customized Injection
Type:Injection Blow Molding
Structuur:Verticale en horizontale Composite
Plastic Type:Thermoplastisch
Plastificeren Way:Plunger Type
Spannen Way:Mechanische

XY Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vullende en Verzegelende van de Machine van de Etikettering Machine van de automatische ...

Prijs Unit: US $ 10000.0-30000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:L-GZ0320
Type:Volumetrische Vullen Machine
Automatische gradering:Volautomatische
Genre:Vloeistof
Filling Valve Head:Muti-Head
Feed cilinderstructuur:Multi-Room Voeden

De dubbele Machine van de Verwerking van het Aardappelzetmeel van het Zeefje van het Zetmeel van de ...

Prijs Unit: US $ 10000.0-30000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GDSF2/GDSF4
Toepassing:Zetmeel
Voltage:380V
Verschijning:Horizontaal
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Op maat

Zhengzhou Jinghua Industry Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

De Module van de Geluiden van het Huisdier met 3 Knopen voor het Correcte Boek van Kinderen, het ...

Prijs Unit: US $ 0.7-0.85 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:TD-0234
Type:Leren Machine
Leeftijd:3-8 jaar
Functie:Muziek
Materiaal:ABS
Stijl:CartonToy

Tung Wing Electronics (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Roterende het Vullen het Afdekken Machine en de Machine van de Etikettering voor Plastic Flessen

Prijs Unit: US $ 10000.0-30000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:L-GZ0322
Type:Volumetrische Vullen Machine
Automatische gradering:Volautomatische
Genre:Vloeistof
Filling Valve Head:Muti-Head
Feed cilinderstructuur:Multi-Room Voeden

Machine van het Zetmeel van het Systeem van het Poeder van het Zetmeel van de Plotselinge Droger ...

Prijs Unit: US $ 3000.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:JH1
Toepassing:Zetmeel
Voltage:380V
Verschijning:Verticaal
Conditie:Nieuw
Aangepaste:Op maat

Zhengzhou Jinghua Industry Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

PE HDPE Blad van de Drainage van de Garage de het Hoogste Groen makende/Lopende band van de Raad

Prijs Unit: US $ 70000.0-200000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:SJ90, SJ120, SJ150, SJ180
Type:Vel Extruder
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende

Qingdao Sincere Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

B250 20cm De Drainage van de Geul van de Regen van de Gang van de Tuin van het Gietijzer Diamension ...

Prijs Unit: US $ 1100.0-1300.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:as requirement
Type:Chemisch harden Sand
Casting Methode:Directionele Kristallisatie
Sand Core Type:Resin Zand Core
Toepassing:Delen van Machines
Machining:CNC Machining

Weifang Shengao Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM Gat van de Mens van het Zand van het Gietijzer het Gietende/de Dekking van het van het de ...

Prijs Unit: US $ 1200.0-1400.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:As customer request
Type:Dekking van het mangat
Materiaal:SMC
Toepassing:Weg
Metal Type:Gietijzer
Frame Afwerking:Gepoedercoat

Weifang Shengao Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Vloeibare Filters van de Huisvesting van de Filter van de Classificatie van het Micron van de Zak ...

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 400 Pieces

Model No:PP-780
Gebruik:MilieubeschermingChemische Industrie
Motive Force:Druk
Stijl:Tube
Certificaat:CE,GSRoHS
Handelsmerk:ECOGRACE or As Customized

Hangzhou Createch Machinery Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4in1 Licht van het LEIDENE 36*10W RGBW het Bewegende HoofdEffect van de Was met de Functie van de ...

Prijs Unit: US $ 175.0-215.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HL-005YS
Lichtbron:LED
Materiaal:Aluminium
Emitting Kleur:Veranderlijk
Control Channel:14CH
Strobe:Elektronische Strobe

Guangzhou Heng Li Stage Lighting Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitgedreven Pijp van de Buis PTFE Montage

Prijs Unit: US $ 9.8-10.0 / kg
MOQ: 100 kg

Materiaal:PTFE
Soort:Thermoplasten Pipes
Samentrekking Percentage:2.0% ~ 5,0%
Handelsmerk:WGS
Verpakking:Carton Box
Standaard:PTFE

Wuhan Engineering Plastics Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Stappen WPC OpenluchtDecking met UV Bestand (MR03)

Prijs Unit: US $ 51.94 / Vierkante Meter
MOQ: 200 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MR03
Handelsmerk:MexyTech
Verpakking:Pallect
Standaard:265x45mm
Oorsprong:China
Gs-Code:39259000

Foshan Mexytech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS van de Gravure van de laser het Plastic Dubbele Blad van de Kleur/ABS Raad met Uitstekende ...

Prijs Unit: US $ 2.0-9.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CSJAS-11
Materiaal:ABS
Absorptie van het Water:0.1% ~ 0.3%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:(51 ~ 80) MPa
Handelsmerk:COSY

Shanghai Cosy Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

  Hoofdzakelijk Gebruikt in Industrie van de Deklaag van het Poeder

Prijs Unit: US $ 500.0-550.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:SXFH01
Certificering:SGS,RoHSISO
Zuiverheid:90% ~ 99%
Type:Barium sulfaat
Verschijning:Poeder
Grade Standard:Industriële Rang

Shaanxi Fuhua Trading Co., Ltd.

[provincie: Shaanxi, China]

Contacteer de Leverancier

BS5 * 20 * de Katrol van het Spoor van 5 Bord, het Plastic Lager van de Katrol 625zz

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:625zz
Rolling Body:Kogellagers
Het aantal rijen:Single
Outer Dimension:Kleine en middelgrote (60-115mm)
Materiaal:Lager Steel
Bolvormig:Niet-uitlijnen Lagers

De maagdelijke Rang van de Injectie van de Korrel van het Polypropyleen/het Polymeer van pp ...

Prijs Unit: US $ 800.0-1200.0 / Ton
MOQ: 20 Tons

Model No:Virgin Polypropylene Granule Injection Grade
Materiaal:Polypropyleen / PP
Gebruik:General Plastics,Engineering PlasticsSpecialty Plastics
Plastic vormingsmethode:Injectie
Kleur:Oyster White
Handelsmerk:Sinopec Brand

De maagdelijke Grondstoffen van pp/het Maagdelijke Willekeurige Copolymeer van het ...

Prijs Unit: US $ 800.0-1200.0 / Ton
MOQ: 20 Tons

Model No:Virgin Polypropylene Random Copolymer
Materiaal:Polypropyleen / PP
Gebruik:General Plastics,Engineering PlasticsSpecialty Plastics
Plastic vormingsmethode:Injectie
Kleur:Oyster White
Handelsmerk:Sinopec Brand

De gerecycleerde Korrel van het Polypropyleen/de Gerecycleerde Grondstoffen van pp/off-Grade ...

Prijs Unit: US $ 500.0-800.0 / Ton
MOQ: 20 Tons

Model No:Recycled Polypropylene Granule
Materiaal:Polypropyleen / PP
Gebruik:General Plastics,Engineering PlasticsSpecialty Plastics
Plastic vormingsmethode:Injectie
Kleur:Oyster White
Handelsmerk:Sinopec Brand

1470nm~1610nm 10G CWDM XFP Zendontvanger 80km

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-XXXX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G 1510nm 80km Module van de Zendontvanger CWDM XFP voor SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE DWDM X2 1530.33nm1561.41nm 80km X2 Zendontvangers die in China worden gemaakt

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-X2
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Als een online chemisch archief van Chinese chemicaliën en chemische leveranciers, levert onze website de chemische gemeenschap met de concurrerendste prijzen in de markt door verbindende chemische kopers direct met de chemische producenten in China. Kopers kunnen vragen zonde registratie stellen en al de laatste rapporten van de chemische markt in onze industrie controleren, die u onze industriële centrum van hulpmiddel. Bovenstaand is het resultaat van het zoek voor Technische Kunststof fabriek, klik voor meer aanbevolen lijsten als kunststof wiel, kunststof producten, plastic machine. De chemische wereldindustrie wordt met economische en ecologische druk geconfronteerd. Dat is waarom innoveren veel van onze leveranciers altijd om meer effectieve, milieuvriendelijk duurzame en veiligere oplossingen. Zoek onze chemische catalogus en vind uw chemicaliën nu!
Snel Product Index