Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 11/301  
Totaal 9012 producten van ongeveer 500

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC Schakelaar 53mm van de Vezel van de Kabel van de cirkel Optische Snelle de Schakelaar van de ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Media Connector
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc het Koord van het Flard van de Vezel/de Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-2.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:PCFUFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Adapters van de Vezel van Sc FC St MTRJ van de Leveranciers LC van China

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc het Dubbele Koord van het Flard van de Vezel van Sm van de Schakelaar Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Duplex LC/mm 2.0mm Uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-44446
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC/PC-FC/PC 3.0mm het Duplex Multimode Om1 Koord van het Flard van Vezel 62.5 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-FC/PC-FC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode PC van het Koord van het Flard van de vezel (2xSC-2xSC, 9/125)

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SL-SC/SC+SM/DUP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC-Sc 50/125 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

9/125 Simplex Geel Koord van het Flard van de Optische Vezel fc-FC

Prijs Unit: US $ 1.1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:FC-FC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Heet verkoop Sc van de Fabriek van China, FC, LC, St Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:SC-FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Shuangyuan Optical Fiber Accessories Factory

[provincie: Zhejiang, China]

FC/APC het Koord van het Flard van Optique van de vezel

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:TELEFLY

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Sc-FC Optical Fiber Optic gepantserde Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Adapter van de Kabel van Singlemode/Multimode Vezel van het metaal de Optische voor de Test van ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Optic Cable Adapter
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC/LC/St Koord van het Flard van de Vezel van IL van het Koord van het Flard van de Vezel het ...

Model No:SC fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Sc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische (Sc/PC-FC/PC-SM-SX-3.0mm-2M)

Model No:SC/PC-FC/PC-SM-SX-3.0mm-2M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:RoHS
Verpakking:Individual Packing

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs Sc/LC/St/FC van de fabriek het Optische

Model No:IFPC
Certificering:ISO9001
Schede Materiaal:PVC
Plug Type:Japan Plug
Verpakking:Cartoon
Oorsprong:China

Intoptec Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Wijze fc-FC van het Netwerk van telecommunicatie het Enige

Model No:FC-FC Patch cord
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Hongkong Vital Bridge Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische --FC Sc St LC Mu MTRJ

Model No:CPA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC/APC het Koord van het flard/de Kabel van het Flard van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:PCFAFA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord fc-FC van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:ISO9001

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Duplex, SimplexFC, de Optische Adapter van de Vezel van de Schakelaar van Sc

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc-Sc/Upc Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC-02
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Verbindingsstructuur:FC-SC
Handelsmerk:TRT

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de Vezel van Sc FC Mu MTP MPO MTRJ E2000 Om3 Om4 LSZH het Optische

Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CEISO9001
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:YIXI or customize

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC/PC-FC/PC Singlemode Simplex 9/125 2.03.0mm Koord van het Flard PVC/LSZH

Model No:FC/PC-FC/PC
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Byfiber Optic Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

koord van het Flard van de Vezel FC/PC-FC/PC het Duplex Multimode 62.5 van 3.0mm Om1 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-FC/PC-FC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Px-34346 het DuplexKoord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel St/mm Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-34346
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fc-FC Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel van PC het Optische

Prijs Unit: US $ 0.81-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode SimplexKoord van het Flard fc-LC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:FC-LC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Aangepaste Koorden van het Flard van de Vezel Sc-Sc fC-Sc de Optische

Toepassing:Sonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Certificaat:RoHSUL

Shenzhen Tente Communications Group

[provincie: Guangdong, China]

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index