Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 11/321  
Totaal 9626 producten van ongeveer 601

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel van PC fC-Sc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/PC-FC/PC het simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC -FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC-St mm 62.5/125 de DuplexKoorden van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel het Optische voor Schakelaar Sc/LC/FC/St

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:sc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van Sc/LC/St/FC Sm/mm het Simplex/Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De lage Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van het Verlies D4/mm van de Toevoeging ...

Prijs Unit: US $ 8.5-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:D4 PX-04047
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

FC/Upc het Koord van het Flard van de Vezel/de Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-2.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:PCFUFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC/APC het Koord van het Flard van Optique van de vezel

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:TELEFLY

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Sc/APC 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:pigtail
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel
Verpakking:1 PCS/Bag

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/FC/LC/St Koord van het Flard van de Vezel van IL van het Koord van het Flard van de Vezel het ...

Model No:SC fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Model No:LC/UPC-SC/UPC-2C-SM
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SeeHai
Verpakking:CTN

Seehai Electron Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Sc/Upc het Dubbele Koord van het Flard van de Vezel van Sm van de Schakelaar Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

Koord van het Flard van de Vezel van PC fC-St Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische (Sc/PC-FC/PC-SM-SX-3.0mm-2M)

Model No:SC/PC-FC/PC-SM-SX-3.0mm-2M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:RoHS
Verpakking:Individual Packing

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

LC/Sc/FC/St kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Optische uit

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shenzhen Shengmeida Communications Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het lage Koord van het Flard van de Vezel van het Verlies mtrj-FC/APC van de Toevoeging Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTRJ-FC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/PC aan FC/PC Simplex Singlemode 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC -FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel het Optische --FC Sc St LC Mu MTRJ

Model No:CPA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord fc-FC van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:ISO9001

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Het standaard Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC St FC van de Verbindingsdraad van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Standard
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1m 2m 3m 5m Simplex Sc LC FC Fiber Optic Patch Cord

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Guangzhou Hscom Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

FC Schakelaar 53mm van de Vezel van de Kabel van de cirkel Optische Snelle de Schakelaar van de ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Media Connector
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de vezel/het Koord van het Flard (Sc, LC, FC)

Model No:SC,LC,FC,ST,MTRJ,MU,MTP,MP...
Handelsmerk:COMAX
Verpakking:in Comax Plastic Bag or Neutral Bag or Customized
Standaard:as Different Length and Mode
Oorsprong:Guangzhou, China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Huashuo Optical Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische Duplex voor Schakelaar FC/St

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:fc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-FC Optical Fiber Optic gepantserde Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-FC 3.0mm Sm Sx 2m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:sc-fc patch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen NXD Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

FC/APC-LC/Upc Patch Cord G652D 2.0mm

Model No:FC/APC-LC/UPC patch cord G652D 2.0mm
Certificaat:CE,ISORoHS
Gs-Code:8544700000

Changzhou Linket Electronic Technology Co, . Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Singlemode van Sc/FC/LC/St PC/APC het Simplex/Duplex/van de Vezel Mulitimode Optische Koord van het ...

Gebruik:TelefoonComputer
Type:Vast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton or Customize
Productiecapaciteit:1000000 Piece/Pieces Per Month

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St LC Om3 Om4 Aqua

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:optical fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index