Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 13/301  
Totaal 9012 producten van ongeveer 643

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Singlemode Apc Fc Koord van het Flard

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding

FIS China

[provincie: Zhejiang, China]

Het Koord van het Flard van Fc

Handelsmerk:Reliable
Oorsprong:Shaoxing, China

Shaoxing Huaxin Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

FC/APC - FC/APC - het Koord van het Flard SM

FC/APC - FC/APC - het koord van het Flard SM Beschrijving FC het flardkoord & Pigital verstrekken stabiel en betrouwbaar Verbinding zowel SM of MM. als enige of dubbele vezel, PC Upc en APC zijn ...

Grand Ease Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische (Sc-FC SM SX)

Kern:Single Core
Schede Materiaal:PVC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:ISO9001

Shanghai Changyue Communications Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Enige Mode, Simplex, G652D, 1.5m, Sc/APC-FC/APC, pvc, 2.0mm, Patch Cord

Model No:G652D, 2.0mm
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Nanjing Huamai Technology Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

FC/PC aan FC/PC Singlemode Duplex 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-FC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de optische Vezel voor het Koord van het Flard, Vlecht

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

3m fc-FC Optic Fiber Patch Cord met Sm/Mm

Model No:FC-FC
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:YUXIN
Verpakking:as to Request

Ningbo Yuxin Optic Fiber Cable Company

[provincie: Zhejiang, China]

G652D hoge Precisie van Ceramische Metalen kap, FC - Koord van het Flard van de Vezel van Sc het ...

Model No:FC-SC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Sc/FC/St/LC het Gepantserde

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC/ST/LC
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige Wijze van de Levering van de Prijs van de fabriek/de Multi Optische Schakelaars van de ...

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co; Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Raynet Communication

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode van Sc/FC/LC/St PC/APC het Simplex/Duplex/van de Vezel Mulitimode Optische Koord van het ...

Gebruik:TelefoonComputer
Type:Vast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton or Customize
Productiecapaciteit:1000000 Piece/Pieces Per Month

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Simplex LC/APC 2.0mm Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-41414
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Optische de Vezel van het Koord FC van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GHTDM003
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Oppoetsende Inrichting van de Vezel van de Schakelaar van PC 25

Prijs Unit: US $ 530 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC/PC-25
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC de Duplex Enige Verbindingsdraad van de Optische Vezel van de Wijze/Koord van het Flard van ...

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-WPA
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC fC-Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC het simplex Multimode Koord van 62.5/125 Flard

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

FC/Upc G652D 3.0mm Patch Cord

Model No:FC/UPC G652D 3.0mm Patch Cord
Certificaat:CE,ISORoHS
Gs-Code:8544700000

Changzhou Linket Electronic Technology Co, . Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Sc, FC, St, LC, MTRJ, de Optische Adapter van de Vezel E2000

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-Mu/APC het SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.65-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:FC-MU
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van FC/PC Sm Sx het Optische

Certificaat:RoHS
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Oorsprong:Cn
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Month

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord Sx 0.9mm van het Flard van de Optische Vezel FC/APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.5-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-FAFAS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hete de Fabriek van China verkoopt Goedkoopste Sc, FC, LC, St Koord van het Flard van het Type het ...

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Shuangyuan Optical Fiber Accessories Factory

[provincie: Zhejiang, China]

LC/Sc/FC/St het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:optical fiber patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het communicatie Flard van de Vezel het Optische (fc-ST)

Model No:FC-ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:En-Max

Shenzhen Huijia Optical Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van Multi-Mode Vezel van PC fC-Sc Om2 het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-FCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Simplexpvc Lszh fc-FC van de Koorden van het Flard van Singlemod G655

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHSCE
Gs-Code:854477000
Productiecapaciteit:12, 000PCS/Day

Shenzhen Optec Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index