Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 14/283  
Totaal 8462 producten van ongeveer 470

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Single-Mode SimplexKoord van het Flard van de Optische Kabel van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige Wijze van de Levering van de Prijs van de fabriek/de Multi Optische Schakelaars van de ...

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co; Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Raynet Communication

[provincie: Guangdong, China]

Het Openlucht Optische Koord van het Flard odc-FC

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ODC-FC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

FC/Upc G652D 3.0mm Patch Cord

Model No:FC/UPC G652D 3.0mm Patch Cord
Certificaat:CE,ISORoHS
Gs-Code:8544700000

Changzhou Linket Electronic Technology Co, . Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Simplexpvc Lszh fc-FC van de Koorden van het Flard van Singlemod G655

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHSCE
Gs-Code:854477000
Productiecapaciteit:12, 000PCS/Day

Shenzhen Optec Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Optische Schakelaar van de Vezel van de Adapter Sc-FC van de vezel de Optische Hybride

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:5000000USD/PC

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.99-1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:pd-1091
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel van FC/PC Sm Sx het Optische

Certificaat:RoHS
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Oorsprong:Cn
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Month

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Sc/FC/St/LC het Gepantserde

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC/ST/LC
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.98-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het communicatie Flard van de Vezel het Optische (fc-ST)

Model No:FC-ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:En-Max

Shenzhen Huijia Optical Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het simplex OS1 Om1 Om2 Om3 Koord van het Flard van de Vezel van FC Optische

Model No:huamai. en. alibaba. com
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Nanjing Huamai Technology Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Het DuplexKoord van het Flard van het Verlies van de Toevoeging van het Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 2.8-3.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-FC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

Yusu Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Sc, FC, St, LC, MTRJ, de Optische Adapter van de Vezel E2000

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de Vezel van het Koord FC van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GHTDM003
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCC,ULVDE

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel aan het Koord (FTTH) Sc-FC van het Flard van de Vezel van het Huis met Ceramische Fettules

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Verpakking:Wooden Box & PE Bag
Oorsprong:China

Shenzhen Fiberworld Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

E2000 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC E2000
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

12 Koord van het Flard mpo-FC/APC van de Vezel van de kern het Optische (2.0mm)

Prijs Unit: US $ 51.0-120.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:mpo-12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Koord van het Flard van de vezel het Optische (eya-NS-fc-ST)

Model No:EYA-NS-FC-ST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Certificaat:CE
Handelsmerk:EYA

Shenzhen Yeyang Telecom Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Sc/Upc aan Koord van het Flard van de Vezel Sc/Upc Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:SC/UPC-SC/UPC-SM
Kern:Single Core
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lc-FC Singlemode Simplex Vezeloptische Koord van het Flard G652D

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC 50/125 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 2.21-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel SM van ChFC ildren de Duplex (fc-FC) het Horloge van ...

Model No:FC-FC
Handelsmerk:comax
Verpakking:One PC for One Plastic, 4000PCS/Carton
Standaard:Bellcore Ta-Nwt-001209, International Standard
Oorsprong:Guang Zhou China
Gs-Code:85444929

Guangzhou Aokang Communication Equipment Company

[provincie: Guangdong, China]

FC/SC/ST/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-LC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Vezel van de Levering van de fabriek de Optische Al St FC ...

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optical Patch code
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:Changguang Communication
Verpakking:by Carton or as Customer's Requirements
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China
Gs-Code:85447000

Vlecht FC/PC 12core Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC/PC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:5000/Month
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index