Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 17/287  
Totaal 8593 producten van ongeveer 358

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC de Kabels van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SA-FU-D-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hete de Fabriek van China verkoopt het Goedkoopste Koord van het Flard van de Vezel van Sc, FC, LC, ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Single-Mode Sc, FC, St, LC, Mu, E2000, het Koord van het Flard van de Optische Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 2.5-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC/LC/ST/MU/E2000
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Sc van de Levering van de Fabriek van Shenzhen aan de Optische Verbindingsdraad van de Vezel FC, Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optical patch Cord sc to fc
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Koord van het Flard van de Vezel van PC het Optische

Prijs Unit: US $ 0.97-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Koord van het Flard, FC/Upc--FC/APC

Prijs Unit: US $ 1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC/UPC--FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC het optische Koord van het Flard

Model No:FC/UPC, single mode
Merk:OEM
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Schede Materiaal:PVC

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Fc-LC Koord van het Flard van de Vezel van Mm Dx het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-LC-MD
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Sc/St/LC/Mu-PC/Upc Kabel 5m 10m 50m 35m van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.32-6.5 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:FC/SC/ST/LC/MU/MT-RJ patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC St de Duplex Optische Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-FU-ST-D-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

10 Merkteken van de Fout van de Vezel van mw is het Optische Visuele voor de Apparatuur van de Test ...

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:23mm X 183mm
Oorsprong:Shenzhen China
Productiecapaciteit:1000 PCS /Month

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hete de Fabriek van China verkoopt Goedkoopste Sc, FC, LC, St Type Patch Cord DE Fibra Optica

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

FC/APC-FC/APC SM 3m het flard Cord From China Factory van Fiber Optic

Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton
Standaard:as your requirement
Oorsprong:Ningbo, China

Het duplex Optische Koord FC/APC van het Flard

MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Om4 50/125 Koord van het Flard van Multimode Vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van kernen Sc-FC de Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-12-FU-SU-D-09-20-C-100
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PC 3m 3.0/2.0mm 9/125 st-FC van Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-STFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex van het Koord van het Flard van de vezel de Optische Singlemode Multimode Simplex met de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de vezel

Vervaardigt vele soorten vezelschakelaar, bijvoorbeeld, FC, Sc, ST, LC, MU, MT-RJand E2000. De producten zijn graranteed met toevoegingsverlies en hoogstaand. EIGENSCHAPPEN Laag toevoegingsverlies Hoog ...

Laode Industrial Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Vezel Optische Patchcord FC

Model No:LC/SC/ST/FC/E2000/MT-RJ /MU/DIN/Hybrid/Bare
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Handelsmerk:TOCOMM
Verpakking:individual packing
Standaard:IEC

To Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

3M MM. 4 boort Koord van het Flard van de Vezel fc-LC de het Optische/Kabel van de Sprong van de ...

Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton
Standaard:as your requirement
Oorsprong:Ningbo, China

8 Koord van het Flard van de Vezel MPO/Sc/FC/St van de kern het Simplex

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/SC
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc-FC/Upc het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC het Koord van het Flard van de vezel

Model No:FC/APC-FC/APC
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Mpo-FC 12 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Kernen de Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-12-MPO-FA-OM3-3-10-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord Upc 3m 3.0/2.0mm 9/125 st-FC van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-STFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

1*16 PLC van het Koord van het Flard van de Splitser van de Kring Lightwave van FC/APC VlakSplitser

Handelsmerk:Eloik
Verpakking:Standard Package
Standaard:RoHS, ISO
Productiecapaciteit:100, 000 PCS/Month

Tianjin Eloik Communication Equipment Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

De Enige Kern van het Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van de Verbindingsdraad van de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.4 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC-FC optical fiber cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ADP or OEM
Verpakking:Paper Box
Standaard:1, 2, 3, 5, 10, 30 meters and so on

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Microscoop van de vezel voor het Koord van het Flard van Sc LC St FC

Prijs Unit: US $ 253.0-268.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-400G
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index