Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 17/306  
Totaal 9163 producten van ongeveer 539

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LAN UTP/FTP/STP/SFTP Cat5/Cat5e/CAT6/Cat7 van de Lage Prijs RoHS.Ce.FC van de Levering van de ...

Model No:yilian-12
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 7
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Guang Dong Yilian Cables Company Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC aan LC/Sc/St Sm Fiber Optical Patch Cord (soort-fc-lc/sc/st-p (U) - ss-xx-x)

Model No:SPP-FC-LC/SC/ST-P(U)-SS-XX-X
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:SOPTO
Verpakking:Polybag/Carton

Shenzhen Sopto Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Fc-LC Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LU-FU-D-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC Schakelaars van de Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc FC St SMA Mu MTRJ DIN ...

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De koord-Vezel van het flard de Optische koord-Vezel Optische Patchcord van het Flard/Vlecht (FC, ...

Model No:Patchcord
Handelsmerk:Hancent
Verpakking:Carton
Standaard:Sm/Mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:360, 000/year

Hancent(Shenzhen) Limited

[provincie: Guangdong, China]

Fc/fc-PC Sm Sx van het Koord van het flard

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:PE Bag
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Ningbo Dongda Communication Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Het duplex Optische Koord FC/APC van het Flard

MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

High Quality Outdoor Armored Cables, Making Equipment Fiber Optic Patch Cords FC/APC-FC/APC, Sm ...

Model No:CI-PFASD3.0-52L-AR
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen Cico Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel fc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-FC SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Koord van het Flard van de Vezel, de Kabel van het Flard, de Lood van het Flard, Sc FC ...

Model No:FTP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:FOT
Verpakking:Individual Packing

Shenzhen Future Optilink Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Om3 Kabel van het Koord van het Flard van Multimode Vezel LC FC de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/FC-DUP/OM3-03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC het vezeloptische Single-Mode Koord van het Flard, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm domein worden ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hong Shuo Hardware & Electronic Limited

[provincie: Guangdong, China]

Shenzhen Jassonfiber Optoelectronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC/Sc/St/FC 2 Koord van het Flard van de Doorbraak van Kernen het Gepantserde Openlucht/Binnen

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:Armoured Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Reeks van het Koord van het flard

Model No:00009
Gs-Code:854470000
Productiecapaciteit:10000

Shenzhen Lid-Link Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

De Microscoop van de vezel voor het Koord van het Flard van Sc LC St FC

Prijs Unit: US $ 253.0-268.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-400G
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC kies Wijze 9/125 de 2.0mm uit DuplexKabel van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-FU-D-2-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A1

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 50 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:patch cord cable
Handelsmerk:ADP/OEM
Verpakking:PCS with PE Bag, 1PC/PE Bag
Standaard:SC-SC fibet patch cable SM, SX, L: 2M
Oorsprong:Guangdong, China
Gs-Code:8544700000

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Koord van het Flard van de Vezel van Mm het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-FC MD
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord LC/Upc-FC/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Om3/Om4 van Sc FC Multimode Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/FC-DUP/OM3-030
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Duplex LC/PC Koord van 2.0mm 9/125 Flard van de Vezel het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-43437
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Uni-Laars LC Om3/Om4 het Koord van het Flard

Model No:AEON MPO-LC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:AEON \ Can be Customized
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging
Standaard:100pcs bulk package, can be customized

Shenzhen Aeon Telecom Technology Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de vlecht LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, FCA

Model No:UPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

OEM Sc/FC/LC/APC van 3m Koord Sm/Mm, van de Optische Vezel/het Optische van het Flard van de Vezel ...

Model No:Apt08303
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC de Kabels van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SA-FU-D-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan LC Sc St Sm Simplex Fiber Optical Patch Cord (soort-fc-lc/sc/st-p (U) - ss-xx-x)

Model No:SPP-FC-LC/SC/ST-P(U)-SS-XX-X
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHSCE
Handelsmerk:Sopto

Shenzhen Sopto Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode Simplex van het Koord van het Flard van de optische Vezel (fc-FC)

Prijs Unit: US $ 1.37 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/Sc/St/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/Om3/Om4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index