Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 17/314  
Totaal 9409 producten van ongeveer 627

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De verbindingsdraad-Vezel van de Vezel van het Koord van het Flard van Sm Dx van FC/Upc-LC/Upc ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fiber jumper
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/Upc 12 de Optische Vlecht Sm van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM, GYD

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC Koord van het Flard van de Vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Patch Cord, Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Fc-LC kies Wijze 9/125 de 2.0mm uit DuplexKabel van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-FU-D-2-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van het Flard van de Optische Vezel fC-St in Blauw, Bundel en Zuilvormig Type

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC-ST
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel fc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-FC SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan St Om3/Om4 Kabel van het Koord van het Flard van Multimode Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/ST-DUP/OM3-030
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC-Sc van de Koorden van het Flard van de vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cords FC-SC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC het Duplex Waterdichte Koord van het Flard van de Vlecht Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:SC/APC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoge Koord van het Flard van de Vezel van de Vraag Optische

Model No:AEON Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Aeon Telecom Technology Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de vezel

Vervaardigt vele soorten vezelschakelaar, bijvoorbeeld, FC, Sc, ST, LC, MU, MT-RJand E2000. De producten zijn graranteed met toevoegingsverlies en hoogstaand. EIGENSCHAPPEN Laag toevoegingsverlies Hoog ...

Laode Industrial Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

FC de Kabels van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SA-FU-D-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan FC/PC Optical Patch Cord Corning Fiber

Model No:HTD-PTC-SC-FC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:VerbindingSensor
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Kern:Double Core

HTD Fibercom Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

LC Kwaliteit van de Optische van het Flard van de Vezel MPO MTRJ van Sc FC Mu MTP Om3 Om4 de ...

Model No:sc fc lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Ningbo Reacher Telecommunication Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

LAN UTP/FTP/STP/SFTP Cat5/Cat5e/CAT6/Cat7 van de Lage Prijs RoHS.Ce.FC van de Levering van de ...

Model No:yilian-12
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 7
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Guang Dong Yilian Cables Company Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC/Sc/FC/St het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:optical fiber patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan LC/Sc/St Sm Fiber Optical Patch Cord (soort-fc-lc/sc/st-p (U) - ss-xx-x)

Model No:SPP-FC-LC/SC/ST-P(U)-SS-XX-X
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:SOPTO
Verpakking:Polybag/Carton

Shenzhen Sopto Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Lc-FC Om4 50/125 Koord van het Flard van Multimode Vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Schakelaars van de Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc FC St SMA Mu MTRJ DIN ...

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De koord-Vezel van het flard de Optische koord-Vezel Optische Patchcord van het Flard/Vlecht (FC, ...

Model No:Patchcord
Handelsmerk:Hancent
Verpakking:Carton
Standaard:Sm/Mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:360, 000/year

Hancent(Shenzhen) Limited

[provincie: Guangdong, China]

Sc aan Multimode Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze FC Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/FC-MM/DUP-030
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Fc/fc-PC Sm Sx van het Koord van het flard

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:PE Bag
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Ningbo Dongda Communication Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Het optische Koord van het Flard van de Vezel, de Kabel van het Flard, de Lood van het Flard, Sc FC ...

Model No:FTP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:FOT
Verpakking:Individual Packing

Shenzhen Future Optilink Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hong Shuo Hardware & Electronic Limited

[provincie: Guangdong, China]

FC het vezeloptische Single-Mode Koord van het Flard, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm domein worden ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Kabel van het Koord van het Flard van Sc/LC/St/FC LSZH de Gepantserde

Prijs Unit: US $ 15 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DAT, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:armored patch cord cable
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Shenzhen Jassonfiber Optoelectronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

High Quality Outdoor Armored Cables, Making Equipment Fiber Optic Patch Cords FC/APC-FC/APC, Sm ...

Model No:CI-PFASD3.0-52L-AR
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen Cico Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Fc-PC van de Schakelaar van de vezel Optische voor het Optische Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector FC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index