Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 19/289  
Totaal 8650 producten van ongeveer 376

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

24 Fanout van de kern FC Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 7.5-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-24-FU-FU-D-09-05-C-20
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Fabrikant Sc/LC/St/FC/MPO van het Koord van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-22
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/APC Vlecht van de Vlecht van het Koord van het Flard van de vezel de Optische Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.01-0.1 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:FC fiber pigtail
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:as Customers` Requested

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel lC-Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/AP-SC/PC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc - het SimplexKoord van het Flard van de Vezel FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC -FC SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

kabel van het Koord van het Flard van de Vezel FC/FC van 3m de Enige Optische

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 20000 Pieces

Model No:FC/FC
Conductor Type:Solide
Schede Materiaal:PVC
Isolatiemateriaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISO9001,CERoHS

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PC 3m 3.0/2.0mm 50/125 Om3 st-FC van Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TSM3-STFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van de Telecommunicatie-uitrusting lc-LC in de Netwerken van ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Wooden Box & PE Bag
Oorsprong:China

Shenzhen Fiberworld Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Duplex van fc-Sc van het Koord van het flard Singlemode 9/125

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCFUSU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fabrikant van het Koord van het Flard van de Vezel MTRJ van Sc FC St LC de Optische

Model No:SC FC ST LC MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Vezel FC/Upc FC/APC Optische Patchcord of Vlecht van FC/Sm FC/mm

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC Fiber optic patchcord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord SC/PC FC/APC LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ van het Flard van de vezel kiest Multimode SimplexDuplex ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/PC-FC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc-LC 12cores

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-LC 12core
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Schakelaars voor Optical Patch Cord - FC

Prijs Unit: US $ 0.22 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC Type 3.0mm
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

Koord 15m van het Flard van Sc Sm LSZH van de vezel Optisch

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM DX
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabels FC/PC van de vezel--SC/PC Koord van het Flard van mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord/de Verbindingsdraad van de Kabel van het Flard van de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 0.85-1.05 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-SC/PC SM(G652D) Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCCUL
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC - het SimplexKoord van het Flard van de Vezel LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC -LC SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Kwaliteit Sc-FC van Hihg de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 10000 Pieces

Model No:Fiber patch cord cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Sm G657A2 Dx 10m het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, EXW

Model No:LC/SC/FC/ST/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord/de Kabel van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Optische Vezel van de Prijs van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-36
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Lc-FC Simplex Patchcord van het Koord van het Flard Singlemode

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toepassing:Verbinding
Gs-Code:854477000
Productiecapaciteit:12, 000PCS/Day

Shenzhen Optec Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Optische PC 3m 3.0/2.0mm 50/125 Om3 Sc-FC van Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM3-SCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaar fC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SU-D-3-0-C-20
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:silica fiber
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Duplex SimplexKoord van het Flard van de Vezel lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC-LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Lc-FC Singlemode DuplexKoord/Patchcord van het Flard voor FTTH

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PCLUFU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

optische Vlecht van de Vezel van Sc LC van 900um Monomode

Prijs Unit: US $ 0.65 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht 0.9mm van het Flard koord-FC/APC van de vezel Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/APC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC

LC/Upc- Koord van het Flard van LC/APC het Duplex Optische

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC- LC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index