Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/287  
Totaal 8591 producten van ongeveer 373

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaars voor Optical Patch Cord - FC

Prijs Unit: US $ 0.22 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC Type 3.0mm
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

Het hete Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel FTTH Optische, sc/LC/St/FC/Mu/MT-RJ, de ...

Prijs Unit: US $ 0.23-1.6 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:FTTH fiber cable Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Duplex SimplexKoord van het Flard van de Vezel lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC-LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Duplex van fc-Sc van het Koord van het flard Singlemode 9/125

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCFUSU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

1*32 PLC van het Koord van het Flard van de Splitser van de Kring Lightwave van FC/PC VlakSplitser

Handelsmerk:Eloik
Verpakking:Standard Package
Standaard:RoHS, ISO
Productiecapaciteit:100, 000 PCS/Month

Tianjin Eloik Communication Equipment Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord/de Verbindingsdraad van de Kabel van het Flard van de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de Vezel MPO MTRJ E2000 van Sc FC Mu MTP Om3 Om4 het Optische, Douane ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Fabrikant van het Koord van het Flard van de Vezel MTRJ van Sc FC St LC de Optische

Model No:SC FC ST LC MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 0.85-1.05 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-SC/PC SM(G652D) Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCCUL
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-ST Koord van het Flard van de Vezel van Mm het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-ST MD
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hallo Kabel van het Koord van het Flard van 780 Vezel de Optische (fc-LC)

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-LU-H-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PC 3m 3.0/2.0mm 50/125 Sc-FC van Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-SCFC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 15m van het Flard van Sc Sm LSZH van de vezel Optisch

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM DX
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Simplex Patchcord van het Koord van het Flard Singlemode

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toepassing:Verbinding
Gs-Code:854477000
Productiecapaciteit:12, 000PCS/Day

Shenzhen Optec Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Odc - LC - Duplex Enige Facultatief van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Wijze ...

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ODC - LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Vlecht 0.9mm van het Flard koord-FC/APC van de vezel Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/APC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Sm G657A2 Dx 10m het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, EXW

Model No:LC/SC/FC/ST/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabels FC/PC van de vezel--SC/PC Koord van het Flard van mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Lc-FC Singlemode DuplexKoord/Patchcord van het Flard voor FTTH

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PCLUFU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord/de Kabel van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Optische Vezel van de Prijs van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-36
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

kabel van het Koord van het Flard van de Vezel FC/FC van 3m de Enige Optische

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 20000 Pieces

Model No:FC/FC
Conductor Type:Solide
Schede Materiaal:PVC
Isolatiemateriaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISO9001,CERoHS

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC, de Kabel van de Vezel Sc-FC Opical

MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc- Koord van het Flard van LC/APC het Duplex Optische

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC- LC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Ls0h het Koord van het Flard van de Vezel van Sc-Sc van het Jasje met het Verlies van de Terugkeer ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Wooden Box & PE Bag
Oorsprong:China

Shenzhen Fiberworld Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:CE
Handelsmerk:EYA
Verpakking:Plastic Bag

Shenzhen Yeyang Telecom Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Fc-FC APC Sm Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-FC-APC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PC 3m 3.0/2.0mm van Fiber Patch Cord 62.5/125 Sc-FC

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-SCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

4-48 de Beschikbare Hoogte van de kern - Koord van het Flard van de Optische Vezel van de dichtheid ...

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:4-48 Core
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Koord van het Flard Sc/APC-FC/APC Sm van de vezel de het Optische Simplex/Kabel van de ...

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCSAFA1SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

1*64 PLC van het Koord van het Flard van de Splitser van de Kring Lightwave van FC/PC VlakSplitser

Handelsmerk:Eloik
Verpakking:Standard Package
Standaard:RoHS, ISO
Productiecapaciteit:100, 000 PCS/Month

Tianjin Eloik Communication Equipment Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index