Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/287  
Totaal 8585 producten van ongeveer 357

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Enige Wijze 9/125um het SimplexKoord van het Flard van de Vezel FC/Upc-Sc/Upc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/apc-FC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6026
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 het Koord van het Flard van de Bundel mpo-FC 12core

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-FC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC Fiber Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lc-FC Koord van het Flard van de Vezel van PC het Optische

Prijs Unit: US $ 0.97-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC apc-FC APC 12cores Singlemde 0.9mm het Koord van het Flard met de Uitrusting van de Tak

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC APC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS/OEM
Verpakking:PE Bag

Koord van het Flard van de Vezel fC-Sc het SimplexOS1/2 9/125

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC-SC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/APC-FC/UPC
Toepassing:VerbindingKunst
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Sc/FC Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Single-Mode Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-Sc/APC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 8.5-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC-SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC P.m. Polarisatie die het Koord van het Flard van de Vezel handhaven

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/SC/ST/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/OM3/OM4, etc
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van fC-Upc mm Dx

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-UPC MM DX Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van PC fC-St het Enige Optische

Prijs Unit: US $ 0.77-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode 50 van ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Sc-FC-LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-LC3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het multi Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze FC/PC Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

FC/PC - Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de Vezel van het Type SC/PC GJXFH het ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/PC-FC/PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Reel

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van FC/Upc Sc/Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC Sc 24 Koord van het Flard van Fibier van de Bundel van de Kern het Mini

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC to SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 het Koord van het Flard van de Optische Vezel fC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC OM3 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van fC-St Upc

Prijs Unit: US $ 0.88-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hotselling Sc/Upc aan FC/APC MultiWijze 50/125 het DuplexKoord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Optical Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:FC/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC Duplex Fiber Optical Patch Cord (vezel optische verbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FCMD
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 7.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St aan Koord van het Flard van de Vezel Sc/FC/St het SimplexSm Optische

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ST - ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC aan APC FC het SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01FAFA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord FC van het Flard van de Panda van Pmf aan FC

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC-FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St 62.5/125 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index