Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/283  
Totaal 8462 producten van ongeveer 497

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

koord het met beperkte verliezen van het de optische vezelflard van LC/UPC-LC/UPC sm dx 3.0mm

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC-LC/UP passive components
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Mulitmode MPO het Duplex Optische

Model No:ZT-FP002
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ISO9001CCC
Handelsmerk:ZT
Verpakking:PP Bag+Carton

ZT Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel SC/APC-SC/APC SM SX het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS
Productiecapaciteit:50000PCS/Month

Shenzhen Jql Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord -01 van het Flard van de vezel Optisch

Type:Optical Fiber Bouncing Voering
Verpakking:1PCS/Plastic Bag,300PCS/Cartoon
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:20000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van Sc het Groene Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Koorden Sm Sx Upc StandaardLSZH van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Simplex Openlucht Dubbele In de schede gestoken ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DSPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Assemblage van de Kabel van de Vezel Optische (voor FTTA)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FTTA Cable Assembly
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

SC/PC de Optische Ceramische Metalen kap van de vezel met Flens

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:SCP-S1253-10FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Het duplex Singlemode 1.6mm Gele Koord van het Flard

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:FISC
Verpakking:Reel With Plastic Bag
Oorsprong:Ningbo Zhejiang

FIS China

[provincie: Zhejiang, China]

St Multimode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-ST-MM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/LC 8c Patch Cords

Model No:HOLIGHT - P12MPL
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Holight Fiber Optic Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van Mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:LC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Ceramische Metalen kap van de vezel met Flens

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-S1253-10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Koord van het Flard van de vezel het Optische voor de Optische Aansluting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC/SC/LC/ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6ports aan 384ports Fiber Optic Patch Panel, 19inch Rackmount Chassis

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:6port to 384ports fiber optic patch panel
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TELEFLY or OEM

Het Koord van het Flard van Sc-LC mm Dx

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-LC MM DX Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

2-50kw St Stc Brush AC Alternator

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 90.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Type:Basic Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen
Snelheid:Snelheid
Algemene voorwaarden:Land Use

Fuan Sea Lion Motor Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC/LC van de Vezel Optische Patchcord van Sm en van mm

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 100 pc

Model No:SC/FC/LC/ST
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:OEM/ODM
Verpakking:Poly Bag of Each Piece

Implex/het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van de Distributie (van SM/MM) Gepantserde ...

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:FOCONEC
Verpakking:Individual Plastic Bag
Standaard:UL
Oorsprong:Qingdao, China

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Van de vezel het Optische DuplexUpc Koord van het Koord LC Upc mm Om3

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC upc fiber cord
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--Sc/Sc Duplex Singlemode met Volgzame RoHS (S922)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S922
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Schakelaar van Multimode Vezel voor het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC MM
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de Optische Ceramische Metalen kap van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:SCP-S1253-10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Het simplex Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sx van Sm de Standaard Optische Koorden van het Flard FC- FC Iber

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Optische Ceramische Metalen kap van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:SCA-S1253-06
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

LC aan Sc 10g Om3 50/125 Multimode Optisch Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/SC-Dup/OM3-03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De Optische Kabels van de vezel, de Leveranciers van het Instrument van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/LC/ST/SC/E2000/MPO/MU...
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de Vezel van het Type SC/PC GJYXFCH het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Reel

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index