Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/307  
Totaal 9194 producten van ongeveer 766

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

RJ45 Broodje 300m van Communicatie van de Fabrikant van de Prijs Cat5e/CAT6/Cat7 LAN Gigabit van de ...

Model No:yilian-3
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Solide
Schede Materiaal:PVC
Isolatiemateriaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Guang Dong Yilian Cables Company Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:ST/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Koord van het Flard van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Rru van Ftta (Vezel aan de Antenne) het Gepantserde Openlucht

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Merk:OEM

Hunan Guanglian Photoeletricity Technologies Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Multicore Optische Vlecht van de Vezel LC/mm voor de Terminal van de Lijn van de Abonnee

Prijs Unit: US $ 3.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SX-4512
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Om3 50/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel lc-LC Optisch

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-23
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Kington Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

St/FC/LC/Sc Fabrikant van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ST/FC/LC/SC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de communicatie Vezel van Kabels Sc/Upc-St/Upc het Optische met Mm

Model No:SC/UPC-ST/UPC fiber optical patch cord
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Ih Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Om3 Koord van het Flard van de Vezel van Loopback het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-LB6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van het Flard Sc-Sc

Model No:SC-SC
Merk:OEM
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core
Schede Materiaal:PVC

Ningbo Full-Link Photoelectric Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Het Koord van het flard

Model No:OP-SC/FC/ST/LC/E2000
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Certificaat:RoHS,ULCE

Shenzhen Optostar Optoelectronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC aan Sc 10g Om3 50/125 Multimode Optisch Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/SC-Dup/OM3-03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:PTPC-FC-LC-SM-DX
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Verbindingsstructuur:FC-LC

Ningbo Pen-Techn Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Kabel van de Daling SC/PC FTTH het Openlucht

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:FTTH cable patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (hy-PT-ST)

Model No:HY-PT-ST
Handelsmerk:Huiyuan
Standaard:ROHS, ISO9000
Oorsprong:China

Huiyuan Communication Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

LC PC-LC Koorden van het Flard van de Vezel van PC mm de Duplex10g Om3 Optische

Model No:LC PC-LC PC MM duplex 10G OM3 fiber OPTICAL patch
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LC PC-LC PC MM duplex 10G OM3 fiber OPTICAL patch
Verpakking:Depends on Customer Request
Standaard:LC PC-LC PC MM duplex 10G OM3 fiber OPTICAL patch

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

SC/UPC-SC/UPC koord van het vezel het optische flard

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/UPC-SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het Koord van het flard

Gs-Code:9001
Productiecapaciteit:15000PCS/Year

Beijing Cfyc Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

Fc-FC APC StandaardLSZH van Sm Dx van de Koorden van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van de vlecht

Model No:SC/FC/ST/LC
Gs-Code:8517622990

Cangzhou Henghui Export and Import Co., Ltd

[provincie: Hebei, China]

Koorden van het Flard van de vezel de Optische

FC/SC/ST/E2000/MU SCHAKELAAR SM OF MM. HET SIMPLEX OF DE DUPLEX IS AVILABLE

Sopto International Ltd

[provincie: Guangdong, China]

APC Upc Sc Connector Jumper 3.0 mm Sc-LC Fiber Patch Cord van PC St LC

Model No:Patch cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het hete Verkopende Koord van het Flard van de Vezel van lC-St mm Duplex Optische (de ...

Model No:H-120S-7
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw

Ho-Link Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC Fiber Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord Van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel LC/PC/APC van de vervaardiging het ...

Model No:01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen Xunjie Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Lc-LC het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM

koord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Type:Cat 5
Cover Materiaal:PE
Certificaat:ISORoHS

Sichuan Tianyi Comheart Telecom Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index