Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 31/287  
Totaal 8585 producten van ongeveer 613

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--Sc/Sc Duplex Singlemode met Volgzame RoHS (S922)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S922
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (fcpc-SM)

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC

Shenzhen Siemax Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koorden van het Flard van de Vezel fc-FC van Sx Upc van Sm de Standaard Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het flard

Gs-Code:9001
Productiecapaciteit:15000PCS/Year

Beijing Cfyc Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

Sc aan St Om2 Multimode Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/ST-MM/DUP-030
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Koorden van het Flard van de vezel de Optische

FC/SC/ST/E2000/MU SCHAKELAAR SM OF MM. HET SIMPLEX OF DE DUPLEX IS AVILABLE

Sopto International Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De optische Verbindingsdraden van de Vezel/het Optische Koord van het Flard van de Vezel

De Beschrijving van het product: 1.Fiber wijze: MM/SM 2.Connector: SC-SC, FC-FC, SC-FC 3.Available Length: User-defined 4.Jacket Colors: Gele sinaasappel, 5.Ferrule: PC, APC ...

Zkp Group Limited

[provincie: Hunan, China]

Het standaard Koord van het Flard van de Vezel (SC/UPC-SC/UPC SM)

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM Fiber Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Verpakking:1PCS or 12PCS Patch Cord Per a Bag, as You Like
Oorsprong:Ningbo

Cixi Sanji Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

ST/PC aan ST/PC Mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:ST/PC-ST/PC-MM
Kern:Single Core
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van Sc het Groene Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Model No:SC/PC-FC/PC Singlemode Simplex
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Byfiber Optic Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van Sm Dx van verbindingsdraden

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SM DX Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

koord het met beperkte verliezen van het de optische vezelflard van LC/UPC-LC/UPC sm dx 3.0mm

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC-LC/UP passive components
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

LC/Upc-LC/Upc de drager-Klasse van de Telecommunicatie 3meter van mm Om3 10g het Duplex Optische ...

Model No:024
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Hc Fiber Home Technology. Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC/PC mm boort het Duplex Optische Koord van het Flard uit

Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toepassing:Verbinding
Gs-Code:8501510010
Productiecapaciteit:1000PCS/Day

Shenzhen BLH Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

E2000 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Model No:0008
Gs-Code:854470000
Productiecapaciteit:10000

Shenzhen Lid-Link Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Simplex Openlucht Dubbele In de schede gestoken ...

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DSPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel SC/APC-SC/APC SM SX het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS
Productiecapaciteit:50000PCS/Month

Shenzhen Jql Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het simplex MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische (OM1 CATV FTTH)

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SA-OM1-2-00-C-10
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Merk:OEM

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Schakelaar van Multimode Vezel voor het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC MM
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord -01 van het Flard van de vezel Optisch

Type:Optical Fiber Bouncing Voering
Verpakking:1PCS/Plastic Bag,300PCS/Cartoon
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:20000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/Upc LC/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/UPC LC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--St/St Duplex Multimode met Volgzame RoHS (S924)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S924
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Yinzhou Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sx van Sm de Standaard Optische Koorden van het Flard FC- FC Iber

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de Optische Ceramische Metalen kap van de vezel met Flens

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:SCP-S1253-10FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

De openlucht Assemblage van de Kabel van de Vezel Optische (voor FTTA)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FTTA Cable Assembly
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Het enige Koord van het Flard van de Vezel LC van de Wijze Duplex Optische (stfc-lc-PLT)

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-LC-PLT
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Ceramische Metalen kap van de vezel met Flens

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-S1253-10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Het simplex Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2-50kw St Stc Brush AC Alternator

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 90.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Type:Basic Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen
Snelheid:Snelheid
Algemene voorwaarden:Land Use

Fuan Sea Lion Motor Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index