Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 33/314  
Totaal 9391 producten van ongeveer 626

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Optische flard-Koord van de vezel met Kleine Laarzen

Prijs Unit: US $ 1.1-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc, st, lc, fc
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Fiber Optics Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Simple Communication Co.,Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de vezel het Optische (fcpc-SM)

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC

Shenzhen Siemax Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--LC/LC simplex Multimode met Volgzame RoHS (S920)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S920
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Mode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK03SCSC402
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van de Vezel van Sc/APC 2cores de Optische Waterdichte

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC 2cores
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het gele Optische Koord van het Flard van de Vezel MTRJ van de Componenten LSZH van het Netwerk ...

Prijs Unit: US $ 1.25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:FC-MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC St/Upc St/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gebruik in Vezel CATV SimplexSC/PC 3.0mm de Optische Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-23233
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De openlucht Assemblage van de Kabel van de Vezel Optische (voor FTTA)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FTTA Cable Assembly
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

SC/PC Koorden van het Flard van de Vezel van de Kabel MPO van het Flard van de vezel de Optische ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-46
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

2-50kw St Stc Brush AC Alternator

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 90.0-100.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Type:Basic Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen
Snelheid:Snelheid
Algemene voorwaarden:Land Use

Fuan Sea Lion Motor Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc-Sc/Upc Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel SC/APC-SC/APC SM SX het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS
Productiecapaciteit:50000PCS/Month

Shenzhen Jql Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van Sc-LC mm Dx

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-LC MM DX Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Koord -01 van het Flard van de vezel Optisch

Type:Optical Fiber Bouncing Voering
Verpakking:1PCS/Plastic Bag,300PCS/Cartoon
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:20000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/Upc Sc/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/UPC SC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

koord het met beperkte verliezen van het de optische vezelflard van LC/UPC-LC/UPC sm dx 3.0mm

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC-LC/UP passive components
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Fc-FC Koorden Sm Sx Upc StandaardLSZH van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/48/72/96 Core Fiber Optic Patch Panel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FLT-I7
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:customerized
Verpakking:Customerized

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Verbindingsdraad van de Optische Vezel Dx van het Koord fc-SC/PC van het Flard van ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:patchcord-FC-SC/PC-2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Implex/het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van de Distributie (van SM/MM) Gepantserde ...

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:FOCONEC
Verpakking:Individual Plastic Bag
Standaard:UL
Oorsprong:Qingdao, China

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Het openlucht Koord van het Flard van de Vezel lc-LC van het Gebruik Gepantserde

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton

Het Koord van het Flard van de Kabel van de optische Vezel met Kleine Laars

Prijs Unit: US $ 1.1-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc, st, lc, fc
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Min, Doos van de Beëindiging van de Vezel de Optische (gp-ZF I)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:GP-ZF I
Verpakking:50 PCS/CTN
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad van Sc LC FC St van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Adapter van de Convertor van de Vezel van PC de Optische voor de Apparatuur van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HZ-01040-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--St/St Duplex Singlemode met Volgzame RoHS (S921)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S921
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Allerlei Gepantserd flard-Koord in de Apparatuur van de Optische Vezel

Model No:Armoured Patch-cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Merk:OEM

Shenzhen Aeon Telecom Technology Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index