Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/301  
Totaal 9004 producten van ongeveer 450

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

De Fusie die van de optische Vezel het Lasapparaat van de Machine met Batterij verbinden

Prijs Unit: US $ 1.0-1600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-207
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Cart&Sponge
Standaard:155(W)*165(D)*150(H)mm

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/LC het Duplex Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

DuplexSc/APC van uitstekende kwaliteit 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-21217
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Kabels van de Vezel GYTS

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYTS Fiber Optical Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

G657A Koord van het Flard Sc/APC van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:Sc/APC Patch Cord
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

Het Duplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St 03m, Upc Standaard, Single-Mode Enige Kern Koord van 3.0/2.0 9/125 Flard van de Vezel het ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

APC Sm Sx van Sc het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC APC SM SX patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC het DuplexOm3 Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC LC DUPLEX OM3
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SFP van Giga Module Multimode 850nm voor Vezel Mmf (phy-8524-1LM)

Prijs Unit: US $ 6.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LM
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 374*232*82mm

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het flard (Sc LC)

Model No:SC LC
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Standaard:RoHS, SGS
Oorsprong:China

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Gepantserde Kernen van het Koord G652D 8 van het Flard van de Vezel fC-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Openlucht Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel van het Type Gyfjh Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC / Upc Sm Fiber Optic Adapter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SAD
Merk:OEM
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM or Customized
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Distributie van het Comité van het Flard van de Vezel van het Type 8port van muur de Optische ODF

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-8core
Kabel:CAT3
Connector:RJ11
Poortnummer:> 128
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,VezelUTP
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hete Verkoop die van China het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van de Machine ...

Prijs Unit: US $ 1.0-1600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-207X
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Cart&Sponge
Standaard:155(W)*165(D)*150(H)mm

DuplexSC/PC van uitstekende kwaliteit 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-22226
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

SMA aan SMA Singlemode Armoured Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Het Zwarte Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel st-St

Prijs Unit: US $ 0.5-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St 03m, Koord van het Flard van Vezel 62.5/125 van de Kern van PC het Standaard, Multi-Mode ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc 50/125 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC 50/125 optical fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:ADP or OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van mpo-MPO Om3 12cores

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO-MPO OM3 12cores
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

LC/PC simplexOd 2mm Sm OS1 Koord van 3m 9/125 Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.32 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:9/125 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1.25g tweerichtingsWdm SFP Module 20km (pHY-3524-1Lx)

Prijs Unit: US $ 15.0-18.0 / Oneven
MOQ: 10 Even
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-3524-1Lx
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (MU/UPC-MU/UPC)

Model No:MU/UPC-MU/UPC SM Simplex fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verpakking:1PCS or 12PCS Patch Cord Per a Bag, as You Like
Oorsprong:Ningbo
Gs-Code:8536700000

Cixi Sanji Communication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/APC Sc/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/APC SC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het simplex MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische (OM1 CATV FTTH)

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SA-OM1-2-00-C-10
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Merk:OEM

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-St Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index