Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 36/333  
Totaal 9962 producten van ongeveer 664

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC PC-LC Koorden van het Flard van de Vezel van PC mm de Duplex10g Om3 Optische

Model No:LC PC-LC PC MM duplex 10G OM3 fiber OPTICAL patch
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LC PC-LC PC MM duplex 10G OM3 fiber OPTICAL patch
Verpakking:Depends on Customer Request
Standaard:LC PC-LC PC MM duplex 10G OM3 fiber OPTICAL patch

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--St/St Duplex Singlemode met Volgzame RoHS (S921)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S921
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC mm van Sc apc-E2000 het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC APC-E2000 APC MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het Koord van het Flard van de Kabel van de optische Vezel met Kleine Laars

Prijs Unit: US $ 1.1-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc, st, lc, fc
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Duplex Koord van het Flard van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/Upc Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel SC/APC-SC/APC SM SX het Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS
Productiecapaciteit:50000PCS/Month

Shenzhen Jql Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koord -01 van het Flard van de vezel Optisch

Type:Optical Fiber Bouncing Voering
Verpakking:1PCS/Plastic Bag,300PCS/Cartoon
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:20000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Vlecht van de Vezel 2cores van de goede Kwaliteit Sc/APC de Optische Waterdichte met de Prijs van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC 2cores
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel het Optische met Veelvoudig ModelSimplex voor Verkoop

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:LK03MTMT201
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12/24/48/72/96 Core Fiber Optic Patch Panel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FLT-I7
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:customerized
Verpakking:Customerized

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabels van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel de Optische 10g 50/125 Om3 Multimode ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.68-1.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-Patchcord FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/DIN
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koorden van het Flard Sc-Sc van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel met het Verlies minder dan 0.1dB van ...

MOQ: 1 Piece

Model No:SC/LC/FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Koude persing
Lichtbron TYPE:Laser
Merk:OEM

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Dubbele In de schede gestoken Openlucht Simplex ...

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DSPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fabriek In het groot Blauwe SC/PC Om3 Sm 12 Koord en Vlechten van het Flard van de Vezel van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/PC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Het Koord van het Flard van de optische Vezel met de Schakelaar van MPO Mu DIN D4

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-14
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1X16 1X8 1X32 PLC van het Type van Toevoeging Sc/Upc van Sc/APC Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:1x16 Insert PLC Splitter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Plastic Box/Suitable Quantity in One Carton

SHANDONG HUAXIN CABLE CO., LTD.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Duplex Sc/mm 2.0mm de Optische Verbindingsdraden van de Vezel van de Diameter

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-26266
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Doos van de Kabel van de Lancering OTDR van de Vezel FTTH ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 80.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OTDR Launch Cable Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberlink

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Min, Doos van de Beëindiging van de Vezel de Optische (gp-ZF I)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:GP-ZF I
Verpakking:50 PCS/CTN
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/St/LC/Sc/Mu/DIN/MPO bevatte in-Line Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.95-5.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ROP-FC/SC/ST/LC Fixed Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC-Upc lC-Upc 3.0mm Om1 het DuplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.3-35.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Hangzhou Huaxun Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-LC Adapter van de Convertor van de Vezel van PC de Optische voor de Apparatuur van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HZ-01040-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Implex/het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van de Distributie (van SM/MM) Gepantserde ...

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:FOCONEC
Verpakking:Individual Plastic Bag
Standaard:UL
Oorsprong:Qingdao, China

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

St het Enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Duplex Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-ST-SM-DX
Merk:OEM
Schede Materiaal:PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Lijn van Sc Sm Upc van Gpon FTTH - het achterKoord van het Flard van de Vlecht

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, DDP, CIP, EXW

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Vezel van het Type van doos Optische 1*16 Splitser met Schakelaar FC/APC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:1X16 box type fc/apc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:by Foam Box+Standard Carton

SHANDONG HUAXIN CABLE CO., LTD.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Verbindingsdraad van Sc LC FC St van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1X32 PLC van de Koppelingen van de Splitsers van de vezel Optische Splitsers in ABS Doos, Ruw ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 12.5-29.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-PLC Splitters with FC/SC/ST/LC Connections
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index