Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 37/283  
Totaal 8466 producten van ongeveer 384

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Single-Mode DuplexAPC Standaard Gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel fc-FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

3.0 Optische Koord van de Vezel van Sc-FC Mm het Duplex

Prijs Unit: US $ 1.44-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het goedkope Koord van het Flard MPO van de Communicatie Lage Interne Vezel van het Verlies Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-49
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Sc-Sc 50/125 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC 50/125 optical fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:ADP or OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Distributie van het Comité van het Flard van de Vezel van het Type 4port van muur de Optische ODF

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-4core
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:73269000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Koord van het Flard van de Kabel Assemblies/MTP van de Boomstam van kernen MPO

Prijs Unit: US $ 20.0-23.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12 Fiber MTP/MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Fabriek MTRJ van China van het Koord van het Flard van de ...

Model No:HK-PC07
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Om3 10GB 50/125um het SimplexKoord van het Flard mtrj-FC, Multimode Lood van het Flard

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PATCHCORD-MTRJ-OM3-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rood en Zwart Koord 2 van het Flard van de Laars

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:red and black boot patch cord 2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Single-Mode DuplexAPC LSZH Koorden van het Flard van de Vezel Sc-FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Muur Opgezette Doos van het Flard van de Vezel voor OpenluchtGebruik

Prijs Unit: US $ 19.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWOM24G
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LSZH Figuur 8 de Dubbele Optische Kabel Gjfj8V van de Vezel van de Kern

MOQ: 50 Pieces

Model No:GJFJ8V
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Concurrerende Singlemode 12 Kern van Prijzen 3m het Optische Flard van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-4
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Sm/mm Sx/Dx kiezen Koord van het Flard van de Vezel van Wijze Simplex Duplex 0.9/2.0/3.0mm van de ...

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/SC/LC/ST/MU/MTRJ/MPO/DIN
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC mm van Sc apc-E2000 het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC APC-E2000 APC MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koorden van het Flard van de Vezel LSZH lc-FC van Sx Upc van Sm de Standaard Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St Kabel van het Flard Patchcord van de Vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fiber cable patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Multimode Vezel het Optische (de Verbindingsdraad van de Schakelaar Dumplex)

Prijs Unit: US $ 1.65-4.75 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PD-1026
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaars Sc-Sc/lc-LC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTFP001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:WONTERM

ADP kiezen Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Multimode Simplex Duplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO aan St het Koord van het Flard van de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-7
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Lc-LC Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Lasapparaat van de Fusie van de Verkoper voor de Lagere Prijs van het Mes van de Vezel van ...

Prijs Unit: US $ 1300.0-1800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-207H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Cart&Sponge
Standaard:155(W)*165(D)*150(H)mm

Mu/APC Mu van de Vezel van de Wijze van het Koord van het Flard van de Vezel het Optische Enige ...

Model No:HK-PC08
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van de Goede Kwaliteit van de fabriek het Aangepaste Optische

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-00001121
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Plastic Bag

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc (UPC) - Om3 mm van het Koord van het Flard van LC (UPC) Duplex 2m

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC(UPC)-LC(UPC) Duplex 2m MM OM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De enige Openlucht Optische Kabel GYTC8S van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Giga SFP 1310nm SMF 20km LC Compalint met de Schakelaar van Cisco (phy-8524-1LS)

Prijs Unit: US $ 11.0-12.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Dx van Sm de StandaardKoorden van het Flard van de Vezel LSZH fc-FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Simplex Duplex Optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 1.2-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/LC/ST/MTRJ/FC/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index