Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/314  
Totaal 9409 producten van ongeveer 409

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FTTH 3m Koord van het Flard LSZH van de Vezel MPO/MTP-MPO/MTP het Optische

Prijs Unit: US $ 1.28 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP-MPO/MTP Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Dx van Sm de StandaardKoorden van het Flard van de Vezel LSZH fc-FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel 12 van de vezel Koord van het Flard van de Vezel MPO MTP van de Vezel het Vrouwelijke

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-56
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Om4 het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:OM4 patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Het simplex Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Het simplex Verlies minder dan 0.2dB van de Toevoeging van de Kabel van de Vezel van Sc Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-26267
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel Monomodo Optische bedriegt LSZH/PVC Cubierta

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

St LC de Enige Kabel van het Flard van de Vezel van de Wijze/het Optische Koord van de ...

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SU-SU-A-2-00-C-21
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc het Duplex Optische Koord van het Flard Om3fiber

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:LC DUPLEX OM3
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3dB het Optische Simplex Multimode Wijfje LC van de vezel aan Mannelijke Demper

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-552
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van aPC-Sc Upc van Sc Singlemode Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.53 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:SC APC-SC UPC Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Vezel LSZH fc-FC van Sx Upc van Sm de Standaard Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezeloptische Verbindingsdraad van de Vezel van het Koord van het Flard Sc-FC en Vezel wat

MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:TTI
Verpakking:PE Bag in Carton with Test Cable
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000
Productiecapaciteit:80000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:outdoor Optical Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Om3 het Duplex Optische Koord van het Flard Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard Vezel St/Sm/PC van de telecommunicatie van Netwerken het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-32324
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/Upc-Sc/Upc Multimode Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC-SC/UPC multimode
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

24 het rek-Onderstel van kernen de Verschuifbare Doos van de Distributie van de Vezel Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-ODF-RS24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/APC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-ST/PC Koorden van het Flard van de Vezel van mm de Duplex Optische

Model No:LC/PC-ST/PC MM Duplex fiber optical patch cords
Handelsmerk:SC PC APC -SC PC APC MM DUPLEX fiber patch cords
Verpakking:Depends on Customer Request
Standaard:depends on customer request
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:100000

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

MPO/MTP het optische Koord van het Flard van de Vezel voor ATM, het Netwerk van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-135
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Rood en Zwart Koord 2 van het Flard van de Laars

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:red and black boot patch cord 2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de vezel het Optische (st-ST SM DX)

Prijs Unit: US $ 2.57 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/Sc/St/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/Om3/Om4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Transmissie van de Gegevens van de vezel het Optische ...

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/UPC-LC/UPC het duplexOM3 50/125 Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OS1 OS2 Om1 Om2 Om3 Om4 de Verbindingsdraad van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel ...

MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:TTI
Verpakking:PE Bag in Carton with Test Cable
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000
Productiecapaciteit:80000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LSZH 0.9mm lc-LC kiest Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:DF-CORD-003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index