Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/328  
Totaal 9819 producten van ongeveer 545

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Kabel 12 van de Vezel van Telecommucation van Gpon de Koorden van het Flard van Boundle ...

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic cable 12 cores boundle SC/UPC Patch C
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Simplex Koord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het Flard van de optische Vezel--St/St Duplex Multimode met Volgzame RoHS (S924)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:S924
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:FULSAN
Verpakking:Clamshell Packing, Printing Polybag, Gift Box

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van het Flard van het Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 0.61-2.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:LK03DINFC102
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHSISO9001
Merk:OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Rood en Zwart Koord 2 van het Flard van de Laars

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:red and black boot patch cord 2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

OEM MPO het Koord van het Flard van de Vezel met de Aangepaste Oranje Kabel van de Lengte

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-37
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Binnen Om3 Communicatie van het Koord van het Flard van de Vezel PVC/LSZH mtp/mpo-LC Optische Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTP/MPO Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St APC van PC - ST/PC APC Simplexmm (62.5/125) 2.0 3.0mm (15mtr) Koorden van het Flard van de Vezel ...

Model No:ST PC APC -ST/PC APC SIMPLEX MM(62.5/125) 2.0 3.0M
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ST PC APC -ST/PC APC SIMPLEX MM(62.5/125) 2.0 3.0M
Verpakking:Depends on Customer Request
Standaard:ST PC APC -ST/PC APC SIMPLEX MM(62.5/125) 2.0 3.0M

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Om3 het Duplex Optische Koord van het Flard Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-SC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-LC het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 10g FC/Upc-FC/Upc Fiber Optic Cable (gepantserd flardkoord)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-OM3-S
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische FC/APC Schakelaar van de vezel, Patchcord, Enige Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord -01ff- 1 van het Flard van CuFiber

Toepassing:Fiber Optic Cable
Verpakking:1PCS/Plastic Bag,300PCS/Cartoon
Gs-Code:8544700000
Productiecapaciteit:20000PCS Per Month

Norman Communication Equipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Koord van het Flard Vezel St/Sm/PC van de telecommunicatie van Netwerken het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-32324
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC het DuplexMm Optische

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC LC DUPLEX MM
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Tak van Ftta van Pdlc het Duplex Openlucht Gepantserde

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PDLC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel Optische (Sc-ST)

Model No:SC-ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:En-Max

Shenzhen Huijia Optical Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Koorden van het Flard LC van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel BinnenFTTH van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het simplex BinnenKoord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Fiber Optic Connector
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS
Oorsprong:Dongguan, China
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van aPC-Sc Upc van Sc Singlemode Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC-SC UPC Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het micro- USB Flard van de Kabel met het Jasje van pvc LSZH

Type:Single-mode Fiber
Certificaat:CEISO9001
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:YIXI or Customize
Verpakking:Carton or Customize
Standaard:Emai: annie@szyixi. com. cn

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St het Koord van het Flard van de Kabel van de Ventilator uit

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST fan out cable patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc het DuplexSm Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10GB Koorden van het Flard van de Vezel van Corning de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Lijn van Sc Sm Upc van Gpon FTTH - het achterKoord van het Flard van de Vlecht

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, DDP, CIP, EXW

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-MPO het Koord van het Flard van de Optische Vezel Om3

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/SC/ST/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/OM3/OM4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc aan Sc Koord van het Flard van de Vezel Sm/mm van PC/APC het Optische

Model No:LC/FC/SC/ST/MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

ST/PC het simplexKoord van het Flard van de Vezel van Mm Optische

Certificaat:RoHS
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Oorsprong:Cn
Gs-Code:8544700000

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

St/FC/LC/Sc Fabrikant van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ST/FC/LC/SC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index