Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 41/283  
Totaal 8464 producten van ongeveer 368

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC- APC StandaardLSZH van Sm Sx van de Koorden van het Flard Iber van FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Module OADM van de Vezel DWDM voor Systeem DWDM

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM OADM Module
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-LC het Koord van het Flard van 90 Graad

MOQ: 50 Pieces

Model No:SC-LC 90 degree Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

12 Koord van het Flard van mPO/MTP-Sc van kernen het Hoofd, Enige Wijze, Gematigde Prijs, Geschatte ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-53
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de zelf-steun 2f met de Schakelaars van PC ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC PC 2F
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

FTTH Duplex 2.0mm Fiber Optic Patch Cord (verbindingsdraadkabel)

Prijs Unit: US $ 0.12-6.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:cd-3040
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel van de Assemblage van de Kabel van de optische Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC het DuplexOm3 Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC OM3 DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan Koord van het Flard van de Vezel van Sc/APC Singlemode Duplex 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-SC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Enige Gepantserde Kabel van de Kern

MOQ: 50 Pieces

Model No:armored indoor cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

1u de Splitser van de Koppeling van Multimode Vezel van Rackmount 1X2 (8 in1)

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMMC-14-83-00-OM1-09-10-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard mu-Mu met het Goedkope Hoge Koord van het Flard Quatity

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MU-MU
Merk:OEM
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Schede Materiaal:PVC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSCE

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Vlecht van de Vezel van het Koord van de Vlecht met Schakelaars

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail26
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

Fc-FC 03m, de Standaard, Single-Mode Enige Kern van PC Koord van 3.0/2.0 9/125 het Optische Flard ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-FCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MTP het Optische

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MTP
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Lassen

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:SC-LCFiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

1 meter 12 Vezel, Multimode 10GB 50um, Fanout MPO het Mannelijke LC Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-58
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het Originele 0.9mm Witte APC E2000 Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:E2000 APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Mu/PC-Mu/PC het Duplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-MU-MU-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Kabel van de Optische Vezel van de kern de Gepantserde Binnen

MOQ: 50 Pieces

Model No:indoor 2 core armored cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De gepantserde 4/6/8/12/24 Kabel van de Vlecht van de Kern Optische voor Waterdicht Gebruik

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail24
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

Fc-FC 03m, de Standaard, Multi-Mode Dubbele Kern van PC 3.0/2.0 Koord van het Flard van 62.5/125 ...

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-FCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Muur zet het Comité van het Flard van de Vezel van het Type, 24/48 de Schakelaars van ...

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:WB-OFP--IW12/24
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:Webitelecomms
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, ISO, SGS

Binnen Doos 24 van het Flard van de Vezel van het Gebruik Muur Opgezette Optische Vezels

Prijs Unit: US $ 15.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWIM24G
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:24 Fibers, SC/LC/ST/FC

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het gepantserde Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:armored Optical Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

FC Single-Mode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.45 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC, SM
Type:Terminal Block
Materiaal:Koper
Certificering:RoHSSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO aan MPO Koord van het Flard van de Vezel het Optische, MPO Om3 Vezel Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.99-3.99 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:MPO patch cord
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard G657b3 van aPC-Sc Upc van Sc het Simplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC APC-SC UPC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Mu/PC aan Koord van het Flard van de Vezel van Mu/PC het Duplex Singlemode 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-MU-MU-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel lc-LC

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-LC SM DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index