Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 41/333  
Totaal 9962 producten van ongeveer 498

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/LC het Duplex Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Het Koord van het Flard van Sc-LC mm Dx

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-LC MM DX Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

LC-St, Multimode Duplex, de Kabel van 62.5/125 Vezel, Koord van het Flard van de Vezel van 3m het ...

Model No:LC/PC-ST/PC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shenzhen
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO9001: 2008, SGS

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Koorden van het Flard van Sc van de Kabel van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het flard (Sc LC)

Model No:SC LC
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:support OEM
Verpakking:PE Bag and Carton
Standaard:RoHS, SGS
Oorsprong:China

ZSD Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Vezel-optische Optische Fanout van de Communicatie Vezel van het Systeem St/mm Vlechten

Prijs Unit: US $ 3.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SX-3512
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC/UPC-LC/UPC het duplexOM3 50/125 Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het simplex MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische (OM1 CATV FTTH)

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SA-OM1-2-00-C-10
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Merk:OEM

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-APC Sc-APC 2.0mm het DuplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Hangzhou Huaxun Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Nsn DuplexLC 90° Koord van het Flard van Ftta van de schakelaar het Gepantserde

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:NSN-90
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De gepantserde Gepantserde Kabel van het Koord van het Flard van de Optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:patchcord-fc-aremored
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:CE ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO aan LC Om3 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 15.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:8 Core OM3 10G MPO to LC Patch Cords
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het optische Koord van het Flard van pvc LSZH 3m van Sm mm van de Vezel Corning

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-95
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/APC-LC/APC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.264-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC-LC/APC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Singlemode SimplexVezel van de kabel Optisch voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:we have the brand ourselves or customized package
Verpakking:Plastic Bag,Then Carton or Customized Package
Standaard:ISO9001, Rohs

Tianjin Norman Communication Enquipment Factory

[provincie: Tianjin, China]

Het Koord van het Flard van Sc-Mu Sm Sx

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-Mu SM SX Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

LC APC Sm mm van PC Upc van PC Upc apc-LC het Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel ...

Model No:LC PC UPC APC-LC PC UPC APC SM MM SIMPLEX DUPLEX f
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Productiecapaciteit:100000

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-St Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de levering D4/Sm/PC het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 8.5-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:D4 PX-03033
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ADP het Concurrerende Koord van het Flard van de Vezel van Sc Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SMA 905/906 Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA 905/906 Fiber Optic Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het simplex MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische (OM2 CATV FTTH)

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-FU-OM2-09-00-C-10
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Merk:OEM

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het Flard Sc-APC Sc-APC 2.0mm

Prijs Unit: US $ 6.0-35.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Hangzhou Huaxun Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SC/PC-ST/PC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Model No:KD-FO6022
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Nsn Ftta het Duplex Gepantserde Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:NSN-A
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2 Afzet van de Muur van de Vezel van de kern de Optische het Draagvlak van 86 mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2 Ports FTTH Fiber Faceplate
Poort:Dual Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CERoHS
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/PC simplexOd 2mm Sm OS1 Koord van 3m 9/125 Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.32 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:9/125 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 10GB 50/125um het SimplexKoord van het Flard mtrj-FC, Multimode Lood van het Flard

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PATCHCORD-MTRJ-OM3-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index