Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 42/300  
Totaal 8999 producten van ongeveer 428

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SFP Module 60km Optische Zendontvanger GBIC (phy-8564-1LS)

Prijs Unit: US $ 39.5-40.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8564-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Px-31317 het DuplexKoord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel St/Sm/APC Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-31317
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Lc-LC het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van Sinlemode G652D

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Enige Gepantserde Kabel van de Kern

MOQ: 50 Pieces

Model No:armored indoor cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De gepantserde 4/6/8/12/24 Kabel van de Vlecht van de Kern Optische voor Waterdicht Gebruik

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail24
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

Doos van de Beëindiging van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 4.0-4.3 / Set
MOQ: 200 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HZ terminal box
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton
Standaard:TLC Certificate/ISO9001: 2000 RoHS, CE, ISO 140000
Oorsprong:China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/APC Singlemode Duplex 2.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-LC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van mPO/MTP-Sc van kernen het Hoofd, Enige Wijze, Gematigde Prijs, Geschatte ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-53
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

24f 6.0mm 50m Singlemode MPO-MPO Patch Cord

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO-MPO
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Koord van het Flard van de vezel het Optische Gestemde

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:92252-646
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:ST/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verdeelt de Kabel die van de Optische Vezel van Lgx van Gpon FTTH buigen Dozen (fdb-08H)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FDB-08H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Van de vezel Optisch (Enige Wijze) Sc-Sc Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) Sc-Sc
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC/Male) - FC/PC LC/PC (62.5/125) Fiber Optic (1.5m)

Prijs Unit: US $ 20.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo/fc male 12 core 1.5m
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode SimplexAPC Standaard Gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel fc-FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SFP Optische Zendontvanger Multimode 850nm Compalit met de Schakelaar van Cisco (phy-8524-1LM)

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LM
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Sc/LC/St mmVezel Optische Patchcord (OM1/OM2/OM3/OM4)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-MM
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Px-32323 het SimplexKoord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel St/Sm/PC Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-32323
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

2 Kabel van de Optische Vezel van de kern de Gepantserde Binnen

MOQ: 50 Pieces

Model No:indoor 2 core armored cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC aan LC 10g Multimode Om3 Koorden van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-LC to ST OM3 fiber patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF
Verpakking:in Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC simplexKoord 1m van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.42-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SC SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan Koord van het Flard van de Vezel van Sc/APC het Duplex Singlemode 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-DX-LC-SC/APC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel mu-LC van de Prijs 24f G657A2 van de fabriek

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MU-LC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

FC/APC Single-mode Vaste Male-Female Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-001
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Verbindingsdraad van de Optische Vezel van de Leverancier van Shenzhen ...

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezeloptische Dempers voor Optische Vezel Sulotion

Prijs Unit: US $ 3.0-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/fc/st/lc/mu
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode DuplexAPC Standaard Gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel fc-FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SFP van Giga Optische Zendontvanger (phy-8524-1LS)

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Px-32326 het DuplexKoord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel St/Sm/PC Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-32326
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel st-St het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:ST-ST Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index