Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 45/297  
Totaal 8887 producten van ongeveer 370

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

ST/PC-SC/PC 3.0mm het Duplex Multimode Om2 Koord van het Flard van Vezel 50 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-ST/PC-SC/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 de Openlucht Optische Kabel van de Vezel Unitube (GYXTC8S)

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gyxtc8s OpenluchtG652D 6 de Optische Kabel van de Vezel van de Kern O/H

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYXTC8S optical fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De programmeerbare Machine van de Vezel van de Kleur Optische Oppoetsende

Prijs Unit: US $ 1369.0-1999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-20S
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:220 mm X 320 mm X 285 mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het goede Koord van het Flard van st-Sc van de Prijs SimplexOm3

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ST-SC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Multimode Duplex van Sc van Patchcord LC van de Vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-LU-OM1-2-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van het Jasje van pvc lC-St het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LCST-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Om2 de Optische Vlecht van Multimode Vezel fc-FC met 12 Kernen

Prijs Unit: US $ 3.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SX-1512
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

MPO aan Om3 de Optische Kabel van de Vezel van de Boomstam LC

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:P12MPL
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Concurrerend Sc aan St Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-8930
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Figuur 8 de Multi Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis Openlucht (GYTC8S)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Doos 24 van het Flard van de Vezel van het Gebruik Muur Opgezette Optische Vezels

Prijs Unit: US $ 15.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWIM24G
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:24 Fibers, SC/LC/ST/FC

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlecht van de Kabel van de Bos van de Vezel van de Vlecht van de kern de Optische

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-PSCA
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:ISO 9001, CE, SGS

optische Kabel van de Vezel lC-Sc van 3.0mm Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.6-1.4 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:432
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OM1 Koord van het Flard van Multimode Vezel MTP/MPO het Optische

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  Vezel Cable  Sc van het Type VOA van adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter type VOA
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Oppoetsende Schijf van de Hand van de Vezel van Sc FC LC St MPO

Prijs Unit: US $ 29.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/PC-1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Koord van het Flard van Odlc Ftta voor Apparatuur Zte

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ODLC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Kabel Patchcord van de Vezel van lC-St mm de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-LU-ST-OM3-3-0-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel van het Jasje van pvc het Simplex Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LCLC-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Mode Simplex Optische Vlecht van de Vezel met LichtgewichtSchakelaar LC

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-431
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Kabel FC van de Verbindingsdraad van de optische Vezel aan E2000A Duplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FE930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 de Multi Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis Openlucht (GYTC8A)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GYTC8A
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC 3.0mm het Duplex Multimode Om3 Koord van het Flard van Vezel 50 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM3-DX-LC/PC-LC/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Kabels van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm de Simplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:56
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 vezel MTP/MPO OM3 50/125 MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Optisch

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MTP/OM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  Vezel Cable  Adapter  voor de Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter 
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC aan LC/APC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6101
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc het Oppoetsen van de Vezel Kaliber voor Handbediende Oppoetsende Machine

Prijs Unit: US $ 120.0-140.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/APC-4
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Prijs lc-LC van de fabriek het DuplexOm4

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC-LC OM4
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index