Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 45/307  
Totaal 9202 producten van ongeveer 368

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/PC de duplex 9/125 Kabel van het Netwerk van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-12127
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

48/96/144/288/576 Kabinet van de Vezel van Kernen Optisch Dwars Verbindend

Prijs Unit: US $ 15.0-300.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LK-09SMC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-SC/PC Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel st-St het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:ST-ST Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Optische Vezel voor Singlemode Simplex 15 Meter van Sc FC

Prijs Unit: US $ 2.48-2.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde 4/6/8/12/24 Kabel van de Vlecht van de Kern Optische voor Waterdicht Gebruik

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail24
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

Het Koord van het Flard van de Vezel mu-LC van de Prijs 24f G657A2 van de fabriek

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MU-LC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Het DuplexOm3 Optische flard-Koord van de Vezel Sc-LC

Prijs Unit: US $ 2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Patch-cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex 3.0mm Vezel Optische Patchcord van Sm van Sc/APC-Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SCAPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC-Sc/APC het SimplexKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:SC-SC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC het Duplex Multimode 62.5 van 3.0mm Om1 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-SC/PC-SC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MTP het Optische

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MTP
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Lassen

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Simplex Optische Kabel van de Vezel fc-FC met het Lage Verlies van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 1.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-13133
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Het binnen Frame ODF van de Distributie van de Vezel van 48 Kern Muur Opgezette Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-15.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK07W101-48
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC het Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:SC-LCFiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

LC de Dempers van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.8-3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van MPO/MTP Om3 Aqua het Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Om3 Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Om3 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPO-OM3-12C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 62.5 Om1 Duplex 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-SC/PC-SC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Giga SFP 1310nm SMF 20km LC Compalint met de Schakelaar van Cisco (phy-8524-1LS)

Prijs Unit: US $ 11.0-12.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Singlemode Optische Kabel van de Vezel met 9/125 G652D

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-13134
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC APC de Simplex Singlemode Vierkante Stevige Adapter van het Type

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-003
Gebruik:Game Player,Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dienblad van de Las van de vezel het Optische - FC

Prijs Unit: US $ 2.6-3.2 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-T003
Certificering:RoHS,ISOCE
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:CTN
Standaard:ISO9001, ROHS, CE
Oorsprong:Ningbo, China

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SMA aan SMA Singlemode Armoured Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Verdeelt de Kabel die van de Optische Vezel van Lgx van Gpon FTTH buigen Dozen (fdb-08H)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FDB-08H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC 12cores Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPOLC-12C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC Multimode 62.5 van 3.0mm Om1 Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-SC/PC-SC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Duplex Singlemode Optische Verbindingsdraad van de Vezel fc-FC 1 Meter

Prijs Unit: US $ 2.0-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-13137
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index