Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 47/287  
Totaal 8592 producten van ongeveer 343

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Oppoetsende Schijf van de Hand van de Vezel van PC MPO

Prijs Unit: US $ 26.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/PC-1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel Mu/PC-Mu/PC Multimode 50 van 2.0mm Om2 Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MU/PC-MU/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6077
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 LC/PC-LC/PC 3.0mm de DuplexKoorden van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TK-om3 patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF
Verpakking:PP Bag+Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van de Kabel van het Flard van de Vezel van FTTH mm Optisch Sc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-ST-OM2-3-0-C-05
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlechten van het Koord van het Flard van de Vezel van de kleur LC/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het originele 0.9mm Koord Van uitstekende kwaliteit van het Flard E2000/APC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:E2000/APC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

ST/PC Single-Mode Female-Male Optical Attenuator for 5dB

Prijs Unit: US $ 2.5-3.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST F-M
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2016 de Beste Verkopende Optische Vlecht van het Flard Cord/Fiber van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0 / piece
MOQ: 1000 piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:patch cord and pigtail
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton
Standaard:as your requirement
Oorsprong:Ningbo, China
Gs-Code:8544700000

De Producent van China voor de MultiKabel van de Distributie van het Doel (GJPFJV)

MOQ: 50 Pieces

Model No:GJPFJV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Mtrj-MTRJ Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 50 Om2 Duplex 1.8mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MTRJ-MTRJ-1.8
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vezeloptische Koorden van het Flard

Model No:LC, SC, FC, MU, E2000, MPO...
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Sc aan Sc Koord van het Flard van de Vezel Sm van pvc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCSC-SMDX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

2 Optische Kabel Patchcord van de Vezel van kernen de Duplex (Sc ST)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-ST-B-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern LC/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard G657A1 LC Uniboot

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC uniboot
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Het Koord van het Flard mu-Mu met het Goedkope Hoge Koord van het Flard Quatity

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MU-MU
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Certificaat:RoHSCE
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC/Male) aan FC/PC Om1 (62.5/125) Fiber Optical (1.5m)

Prijs Unit: US $ 66.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/FC OM1 1.5 (24CORE)
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Oppoetsende Machine van de Vezel van de Druk van vier Hoek (HK-30Y)

Prijs Unit: US $ 1699.0-2099.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-30Y
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230 x 255 x 230mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 50 Om3 Duplex 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM3-DX-LC/PC-LC/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de optische Vezel - 3.0mm-Singlemode Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:PP Bag

Enig Lasapparaat csp-860 van de Fusie van de Vezel FTTH

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTTH Single Fiber Fusion Splicer CSP-860
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:catvscope
Verpakking:Case Pack

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

P de Optische Verspreider van de Vezel van de Rang met Schakelaars FC/Upc

Prijs Unit: US $ 54.0-68.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCIR-O-3-E-09-10-A7-FU
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos G652D Sm van de kern LC/APC-9/125um

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard G657b3 van aPC-Sc Upc van Sc het Simplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC APC-SC UPC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Gemaakt in het Koord van het Flard van de Optische Vezel van China

Prijs Unit: US $ 0.75 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DF-10002
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de optische Vezel voor) Om1 12 Kern MPO/PC/Male

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo 12 core 1.5m
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Poolse Machines van de vezel voor het Oppoetsen van de Druk (HK-20U)

Prijs Unit: US $ 1699.0-1999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-20U
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC vezel optische Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6100
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode 9/125 Koord van het Flard van de Vezel Sc-St Simlex

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-ST SX SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index