Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 51/306  
Totaal 9177 producten van ongeveer 382

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SMC 288 Kabinet van de Aansluting van de Jokkebrok van Kernen het Openlucht Optische Dwars

Prijs Unit: US $ 100.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK09SMC288
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlechten van het Koord van het Flard van de Vezel van de kleur LC/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Koord van het Flard van Sc van de Schakelaar Mini Openlucht Waterdichte

Prijs Unit: US $ 2.35-2.5 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FAS, FCA

Model No:Mini SC
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc de DuplexVezel Optische Patchcord van mm

Prijs Unit: US $ 0.8-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SCUPC-MM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Fabriek van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het gepantserde OS1 Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCLC-SS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ce/UL Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Certificaat LC aan LC Single-Mode

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-7030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

koord van het Flard van de Vezel SC/PC-SC/PC Multimode 50 van 3.0mm Om3 Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM3-SX-SC/PC-SC/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Koorden Sm Sx Upc StandaardLSZH van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel St/Sm/APC Optische voor Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-31317
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad Patchcord, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische, het Optische Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:VF45-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Toepassing:Netwerk Apparatuur

SC/PC aan ST/PC vezel optische adapter, Metaal Hpusing, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6102
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Wijfje aan de Mannelijke Demper van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 6.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MU F-M
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern LC/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Één klikt Reinigingsmachine van de Pen van de Vezel de Optische Geschikt voor de Adapter van het ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:One Click SC Connector Cleaner
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Inner Package & Outer Package
Oorsprong:Zhejiang

St/Upc de DuplexVezel Optische Patchcord van mm

Prijs Unit: US $ 0.8-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-STUPC-MM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van het Koord SC/PC-SC/PC van het Flard van de vezel het Optische ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/PC-SC/PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ce/UL Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Certificaat Sc aan Sc Single-Mode

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-6030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Oppoetsende Machine van de Vezel van de Druk van vier Hoek (HK-30Y)

Prijs Unit: US $ 1699.0-2099.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-30Y
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230 x 255 x 230mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC 2.0mm het Duplex Multimode Om4 Koord van het Flard van Vezel 50 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM4-DX-LC/PC-LC/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC LSZH van de Koorden van het Flard van de Vezel Sc-FC Optische Single-Mode Duplex

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Koord van het Flard van de Vezel St/mm/Om2 Optische voor Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-35357
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Vf45-LC Verbindingsdraad Patchcord, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische, het Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:VF45-LC
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Toepassing:Netwerk Apparatuur

MPO/PC/Male) aan FC/PC Om1 (62.5/125) Fiber Optical (1.5m)

Prijs Unit: US $ 66.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/FC OM1 1.5 (24CORE)
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel van de Kabel van de daling Optisch voor Mededeling om Kabel

MOQ: 100 Meters

Model No:Drop Cable Fiber Optic
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos G652D Sm van de kern LC/APC-9/125um

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St Singlemode Simplex/DuplexPatchcord 5m de Optica van de Vezel van 15m 20m

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SCUPC-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan Sc Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-6230
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Poolse Machines van de vezel voor het Oppoetsen van de Druk (HK-20U)

Prijs Unit: US $ 1699.0-1999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-20U
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel LC/PC-LC/PC Multimode 50 van 2.0mm Om4 Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM4-DX-LC/PC-LC/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index