Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 57/315  
Totaal 9426 producten van ongeveer 362

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

MPO/PC/Male) aan FC/PC Om1 (62.5/125) Fiber Optical (1.5m)

Prijs Unit: US $ 66.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/FC OM1 1.5 (24CORE)
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC 12cores Om3 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPOLC-OM3-12C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Optische Kabel Patchcord van de Vezel van kernen de Duplex (Sc ST)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-ST-B-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 20 de Oppoetsende Inrichting van de Vezel van Gaten

Prijs Unit: US $ 699.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCPC-20
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Vlechten LSZH Plastic 0.2dB Met beperkte verliezen van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-ST-OM1-SX-LX
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:SC/UPC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Het simplex Om1 Koord van het Flard van Multimode Vezel (de Verbindingsdraad van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SXOM1
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customize

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan FC Multi-Mode Om3 Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-9230
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

koord van het Flard van de Vezel Mu/PC-Mu/PC het Simplex Multimode 62.5 van 2.0mm Om1 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-SX-MU/PC-MU/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Rek van de Prijs zet Comité van het Flard van de Vezel van 24 Kern het Optische op

Prijs Unit: US $ 3.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK07D101-24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vrouwelijk-Mannelijke Vaste Optische Demper van de Vezel LC 5db

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De SimplexVezel Optische Patchcord van Sm van FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-FCUPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

P de Optische Verspreider van de Vezel van de Rang met Schakelaars FC/Upc

Prijs Unit: US $ 54.0-68.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCIR-O-3-E-09-10-A7-FU
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC Vezel Optische Patchcord met 50/125 Multimode DuplexKabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ipc Inrichtingen van de Vezel van de Structuur de Optische Poolse (stpc-32)

Prijs Unit: US $ 699.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:STPC-32
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC
Oorsprong:China Shenzhen

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Om3 12fo mini-om Kabel die in de Centra van Gegevens gebruiken

MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-MPO-MPO-12FO-Mini-cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC fC-Sc Goede Kenmerken van de Adapter Hybird van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HZ-01010-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Sc aan Sc Multi-Mode Verbindingsdraad van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-6130
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

8 het Koord van het Flard van F mpo-LC Om3 Fibra Optica

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:8 F MPO-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC-Mu/PC Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 62.5 Om1 Simplex 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-SX-MU/PC-MU/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Prijs 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Sc Sm Upc van de Kern

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LK04LC112
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het goede APC G657A2 van Sc van de Prijs Koord van het Flard van de Daling met Dubbel Jasje

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC APC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

De Doorbraak Sm/mm 2.0mm van Sc-LC Multicores 12/24/48 Koord van het Flard van de Vezel Lszh het ...

Prijs Unit: US $ 6.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-MPA
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY
Verpakking:PP Bag+Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Oppoetsende Plaat SC/PC-32 van de Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 588.0-899.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/PC-32
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC
Oorsprong:China Shenzhen

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc APC Demper van het Type van Stop van de Vezel de Optische met 6.0mm Zeer belangrijke Breed

Prijs Unit: US $ 2.95-5.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC van het Flard van de vezel het Optische aan Fca DuplexSm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FAF930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Single-Mode vrouwelijk-Mannelijke Optische Demper

Prijs Unit: US $ 2.5-3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC F-M
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Fan-out van de vezel Multimode Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Doorbraak met Met hoge ...

Prijs Unit: US $ 0.4 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel ST/PC-ST/PC het Duplex Multimode 62.5 van 3.0mm Om1 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-ST/PC-ST/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat Sc aan Sc Multi-Mode Om3

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-6330
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index