Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 59/316  
Totaal 9458 producten van ongeveer 378

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

2017 Koord van het Flard van de Vezel van het Koord van het Flard van Pdlc van de Vervaardiging van ...

Prijs Unit: US $ 0.3-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI
Verpakking:PE Bag in Carton with Test Cable
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St aan St Multi-Mode Om3 Verbindingsdraad van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-8230
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Optische Vezel Patchcord van de Verbindingsdraad van de Vezel st-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-STST-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu/PC aan Koord van het Flard van de Vezel van SC/PC Singlemode Simplex 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-MU/PC-SC/PC-2.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel van Embeded FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, ROHS, REACH
Oorsprong:China

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Mu SMA de MultiVlecht van de Bundel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 10.0-200.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Prijs Singlemode LSZH St van de fabriek Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

LC/PC aan LC/PC, Sc-Type de huisvesting van het Metaal, optische Adapter van de mm de duplexvezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6138
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Single-Mode vrouwelijk-Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC F-F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord LC/APC-LC/Upc Sm van het Flard van de vezel OS2 9/125 Simplex

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De optische Hybride Adapter van de Vezel voor de Plastic Optische Sluiting van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.78-1.45 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC/SC/ST/LC/DIN
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van uitstekende kwaliteit aan Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-8630
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

FC APC de Simplex Singlemode Vierkante Stevige Adapter van het Type

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-003
Gebruik:Game Player,Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St-Sc Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-STSC-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Singlemode Simplex 2.0mm Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:Mu 2.0
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC 3.0mm het Duplex Multimode Om1 Koord van het Flard van Vezel 62.5 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-LC/PC-LC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC het DuplexOm4 Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

SC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6097
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord Sc/Upc-LC/Upc mm Duplex 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPCSCULCUMMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, van FC, van LC, St Sm of mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:FC Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 APC Inrichting van Polihsing van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 789.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:E2000/APC-18
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Adapters van de vezel met Met beperkte verliezen bij 0.2dB met Plastic Blauw Huis

Prijs Unit: US $ 0.45-0.81 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-LC-Adapters-Plastic
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH de Vezel FC/APC Optische Patchcord van de Kabel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FA-SA-B-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC van uitstekende kwaliteit aan St Single-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:OPC-8630
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

FC aan FC de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-004
Gebruik:Game Player,Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Sm DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-FCLC-SM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel LC/PC-LC/PC het Duplex Multimode 62.5 van 3.0mm Om1 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-LC/PC-LC/PC-3.0
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MPO het Optische Singlemode/Multimode

Prijs Unit: US $ 1.1-2.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0mm Om3 MTRJ Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTRJ-MTRJ
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6087
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index