Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 62/316  
Totaal 9452 producten van ongeveer 393

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Om3 Koord van het Flard van Multimode Vezel lC-St het Optische

Prijs Unit: US $ 2.3-2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM3-LCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc Om3 DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SC-OM3-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern St/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ST/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Om3 12fo mini-om Kabel die in de Centra van Gegevens gebruiken

MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-MPO-MPO-12FO-Mini-cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ce/UL Certificaat Sc aan St Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-8930
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

koord van het Flard van de Vezel Mu/PC-Mu/PC Multimode 50 van 2.0mm Om2 Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MU/PC-MU/PC-2
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 DuplexDraad van de Verbindingsdraad van de Kabel van de Optische Vezel (fc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-FU-LU-OM3-3-0-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Koord Sm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Koord van het Flard lc-LC Dufiber

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:DYS or OEM

LC aan LC Duplex mm 50/125um Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:LC-LC MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC St Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC St Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

SC/PC aan ST/PC vezel optische adapter, de Huisvesting van het Metaal, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6105
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van PC lC-Sc

Prijs Unit: US $ 0.91-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Gepantserde Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-FCFC-SM-SIMPLEX-AR
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern Sc/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc APC Demper van het Type van Stop van de Vezel de Optische met 6.0mm Zeer belangrijke Breed

Prijs Unit: US $ 2.95-5.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Waterdichte Schakelaar Koc Nieuw China van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.85-1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ce/UL Verbindingsdraad de CertificatieSc aan Sc Single-Mode van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-6030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

GYTY53 de gepantserde Kabel van de Vezel van de Optische Kabel van de Vezel Dubbele Openlucht

Prijs Unit: US $ 10 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTY53
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel mtrj-MTRJ het Duplex Multimode 50 van 1.8mm Om2 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-MTRJ-MTRJ-1.8
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Sm van de verbindingsdraad LC/Upc-FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-LU-A-09-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De naakte Adapter van de Vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1000 Pieces

Model No:Bare Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-MTRJ het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MTRJ
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Lc-MTRJ het Duplex Gepantserde Optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:LC-MTRJ
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 zet het Optische Rek van de Vezel van de kern FC/PC ODF op

Prijs Unit: US $ 10.8-11.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK07R202-12
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:None

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/Upc-LC/Upc van het Flard van de vezel het Optische - mm om3-Dx

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/UPC -MM OM3-DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC/PC aan LC/PC vezel optische adapter, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6103
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel van lC-Sc Upc

Prijs Unit: US $ 0.94-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index