Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 65/306  
Totaal 9167 producten van ongeveer 366

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel van Sm Sx van E2000/APC-Sc/APC het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:E2000/APC-SC/APC SX
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

de Vlecht van de Optische Vezel Sc/APC van 9/125um

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFIBER PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De 3-haven van de vezel Optische Wdm u-Senda van de Filter van de Rand

Prijs Unit: US $ 30.0-40.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:3-PORT edge filter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-ST/PC Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 62.5 Om1 Duplex 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM1-DX-ST/PC-ST/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om1 Kabel van het Flard van de Vezel de Optische (schakelaar LC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.2-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM1-3-0-C-15
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:VerbindingSensor
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St Simplex 3m de Optische Vezel Patchcord van 5m

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-FCST-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hefboom van de de hoeksteenkoppeling van de vezel de optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6123
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hoge Machine van de Vezel van de Stabiliteit Centrum Gedrukte Optische Oppoetsende

Prijs Unit: US $ 1200.0-1800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-13S
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC
Oorsprong:China Shenzhen

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24 Multi-Mode Om3 MTP/MPO Vezel Optische Patchcord van Kernen

Prijs Unit: US $ 21.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTP/MPO Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St aan St Multi-Mode Verbindingsdraad van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-8330
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC-E2000/APC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

Het Britse Koord Sc/Upc van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:SC/UPC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2*2 de mechanische Optische Schakelaar u-Senda van de Vezel

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:2*2 Mechanical Optical Switch
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton
Standaard:2*2

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-SC/PC 3.0mm het Duplex Multimode Om2 Koord van het Flard van Vezel 50 Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-ST/PC-SC/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De in het groot Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SU-SU-D-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP 12cores Om3 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPO-12
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de de hoeksteenkoppeling van de vezel de optische simplexhefboom

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6124
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van het Flard van de Optische die Kabel van de Vezel LC/PC-LC/PC Sm voor de ...

Prijs Unit: US $ 20.8-24.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC-LC/PC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-FC Multimode Vezel Optische Patchcord van 12 Kernen

Prijs Unit: US $ 38.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Optische Patchcord van FC/apc-FC/Upc Dx Sm

Prijs Unit: US $ 2.5-2.75 / Piece
MOQ: 99 Pieces

Model No:FC/ APC-FC/ UPC DX SM Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 het DuplexKoord van het Flard met de Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:OM4 SC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

ST/PC-SC/PC Multimode Koord van het Flard van de Vezel van 50 Om2 Duplex 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM2-DX-ST/PC-SC/PC-3
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PC 0.9mm 50/125 van Optic Pigtail Cables van de vezel - FC

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM2-00FC01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

G657A2 de enige Kabel van het Flard van de Vezel van de Vlecht van de Wijze FC Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-00-A2-2-00-C-60
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC mm DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.8-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-LC-MM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC 20dB  De Optische Vaste Demper van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:LC/PC   Fiber Optic Fixed Attenuator
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ adapter van vezel de optische loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6129/6130
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Module van de optische Vezel DWDM voor het Gebruik u-Senda van het Netwerk CATV

Prijs Unit: US $ 60.0-69.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DWDM Module
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index