Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 8/306  
Totaal 9171 producten van ongeveer 398

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/APC aan FC/PC Simplex Singlemode 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC/APC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC het standaard SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-FC/PC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St MPO Mu DIN D4

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-55
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/Upc-FC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van Mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.29 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het lage Koord van het Flard fC-St van Sm van het Verlies van de Toevoeging Duplex

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:FC-ST
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

FC APC aan APC FC het de DuplexKabel/Koord van het Flard van de Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DF-FCA-13
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord FC van het Flard van de vezel het Optische - Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC -FC patch cord
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het hoogste-verkoopt Koord van het Flard van de Vezel van Sm /mm met de Schakelaar van LC /Sc/FC/St

Prijs Unit: US $ 0.01-0.5 / Metro
MOQ: 100000 Meters

Toepassing:Multimedia
Type:Optical Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:ADP/OEM
Verpakking:Plastic Bag

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/UPC-FC/Upc Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische (de kabels van de ...

Prijs Unit: US $ 2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-FC-SD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Oplossing CATV het Optische met Schakelaar FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.75-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-FU-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van fC-St Upc Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-FCST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/PC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel van 3.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC/APC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:FC
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

koorden van het Flard van de Vezel lc-Sc van 2.0mm de Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:874
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van PC van Mm FC van de Kern (het Koord van de HEREN FC PC Flard)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MM FC/PC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:RoHS,ULCE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DAYTAI

FC/Upc-LC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.27 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-LC/UPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC, Sc, FC, St, Mu, MTRJ, Mu, MPO, Odva, Fullaxs, de Optische Patchcord Verbindingsdraad van de ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC, Sc, FC, St, Mu, MTRJ, Mu, MPO, Odva, Fullaxs,
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

FC aan FC Multimode 50/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC to FC Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC FC 12 Koord van het Flard van de Vezel van de Bundel van de Kern het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC To FC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM 10 St van 30 Meter de Schakelaar FC Sm of van de Vezel van het Optische van de Kabel mm van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.25-3.55 / piece
MOQ: 5000 piece

Model No:Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord (de kabels van de vezelverbindingsdraad)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCA-SDW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/UPC-FC/UPC SM SX koord van het vezel het Optische flard

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Vezel Optic Patch Cord (APC fc-Sc Poolse vezelschakelaar)

Prijs Unit: US $ 0.75-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FA-FA-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Upc Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXSU-LCFC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC aan FC/PC Singlemode Simplex 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SM-SX-FC/APC-FC-3.0
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koorden van het Flard van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm Singlemode Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-4.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:653
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische met Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC apc-FC APC 12cores Singlemde 0.9mm het Koord van het Flard met de Uitrusting van de Tak

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC APC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS/OEM
Verpakking:PE Bag
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index