Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 89/283  
Totaal 8465 producten van ongeveer 256

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC de Vezel Patchcord van Uniboot van het Koord van het flard

Prijs Unit: US $ 0.7-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC uniboot patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezeloptische pd-Wdm voor EDFA u-Senda

Prijs Unit: US $ 63.0-69.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PD-WDM
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton
Standaard:PD-WDM

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 1 Kabel van de Daling van de Vezel van de Kern SC/PC de Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, EXW

Model No:Drop Cable Patchcord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Comité van het flard 48 Comité van het Flard van /Fiber van Kernen het Optische (ODF)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS48
Certificering:CCC,RoHSCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Handelsmerk:Datolink

Zet het Optische Flard Panel/ODF/48 van de vezel het Verschuifbare Rek van Kernen Type op

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS48
Certificering:CCC,RoHSCE
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel

FC 6 Plaat van de Adapter van de Vezel van Gaten de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-0.95 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FOAPFC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

MPO Fiber Optical Adapter (MTP vezeladapter)

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MPO-AD
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC snelle Schakelaars

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIP, EXW

Model No:FC/APC, FC/UPC
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:FC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode

De mechanische Optische Schakelaars van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC, FC type
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:SC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode

ODF, 1u Patch Panel

Prijs Unit: US $ 15.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LRP-1U
Handelsmerk:TELEFLY or OEM
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622100
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

48 het Comité van het Flard van de Vezel van de haven

Prijs Unit: US $ 15.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LRP-2U
Handelsmerk:TELEFLY or OEM
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622100
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

St de Optische Dempers van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:ST, hybrid fiber Attenuators
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Communicatie die Kabel voor Koord van het Flard van de Vezel het Optische wordt gebruikt

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische Adapter van de Vezel van Sm van LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT ADAPTER
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

St van de Adapter van Dtst de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTST ADAPTER
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Sc Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

19 duim 24/48 het Rek van de Kern zet Doos van de Distributie van de Vezel ODF de Optische op

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL ODF 01
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Box

Sc/LC/St/FC Leverancier van de Adapter van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/LC/ST/FC Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sm/mm de Duplex Optische Adapter van de Vezel LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Duplex LC Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 9/125 Kabels van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC de Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-SU-LU-D-3-0-C-20
Toepassing:Verbinding,SensorSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad MPO Female 3.0mm Sc/APC 2.0mm voor Each Branch Cable12fo 9/125 OS2 1m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCMPOFSCA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Spiraalvormige Gepantserde Optische Kabel van de Vezel FTTH FC

Prijs Unit: US $ 0.75-1.65 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FA-00-D-3-0-A-10
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de Vezel st-APC

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ST-APC Fiber Optic Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Schakelaar van de Vezel SMA Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SMA SM Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Fc-APC de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Optische Schakelaar van de Vezel st-Upc

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-UPC Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

LC-duplex-adapters met Flens

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC-Duplex-Adapters with Flange
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Optische Adapter van de Vezel van Sc mm van Aqua de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Aqua SC MM Duplex
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Optisch Dienblad 003 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index