Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 89/323  
Totaal 9674 producten van ongeveer 333

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De naakte Adapter van de Vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1000 Pieces

Model No:Bare Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optisch de 3-havens CWDM van de Vezel Apparaat u-Senda

Prijs Unit: US $ 70.0-79.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:CWDM-3P
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische VOA Mems Veranderlijke Optische Demper van de vezel u-Senda

Prijs Unit: US $ 58.0-66.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber optic-VOA
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Waterdichte Schakelaar van Optik van de vezel voor CATV

Prijs Unit: US $ 0.85-1.1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:water ressistant Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Doos van de Beëindiging van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 4.0-4.3 / Set
MOQ: 200 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HZ terminal box
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton
Standaard:TLC Certificate/ISO9001: 2000 RoHS, CE, ISO 140000
Oorsprong:China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC, Vlecht SM/de Optische Vlecht van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPFU
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC/Upc het Duplex Groene Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC Duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 het Koord /UL van het Flard van de Vlecht LC

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:LC OM3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTRJ

Prijs Unit: US $ 2.2-2.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CMT
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Fiber Module
Merk:OEM

De binnen Muur zet het Comité van het Flard van de Vezel van het Type, 24/48 de Schakelaars van ...

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:WB-OFP--IW12/24
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:Webitelecomms
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, ISO, SGS

FC/Upc Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fc/upc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SFP Bidi Reeks

Prijs Unit: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD20
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

SFP Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Comité van het Flard van de vezel het Optische 24f MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:24F MPO panel
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optische FC Sm 0.9mm Vlecht 1.5m

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:pigtail fc
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optik Sm 9/125 Schakelaar Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:sc 2.0mm 3.0mm
Handelsmerk:KOC
Verpakking:100PCS/Bag
Standaard:2.0MM, 3.0MM
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000000k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Mu 2.0mm van de vezel Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MU 2.0mm connector
Handelsmerk:KOC
Verpakking:100PCS/Bag
Standaard:2.0MM, 3.0MM, 0.9MM
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000000k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De kleurrijke Machine van de Vezel van de Snelheid van het Scherm Regelbare Optische Oppoetsende

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:UTouch-20s
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230nm*230nm*350mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hoge Machine van de Vezel van de Stabiliteit Centrum Gedrukte Optische Oppoetsende

Prijs Unit: US $ 1200.0-1800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-13S
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, FCC
Oorsprong:China Shenzhen

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/LC/St/FC Singlemode Multimode Doos van de Kabel van de Lancering OTDR

Prijs Unit: US $ 120 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Launch cable Box
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:90011000

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-FC Fabrikant van Sehnzhen van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 3.6-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:patch-cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optic Cable met schakelaar ST/PC

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Ce- Certificaat FC aan St Single-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:OPC-9030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce- Certificaat LC aan St Single-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-8730
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat FC aan FC Multi-Mode

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:OPC-8530
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat LC aan LC Multi-Mode

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FJ-LC-LC-A1b-3M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat LC aan LC Multi-Mode Om3

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-7330
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Sc aan Sc Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-6230
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc aan Sc Multi-Mode Om3 Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:OPC-6330
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce/UL Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Certificaat LC aan LC Single-Mode

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-7030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index