Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 91/314  
Totaal 9418 producten van ongeveer 362

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Mechanisch Lasapparaat FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SN-MS-FCUPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos 16 de Omgekeerde van de Beëindiging van de vezel Optische Doos FTTH van de Haven

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFTTHBOX-02
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Comité van het Flard van de Havens van het Flard Panel/48 van FTP van het Flard Panel/CAT6 van ...

Prijs Unit: US $ 8.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-10
Certificering:CCC,SGS,RoHSISO
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:STPUTP

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St/LC/FC/Sc de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC, FC, Sc, St Sm mm Hybride Adapter FTTH/de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.08-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6 12 Kern 0.9mm Vlecht van de Vezel van PC LC de Optische Om3

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LK-04LC112
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*16 PLC Splitser met Schakelaars Sc/APC LC/Upc FC/PC

Prijs Unit: US $ 10.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SPLC-116-2-3-3-05-B3-SU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Professionele Vezel Optische Patchcord met Schakelaar LC/FC/Sc

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-LU-E-2-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van Optik van de vezel voor Gebied Commuication

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fiber optic connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Verspreider van de optische Vezel voor de Sensoren van de Vezel

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:circulator
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton
Standaard:1550nm 3port Circulator

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel 12core van de vlecht FC/PC de pre-Eind

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC/PC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:5000/Month

De enige Openlucht Optische Kabel GYTC8S van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van Sc van de vezel de Optische Snelle Snelle voor FTTH

MOQ: 1000 pieces

Model No:Fast Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Paper Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Gediplomeerde FTTH 1u 8 Pon Laag van Ce 3 SNMP Telnet Cli van de Steun van Gepon Olt van de Route

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:OLT
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 zet het Optische Rek van de Vezel van de kern FC/PC ODF op

Prijs Unit: US $ 10.8-11.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK07R202-12
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:None

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Sm APC de Simplex Optische Adapter Pei Matal van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02010-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm/PC de Simplex voor Fttd

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02010-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Laarzen van de Hoek van het Flard van de vezel de Optische Flex

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Flex Angle Boots
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel FC/APC van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/APC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC SM SX Fiber Adapter (koppeling Fiber)

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCSMSX
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optical Attenuator 15DB fc-FC (metaal) Optic Fiber Attenuator

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Attenuator FC-FC 15 dB
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM or Customized
Standaard:ROHS CE

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vlecht van de vezel Om3 50/125 Multimode 24-vezel Optische Vlecht van de Vezel van de Distributie

Prijs Unit: US $ 15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:OM3-01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-Sc/Upc Singlemode Multimode Duplex Vlakke Vezel Optische Patchcord van 45 Laarzen van de ...

Prijs Unit: US $ 2.5-2.9 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:Flat 45 degree Boots Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het automatische Geraakte Koord die van het Flard van de Vezel van het Scherm Optische Machine maken

Prijs Unit: US $ 1722.0-1922.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-20V
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Cartion
Standaard:230*230*255mm

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12-48 Doos van de Beëindiging Rackmount van kernen 1u-2u de Poeder Met een laag bedekte

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GXH-J2
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HUAYU
Verpakking:Standard Export Carton

ST/PC aan ST/PC Adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6098
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC vezel optische Demper

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6107
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC vezel optische dempers

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6121
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC vezel optische demper

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6108
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC vezel optische demper

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6109
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, de patch and optische patch cord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index