Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » fc patchkabel
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 93/293  
Totaal 8763 producten van ongeveer 224

fc patchkabel

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Comité van het flard 48 Comité van het Flard van /Fiber van Kernen het Optische (ODF)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS48
Certificering:CCC,RoHSCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Handelsmerk:Datolink

Zet het Optische Flard Panel/ODF/48 van de vezel het Verschuifbare Rek van Kernen Type op

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS48
Certificering:CCC,RoHSCE
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel

FC 6 Plaat van de Adapter van de Vezel van Gaten de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-0.95 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FOAPFC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

3u 19 rek-Onderstel '' Splitser ODF 3

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:3u 19'' ODF
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore

Communicatie die Kabel voor Koord van het Flard van de Vezel het Optische wordt gebruikt

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Type 12 van lade het Comité van het Flard van Havens ODF/Fiber

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP-D12
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Het Verschuifbare Rek ODF zet Comité van het Flard van het Type 24 Kernen op

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPP -RS24
Certificering:CCCRoHS
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink

Dienblad van de Las van de vezel het Optische die in het Type ODF wordt gebruikt van Lade

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FT
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Reinigingsmachine van de Schakelaar van de vezel (dubbel-kern die schoonmaken)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:DTL-FCC
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

De Optische Adapter van de Vezel van Sm van LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT ADAPTER
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

St van de Adapter van Dtst de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTST ADAPTER
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

APC van Sc de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSCAPCDX
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Sc Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

19 duim 24/48 het Rek van de Kern zet Doos van de Distributie van de Vezel ODF de Optische op

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL ODF 01
Certificering:RoHS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Box

Verbindingsdraad MPO Female 3.0mm Sc/APC 2.0mm voor Each Branch Cable12fo 9/125 OS2 1m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCMPOFSCA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

LC-duplex-adapters met Flens

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC-Duplex-Adapters with Flange
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Optische Adapter van de Vezel van Sc mm van Aqua de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Aqua SC MM Duplex
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Optisch Dienblad 004 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 004
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM

Het Comité van het Flard van het Dienblad van de las ODF

MOQ: 10 Pieces

Model No:Splice Tray Patch Panel ODF
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Optische Vlecht van de Vezel st-APC

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ST-APC Fiber Optic Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Schakelaar van de Vezel SMA Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SMA SM Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Fc-APC de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Optische Schakelaar van de Vezel st-Upc

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-UPC Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Optische Adapter van de Vezel van Sm van FC/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC/UPC SM Simplex
Kleur:Geel
Interne structuur:Lineair Model
Energiebron:Single End Type
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag

Optisch Dienblad 003 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM

Optisch Dienblad 005 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 005
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM

Optisch Dienblad 006 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 006
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM

Optisch Dienblad 007 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 007
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM

Optisch Dienblad 008 van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber optic Tray 008
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS
Merk:OEM
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Fc Patchkabel fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als koord, glasvezel patchkabel and elastisch koord. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index