Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 100/776  
Totaal 23259 producten van ongeveer 802

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Wdm FTTH Optische Ingevoerde Ontvanger, 1550/1490 /1310nm, Output CATV rf 1490/1310nm

MOQ: 2 Pieces

Model No:FWR-8610W
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Singlemode flard-Koord van de Vezel MPO MPO met Lijn - achterType

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde De-Multiplexed Optische Schakelaar Ethernet van de Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 7702S
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde De-Multiplexed Schakelaar van Ethernet van de Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 7702S
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Convertor van de Media van de Vezel van Takfly 10/100mpbs St de Dubbele

Prijs Unit: US $ 9.5-16.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10/100Mpbs ST Single Fiber Media Converter
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:by Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele BinnenKabel van Cijfer „8“ van de Kern Duplex met de Strakke Vezel van de Buffer

Prijs Unit: US $ 0.045-0.085 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

St Duplex SimplexPlastiek of de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc Vezel Optisch aan RCA de Adapter van de Metalen kap van de Adapter FPC

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Type van Cassette van de Schakelaar van de optische Vezel het Schonere voor het Schoonmaken van de ...

Prijs Unit: US $ 25.0-28.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FCC
Transmissie Medium:Multimode
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:ROHS
Oorsprong:China

De Laser van de Levering van de fabriek M4 M5 M6 M8 door Photosensor van de Straal

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS
Type:Op de radio type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Plastic
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

100GHz 16channel Optische OADM (WDM, FTTH, CATV)

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOADM-0216-C21-E-09-10-C5-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Cassette Lgx van de vezel MPO

Prijs Unit: US $ 35.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12 Fiber MPO LGX Cassette
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kern om het Lasapparaat van de Groepering uit te boren

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM

merkteken van de Fout van 5 tot 30 Km het Visuele (t-VF210)

Prijs Unit: US $ 25.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-VF210
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM/ OEM
Verpakking:CTN/ Hand Carrying Case

Het beste Verkopende Visuele Merkteken van de Fout (t-VF201)

Prijs Unit: US $ 25.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-VF201
Type:Perforateur
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Single-Mode Kabels van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Patch Cord 1M
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Datolink

Metaal Shell Waterproof Cat5e RJ45 Modular Socket met Top Entry voor RJ45 Connection

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-22-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ethernet IP67 Shielded RJ45 Socket voor Right Angle Coming uit The Back

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-22-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste FC Kabel van het Flard van het Koord van het Flard van Sc LC St Gepantserde ...

Prijs Unit: US $ 1.0-9.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Armored patch cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 haven 1000m de Industriële Schakelaar van Ethernet van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 100.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Optical ethernet switch
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:DF indstrial fiber ethernet switch

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Buis van het Staal van de Vezel van Sc/APC 1X4/1X8/1X16//1X32/1X64 Naakte Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fbt Coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel van de Kabel Optische, Vlechten

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTARMORED Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Flard Cord 2000/APC- Sc/APC Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Losse Buis 50/125 Om3 2m van de vlecht SC/PC mm Kleur LSZH Aqua

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

12 vlechten Om4 900um mm LC/PC 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM412C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

OTDR Launch Box 50/125 Om3 SC/PC - ST/PC 500m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 145.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTOTDRBOXSCPSTP
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1piece/Box
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

OTDR Launch Box 50/125 Om3 SC/PC - LC/PC 500m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 145.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTOTDRBOXSCPLCP
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1piece/Box
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Koord LC van het Flard van de vezel het Optische aan LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LU-LU-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/Upc kies Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze de Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-FA-F-09-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH de Vezel FC/APC Optische Patchcord van de Kabel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FA-SA-B-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index