Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 107/752  
Totaal 22542 producten van ongeveer 751

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

24 het Rek van kernen zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische, het Comité van het Flard ...

Prijs Unit: US $ 10.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:24 cors ODF
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 het Rek van kernen ODF zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische, het Comité van het ...

Prijs Unit: US $ 10.0-90.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:48 cores Patch Panel
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ip-65 Niveau 32 van de bescherming Doos van de Beëindiging van de Vezel van Kernen de Optische, ...

Prijs Unit: US $ 9.5-10.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:32 cores fiber optical termination box
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

32 Doos van de Beëindiging van de Vezel van kernen Optische, 2 in uit Doos van de Distributie van ...

Prijs Unit: US $ 9.5-10.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:Fiber Optic Terminal Box
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Doos van de Beëindiging van de Optische Vezel van kernen, de Binnen Optische EindDoos van de ...

Prijs Unit: US $ 9.5-10.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:Fiber Distribution Box
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC aan Koorden van het Flard van de Vezel van FC Upc de Optische, FC aan FC de Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:fc apc to fc upc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Optische Vezel, LC aan LC Sm Vezel Patchcords

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De fabriek maakt tot Nieuwe Stijl de Vlakke Kabel van de Lader van Mirco USB

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:USB-020
Interface Type:USB
Universeel:Universeel
Cable Length:4-5,9 Feet
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Boog-Type GJYXFCH de Kabel van de Vezel van de Kern G657A2 van de Daling FTTH 2

MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYXFCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Het boog-Type van Gjxfha FTTH de Optische Kabel van de Vezel van de Daling voor Buis

MOQ: 2000 Meters

Model No:GJXFHA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Kabel van de Vezel van het Gebruik FTTH van de Buis van de daling

MOQ: 2000 Meters

Model No:GJXFHA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De waterdichte Optische Vlecht van de Vezel van het Koord van de Vlecht met Schakelaars

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail26
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

De gepantserde 4/6/8/12/24 Kabel van de Vlecht van de Kern Optische voor Waterdicht Gebruik

Prijs Unit: US $ 2.2-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-Pigtail24
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

De optische Gesmolten Multimode Splitser Fbt van de Koppeling van de Vezel 2X2 850nm

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMMC-22-85-20-OM1-09-10-B1-FU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 standaardPLC van de Optische Vezel van de Kleur 1X8 Splitser

Prijs Unit: US $ 8.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DT-PLC2892
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology

in-oor 8pin de Hoofdtelefoon van de Oortelefoon van de Bliksem voor iPhone 7 5 6splus

Prijs Unit: US $ 17.95-22.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSH390
draad Materiaal:TPE
Kleur:Wit
Type:Moving Coil-hoofdtelefoon
Communicatie:Bedrade
Gebruik:DJ,Portable Media Player,ComputerMobiele telefoon

Tama Electronics(Dongguan) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

kabel van de Optische Vezel van 1.8m de Digitale Toslink aan Toslink

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HS-0013
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Hongsheng Cables Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lichtbron van de Laser van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 70.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300-XXX
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

Mpo-LC 24f Fanout Singlemode Patchleads,

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO-LC 24F
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

Waterdichte Odva/MPO Gepantserde OpenluchtPatchcord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Waterdichte Odva/MPO IP65 6.8mm Gepantserde Patchcord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Het Optische Waterdichte IP68 Pu Jasje OpenluchtPatchcord van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Optische H Schakelaar 5.0mm van de vezel de OpenluchtVlecht van het Flard

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

LC/APC aan LC/APC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6101
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC aan LC/APC vezel optische Adapter, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6137
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De simplexadapter van DIN, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6083
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, Inegrated type, SM, simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6090
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6091
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6089
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6077
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index