Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 107/859  
Totaal 25754 producten van ongeveer 888

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/Sc/FC/St 3.0mm Koord van het Flard van de Vezel Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het rek zet 1u het Optische Flard Panel/ODF van de Vezel met de Adapter/de Vlecht van Sc op

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gemakkelijk installeer de Uitrustingen van de Grond voor Coaxiale Kabel

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:1/4
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:0.7mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Klemmen die van de Kabel van de Inrichting van de voeder de Coaxiale Uitrusting aan de grond zetten

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:7/8"
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:0.7mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Breker van de Frequentie 1830-1860mhzcircuit

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:1830-1860MHz
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

MCX Mannelijke Rechte hoek voor Kabel Rg316

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG316 cable
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor ADSS Pool

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:YXXJ
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Kleur:Wit
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

1-30dB, St Singlemode Vaste Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-5.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TF-0209
Geslacht:Vrouwelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:TAKFLY
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS, CE

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van het Duplex 3.0mm van de Vezel van LC/LC 3m 62.5/125um Optische mm Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.3-2.52 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:3.0mm Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Multifunctionele Optische Gezamenlijke Apparatuur van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE

1*2 PLC de Splitser van de Optische Vezel van de Koppeling

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:1*2 PLC
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

5dB de Demper van de Optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Singlemode Koord van het Flard van Multimode Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Patch Cord Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Adapter van het Blind voor de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/APC Shutter
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van de Daling van Sc/Upc G657A

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:1 core SC/UPC G657A
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode OpenluchtAssemblage odc-LC 2ccores voor Ftta

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ODC - LC
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

LC/Upc Mutimode/Singlemode SimplexVlecht van de Vezel van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:lc/upc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 ~ 4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Kernen de Optische (PTB012)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB012
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van havens de Optische (PTB048)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB048
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van havens de Optische (PTB116)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB116
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Insteek Enige Macht 1310nm Optische Zender fwt-1310S -10 van het Type

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWT-1310S -10
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL ( OEM, ODM available)

De Lucht Zelf Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Steun

Prijs Unit: US $ 0.594-0.596 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-SR DuplexLC 850nm 300m SFP+ Module van de Zendontvangers van de vezel optische

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibel systeem 1550nm 80km 10GBASE-Zr SMF van de Module van de Zendontvanger XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GZR-OC192LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CFP2 100GBASE-LR4 en van OTN 1310nm 10km Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CFP2-LR4-100G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Comaptible 100G CFP2 1310nm 10km Optische Zendontvangers SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CFR2-LR4-100G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

40G Module 1310nm 10km Single-Mode Zendontvanger 40GBASE LC van de Zendontvanger van QSFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:QSFP-40G-LR4-S-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Module 2.5G CWDM SFP 1550nm 80km SMF van de zendontvanger

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-1550-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Compatibele Module 1310nm 2km MMF van de Zendontvanger 100BASE-FX

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G de Optische Zendontvanger van XFP voor DuplexLC 1310nm 220m MMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-LRM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index