Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 11/788  
Totaal 23616 producten van ongeveer 1073

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Schakelaar van de Vezel van Odc de Waterdichte

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC Connector
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:5000/Month

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Uitrusting van de Beëindiging van de Vezel Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTT-03B
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:STR EST BRE
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Het Deel van de Moeilijke situatie van de Kabel van de optische Vezel

MOQ: 10 Pieces

Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Kabel van de optische Vezel Connector/Splices en Schakelaars in de Optische Schakelaar van de ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar St Sx mm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033M
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel LC/mm Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-46466
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Vezel Sx/Dx Sc/St/FC/LC/MPO/MTRJ Corning van de Prijs Sm/mm van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-25
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

24 Comité van het Flard van de Vezel van de haven het Lege voor Verschillende Adapters

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-FFP-A
Toepassing:Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SC/ST/LC/FC/MU de Optische Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber connector ,SC/ST/LC/FC/MU
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable for Data Center

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/APC
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Assemblage van de Kabel van de Vezel Odc Optische Openlucht

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Odva - de DuplexIP67 Optische Kabel van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.54 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:ODVA-LC duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO vezeloptische Demper 0~20dB

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De V.S. Vezeloptische Stripper met 6.5 Inches Length (st-ml-02)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST-ML-02
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOLITONE

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 2 de Optische Kabels van de Vezel van de Kern met Macht Conbination

Prijs Unit: US $ 80.0-85.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GNT-5630
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Telecommunicatie-uitrusting van de Doos van de Beëindiging van de Vezel FTTH de Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTTH-03A
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STR
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

De mini Muur zet Doos 2 van de Las van de Vezel Haven op

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton
Standaard:fiber plastic accessories

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

UL/CE/RoHS Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar IP65/IP67 van de Naleving de Rechte ...

Prijs Unit: US $ 14.5 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LP-24-F00PE-P01 & LP-24-F00SX-S01
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, UL, ISO9001
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:8536909000

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SimplexSC/PC van uitstekende kwaliteit 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-22224
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

OEM MPO het Koord van het Flard van de Vezel/de Sinaasappel van de Kabel met Aangepaste Lengte

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-37
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Snelle Schakelaar van Sc van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:C02GSS7BL
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDMI 3D Optic Fiber Cable (bya-3007)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:BYA-3007
Handelsmerk:Boy
Verpakking:Carton/Rolls/According to The Customer Request
Standaard:RoHS\SGS\CCC\VDE
Oorsprong:Banfu, Zhongshan, Guangdong, China
Gs-Code:8544110000

Mpo-MPO Verbindingsdraad van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Upc Multimode Simplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/UPC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Mu Mu van de Schakelaar van de Vezel de Optische Schakelaar van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MU fiber connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

9/125 Sm van uitstekende kwaliteit SC/PC 12 Fanout van de Vezel van de Kern het Optische Koord van ...

Prijs Unit: US $ 2.1-12.5 / piece
MOQ: 5000 piece

Model No:SC 12 fibers pictail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Beëindiging van de Vezel van de optische Vezel de Openlucht Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GP-ZP
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index