Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 11/885  
Totaal 26538 producten van ongeveer 1153

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

APC Sm de Duplex 3.0mm van Sc Kabel van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC APC SM Duplex 3.0mm
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Binnen/OpenluchtKabel 1/2/4 van de Distributie FTTH de Optische Vezel van Kevlar van Vezels

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

E2000-LC Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Schakelaar de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-E2000-LU-A-2-0-C-20
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHSISO9001

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03009-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Fig8 de Zelfstandige van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de Kabel van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-48C
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12/24fiber Communicatie van de Band van het staal Gepantserde Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Optische PLC van de Vezel van de fabriek MiniSplitser 1X4 1X16 1X32

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC Splitter
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel van Sc APC/Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.1-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC/UPC fiber optic fast connector
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KP
Verpakking:Fast Connector

St de Optische Adapters van de Vezel van Lichaam het Met beperkte verliezen van het Metaal 0.2dB

Prijs Unit: US $ 0.32-0.65 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-ST-Adapters-Metal
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Assemblage van de Kabel van Cpri lc-LC de Duplex Openlucht om de Kabel van rf te vervangen

Prijs Unit: US $ 15 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC-LC DX
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 Splitser voor FTTH/Poncatv/Pon

Prijs Unit: US $ 3.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X32 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Schakelaar van de vezel voor de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.28-0.38 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc - Sc (SMF) DuplexLoopback, 100ge - Lr4

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH Vezel Optische D4 aan Kabels van het Flard LC de Veelvoudige SM

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-009
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische, de Optische Koppeling van de Vezel, ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:EST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

De multi Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van Schakelaar fu-FA

Prijs Unit: US $ 0.68-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-FA-OM1-09-00-C-05
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Stainless, Plastic Box, Metal Box or Rack
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wuhan, Hubei. China
Gs-Code:8517623900

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De zwarte Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Changzhou HITEK Electronics Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03023-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Openlucht Communicatie van Armoed van de Band van het Staal Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

MPO/MTP Om3 50/125 Kleur van Patchcord Aqua van de Vezel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO 12C OM3
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

adapter van de Kabel van de Vezel van Sc van mm de Simplex Optische zonder Flens

Prijs Unit: US $ 0.22-0.42 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-SC/PC MM Simplex Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:C01QS
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Wdm DWDM van de Filter van de vezel de Optische Buis van het Staal

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:filter Wdm DWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

3.0mm Mini Cable met MPO Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 1.9-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MPO
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

kabel van het Flard van de 10GigUniboot LC Vezel HD de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-9873
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1X8 APC van Sc ABS Type 0.9mm van Doos Optische PLC van de Vezel Splitser

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Paper Box Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van Microduct van het Reductiemiddel van de vezel de Optische, de Micro- Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.907-1.008 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:BRE
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Kabel van Vezel 50 125 van de Band van het staal de Gepantserde Multimode Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Strakke Buffer 1/2/4 de Kabel van de Distributie van het Lid van de Sterkte van Kevlar van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

SMA-reeksen Adapters van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:85367000

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index